Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tere, fere- "naprawiali zamrażarkę" butlą z gazem... Napiszcie prawdę, że bimber pędzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy możecie wiedzieć... Każdy tak naprawde mówi co usłyszy z plotek i jak to zwykle bywa dodaje co nieco. większość tych rzeczy to nie prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po bimbrze to ciebie ojciec zrobil. nie wiesz to nie pisz ja znalem tych clopakow i jeden z nich mial firme zajmujaca sie naprawami klimy i lodowek .troche szacunku dla takiej tragedji baranie bez mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty szmato!! jeden z nich to mój kolega z podstawówki więc nie pisz głupot jak nic nie wiesz. wiele nadziei dla niego i rodziny trzeba życzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, co byś powiedział jakby taki wybuch, nastąpił u ciebie w Mieszkaniu, z takimi samymi stratami jak na Szczuczkach. Nie znam tych ludzi, może z widzenia, jestem z sąsiedniej miejscowości, ale szczerze współczuję rodzinom Ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie troche szacunku,to moja rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunku ludziska...szacunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE-dla głupoty takie forum powinno być dlatego żeby to co tu jest zamieszczane było w jakiś sposób konstruktywne. zamiast oskarżać trzeba zastanowić się jak pomóc rodzinie...modlitwa,wsparcie, pomoc finansowa ..itd. nie powtarzajcie głupich plotek żeby tylko coś napisać bo to bardzo krzywdzi a ta tragedia jest bardzo wielka.. STOP KRETYNOM . wielki szacunek dla rodzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam dobrze Pawła i jego rodzine.. i wiem ze jest im teraz bardzo ciezko. nie pozostaje nam nic innego jak wspierac ich w tym trudnym czasie i modlic sie o szybki powrot do zdrowia.. jesli taki nastapi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie! nikt nikomu nie amputowal reki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże taka tragedia Paweł to mój sąsiad chodziłam z Nim do podstawówki,i takie nieszczęście Go spotkało,nie wiem czy to prawda ale słyszałam że nie widzi i nie słyszy czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno tak nie do konca. ma uszkodzony sluch i wzrok ale nie calkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Boże taka tragedia Paweł to mój sąsiad chodziłam z Nim do podstawówki,i takie nieszczęście Go spotkało,nie wiem czy to prawda ale słyszałam że nie widzi i nie słyszy czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Boże taka tragedia Paweł to mój sąsiad chodziłam z Nim do podstawówki,i takie nieszczęście Go spotkało,nie wiem czy to prawda ale słyszałam że nie widzi i nie słyszy czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie szacunku ten kto zginoł to mój wujek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko parwda że naprawiali zamrażarkę butlą z gazem przecierz ten co zginoł to mój wujek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...