Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

komornik jak się ustrzec

Utworzony przez gość, 27 stycznia 2014 r. o 21:14
mam trochę długów i już grozi mi komornik jak mogę ustrzec się przed komornikiem? Znajoma polecała mi zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego w abrewo, ale ja nie wiem czy to dobry pomysł, może i bez problemu dostanę pieniądze, ale czy to nie wpędzi mnie w jeszcze większe kłopoty... ? jak mam się ustrzec przed komornikiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to już ci grozi ? Masz już nakaz zapłaty , było jakieś postępowanie ? A konsolidacja jest dobra jak wiesz że masz z czego spłacać , inaczej możesz wpaśc z deszczu pod rynnę . Ze swojego doświadczenia wiem , że trzeba się ratować puki czas , nawet za cenę sprzedaży samochodu czy domu .Oczywiście możesz co cenniejsze przepisać na kogoś innego ale jeżeli postępowanie egzekucyjne ruszyło to wierzyciel może zastosować skargę pauliańską . No chyba że masz najniższą krajową i żadnego majątku .Wtedy mozesz spać spokojnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić miejsce zamieszkania i komornik Cię nie znajdzie:-). A tak poważnie możesz się z nim dogadać i na pewno Ci rozłoży na raty. To lepiej niż w kredyt w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz też spłacić długi, ale to dość abstrakcyjny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...