Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
fajnie ze sie interesujecie tą sprawą! Piszcie wiecej o tym co was boli w Dzwoli (wow nawet rymuje heh) im wiecej osób wie tym wieksze szanse są na to ze ktoś wazny nam pomoże. PS: Wiecie ze najczesciej komentowane artykuły trafiają na łama gazety ,,Dziennik Wsch." Moze nawet trafi do samego ministra Ziobro on by sie rozprawił z machlojkami w naszej małej ojczyznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CLK masz rację. Gdyby w naszym kraju funkcjonowało prawo to niektórzy goście ( w sensie doslownym, przecież większość urzędników tej gminy na kierowniczych stanowiskach pochodza z innych środowisk) tej gminy już dawno poszli by paść krowy. Co ciekawe p.p. łącznie z wójtem takie wlasnie mają wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja do tego towarzystwa dołączył bym jeszcze Dyrektora szkoły za jego machloje z dachem na szkole. Za takie pieniadze to szkolę można wybudować nie tylko dach wyremontować. Za takie coś to kryminal.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwolak nie klam bo wojt nie ..... tak mi mówil kiedyś na schodach
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos odpowiem ci cały Konstatów wie ile wzial dyrektor odsypu za dach. Ale kryminału nie bedzie bo wójt i dyrektor tojedna ręka.Tyle młodych wykształconych ludzi to dyrektor zatrudnił żone swoją.A na tym stanowisku mogł też pracować meżczyzna z wyższym wykształceniem. Z Dzwoli ludzie wyjeżdżają za pracą bo tu zatrudnia się rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynagrodzenie wykazane w internecie w oświadczeniu majątkowym podzielone przez ilość godzin przepracowanych.Wójt pracuje około 4 lub 4i pół godziny dziennie razy 5 dni to jest 20 do 23 godzin na tydzień to jest razy 4tygodnie 92 godzin do 100 godzi w miesiącu. Za to bierze 5960 na czysto i różne dodatki na benzynę i telefon. razem to wychodzi ponad 63 złote za godzine.Ktoś ma lepiej - to niech się wpisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor zatrudnił zonę, bo bliższa ciału koszula niż sukmana, zawsze we dwoje sprawniej pokierują szkołą. Dlaczego nikt nie doda, że jest to bardzo miła, taktowna , konsekwentna osoba. Zawsze udzieli wystarczających wyjaśnień na zadane jej pytanie, nie usłyszysz od niej wymijającej czy opryskliwej odpowiedzi, typu Ja nic nie wiem, to nie moja sprawa. Nawet jeśli nie chce o czymś rozmawiać to taktownie skieruje rozmowę na inny temat, nie unosząc się, nie obrażając nie irytując z tego powodu że ktos ją zapyta o to, co bezpośrednio jej nie dotycxy. Nie wiem czy w Dzwoli jest jeszcze ktoś tak taktowny jak Ona, choćby z wyższym wykształceniem. No cóz nie pomogą doktoraty jak jest człowiek ...... Nie oceniajmy ludzi po pokrewieństwie lecz po tym co reprezentują. Każdy tu z forowiczów gdyby był na miejscu pana dyrektora postąpiłby nie tylko podobnie, lecz tak samo. Jeśli się mylę, to proszę wyprowadzić mnie z błędu Będzie mi bardzo miło. POZDRAWIAM
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt czyta bo mu wszystko donoszą te które mają dostęp do internetu.Czyta a le jak napisał ktoś wcześniej ma wszystkich....
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde przykro jest czytać takie bzdury o swojej wiosce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy narzekają na urząd, dyrektora czy księdza ale i spoleczeństwo nasze jest do ... bo nikt sie nie wychyli i nic nie zrobi dla ogółu. jest ogólny brak zainteresowania, najlepiej to ponarzekać i bzdur popisać. tym się nic nie załatwi wysypisko śmieci, czy kontenery jak ludzie nie chcą placić za wywóz śmieci, narzekania na sołtysa jak są wybory to ile osób jest na nich. Z takim społeczeństwem jak nasze to i sam diabeł by nie spotrafił. Każdy patrzy tylko na siebie nikt drugiej osobie nie pomoże bo może by jej się lepiej zaczęło powodzić jest ogólna zazdrość i zawiść w naszej gminie. Te głupoty ludzie czytają na całym świecie a wcale u nas nie jest tak beznadziejnie jak opisujecie.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ty "mama" to jesteś rodzina dyrektora co go tak bronisz albo sama zatrudniona w pszedszkolu, i obiadek sie zje i do domu sie zabierze i dobra pensja i tu remoncik tu malowanie i coś zawsze kapnie do kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że ta "mama" to pracuje w Gminie. Jestem raczej pewien!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej "pracownik"zły strzał próbuj jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwolaki żal mi Was, ale sami zgotowaliście sobie ten los
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty obserwator wydaje mi się, że w tym wszystkim uczestniczysz. Dzięki temu widzisz to z bliska i zapewne czerpiesz z tego korzyści. Zapewniam Cię, że z dalszej odległości wygląda to zupelnie inaczej. ...........
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnianie najbliższych to jest nepotyzm. Jest to przestępstwo scigane z urzędu. Na każde stanowisko urzędniicze w instytucji gdzie w grę wchodzą publiczne pieniądze (a taką instytucją jest szkoła) rekrutacja winna odbywać się w drodze konkursu a nie wg ukladów, czy jak w tym przypadku najbliższy członek rodziny. Nalezy się zastanowić czy nie zachodzi w tym przypadku zależność służbowa bądź materialna. To również jest przestępstwem. A więc jak na zdjęciu widać w tym układzie całą Dzwolę. Moje gratulacje, pozdro,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliście mieć lepiej a tak to was ... zje i wypluje bo nic nie potrficie nawet wspólnie wybrać dobrego sołtysa.Macie takiego na jakiego sobie zasłużyli.A .... zyje w zgodzie i ma wszystko..... jeszcze dzieci swoich dzieci bedzie zatrudniał a wy bdziecie jezdzić do pracy w Janowiue i Biłgoraju.I dobrze wam tak dzwolaki.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy Dzwoli Artykuł w gazecie ukazał sie w czerwcu. Jest już wrzesień a każdy tydzień daje nowe komentarze. Artykuł to tylko powód do tego żeby mieszkańcu Dzwoli napisali co myślą i co ich boli.Chyba nie jest najlepiej jeżeli już trzeci miesiąc pisze się zle o Dzwoli.Ale na zebraniach w gminie i w szkole to nikt się nie ośmieli nic powiedzieć bo wszyscy się boją.Wszyscy się boją wladzy jaką sami wybrali.Może księdza nam narzucono z Sandomierza bez pytania ale wójta i dyrektora sami wybraliśmy i co teraz narzekać.Całe województwo to czyta i jakie ma zdanie jak co tydzień ktoś pluje na Dzwole. Jak nie pasuje odwołać te wladze a jak jest wporządku to nie wypisywać takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy Dzwoli Artykuł w gazecie ukazał sie w czerwcu. Jest już wrzesień a każdy tydzień daje nowe komentarze. Artykuł to tylko powód do tego żeby mieszkańcu Dzwoli napisali co myślą i co ich boli.Chyba nie jest najlepiej jeżeli już trzeci miesiąc pisze się zle o Dzwoli.Ale na zebraniach w gminie i w szkole to nikt się nie ośmieli nic powiedzieć bo wszyscy się boją.Wszyscy się boją wladzy jaką sami wybrali.Może księdza nam narzucono z Sandomierza bez pytania ale wójta i dyrektora sami wybraliśmy i co teraz narzekać.Całe województwo to czyta i jakie ma zdanie jak co tydzień ktoś pluje na Dzwole. Jak nie pasuje odwołać te wladze a jak jest wporządku to nie wypisywać takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 278

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...