Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/v/qukr      Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Taka niby zabawa... ale jak kasę czyści z telefonu! Jak ktoś na za dużo - to tylko się w to pobawić :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ten co tych remiz tyle nabudował, co nie? Teraz przynajmniej przy sklepach mają gdzie pić.
gumofilce jak w Ranczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gumofilce jak w Ranczo.
Nie wazne czy przy szkole, czy przy gminie, czy przy kosciele byle tylko elektorat by zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne czy przy szkole, czy przy gminie, czy przy kosciele byle tylko elektorat by zadowolony.
dalej od dawna odpowiadasz sobie sam d.e.b.i.l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej od dawna odpowiadasz sobie sam d.e.b.i.l
wiedziałem że trafiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziałem że trafiłem
trafiaj dalej. może coś przy okazji napiszesz logicznego. Odnieś się do problemu niestety nurtującego większośc naszego społeczeństawa. To jest przykre ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafiaj dalej. może coś przy okazji napiszesz logicznego. Odnieś się do problemu niestety nurtującego większośc naszego społeczeństawa. To jest przykre ale prawdziwe.
Nasze społeczeństwo iuż problemów nie miewa. Dzisiaj sie wyspowiada rekolekcyjnie i po bożemu świętujemy - w pełnej zgodzie w nowy rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze społeczeństwo iuż problemów nie miewa. Dzisiaj sie wyspowiada rekolekcyjnie i po bożemu świętujemy - w pełnej zgodzie w nowy rok.
tak trzymac chociaż do Świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzyieciemac chociaż do Świąt
wiecie że bohun  poszedł do rakiety wyrazy współczuczia   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie że bohun  poszedł do rakiety wyrazy współczuczia 
myślałem że dla kolegi solidarnie możemy się spotkać na ostatnim pożegnaniu  na cmentarzu był na prawde super gość  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie wszyscy na wójta i macie oczywiscie racje. Tylko dlaczego nie przeklada sie to na konkretne dzialania w realnym swiecie? W przyszlym roku beda wybory. Jestem przekonany, ze wojt pozostanie na stanowisku. Bo dlaczego dac szanse komus innemu? Komus mlodemu? Komus ze swiezym spojrzeniem na to wszystko? Komus kto moglby naprawic to co dzieje sie w naszej gminie? W sumie przeciez ten nie jest taki zly, przez tyle lat tyle zrobil itp, itd. Tak mysli wiekszosc i nawet jesli ktos mlody, energiczny, nie przesiakniety ukladami i nie majacy nic wspolnego z wszelkimi ukladami w naszej gminie wystartowalby w wyborach i tak nie dostal by szansy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie wszyscy na wójta i macie oczywiscie racje. Tylko dlaczego nie przeklada sie to na konkretne dzialania w realnym swiecie? W przyszlym roku beda wybory. Jestem przekonany, ze wojt pozostanie na stanowisku. Bo dlaczego dac szanse komus innemu? Komus mlodemu? Komus ze swiezym spojrzeniem na to wszystko? Komus kto moglby naprawic to co dzieje sie w naszej gminie? W sumie przeciez ten nie jest taki zly, przez tyle lat tyle zrobil itp, itd. Tak mysli wiekszosc i nawet jesli ktos mlody, energiczny, nie przesiakniety ukladami i nie majacy nic wspolnego z wszelkimi ukladami w naszej gminie wystartowalby w wyborach i tak nie dostal by szansy.
 Z pustego w próżne i Salomon nie naleje, a juz szczególnie taki co dopiero przychodzi i chce sie naszym kosztem uczyć zarządzać. Stawiam na doświadczenie i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Z pustego w próżne i Salomon nie naleje, a juz szczególnie taki co dopiero przychodzi i chce sie naszym kosztem uczyć zarządzać. Stawiam na doświadczenie i tyle w temacie.
 To widzisz od ilu lat mieszkancy gminy stawiaja na doswiadczenie. Cala kadencje narzekanie, ze czas na zmiany, a przy urnie, czy przed wyborami i tak wychodzi strach przed czyms, kims nowym. Mamy w gminie wielu mlodych ludzi, ktorzy pochodza z naszej gminy, wychowali sie tu, wyksztalcili w wiekszym miescie i wrocili. Wedlug mnie czas na swieze spojrzenie z innej perspektywy. Czy nie czas by skonczyc z tym co sie dzieje w naszej Gminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stawiam na swojego. Piech do janowa razem z synem politykę uprawiac. Mamy swoich a nie jakichś tam zaszczepieców 30 lat komuny to już wystarczy. To wstyd dla mieszkańców gminy, zeby nie było swojego człowieka, który byłby w gminie 24 godziny a nie dwie godziny na dzień. Za taką kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stawiam na swojego. Piech do janowa razem z synem politykę uprawiac. Mamy swoich a nie jakichś tam zaszczepieców 30 lat komuny to już wystarczy. To wstyd dla mieszkańców gminy, zeby nie było swojego człowieka, który byłby w gminie 24 godziny a nie dwie godziny na dzień. Za taką kasę.
  Dokladnie. Czas jaki obecny wojt spedzil na tym stolku, powinien sie juz konczyc. Gmina powinna miec przedstawicieli pochodzacych z jej granic, dbajacych o nia jak o swoje. Tutaj wojt przyjezdza na kilka godzin, wraca do siebie i ma gdzies to co sie tu dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piech jest graczem i intrygantem politycznym o mistrzowskiej klasie. Populistą,  manipulatorem i picerantem, wszystkim jednocześnie. Ograć go nie sposób. Z rządzeniem u niego jest znacznie gorzej, ale z jego punktu widzenia jest to mało istotne, bo najwyższym celem dla niego jest przede wszystkim utrzymanie władzy za wszelką cenę, nie licząc się z kosztami społecznymi , kładąc na szalę los gminy a może jeszcze obsadzić na stołku syna bo synową już wcisnął.   .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwilbym sie, gdyby jakis czas przed wyborami Piech senior namascil na swego nastepce syna. Wladza przez kolejne 30 lat bylaby w rodzinie, wszyscy byliby zadowoleni :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwilbym sie, gdyby jakis czas przed wyborami Piech senior namascil na swego nastepce syna. Wladza przez kolejne 30 lat bylaby w rodzinie, wszyscy byliby zadowoleni :P
Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Wszystko jednak zależy od ludzi, czyli wyborców. Czekamy teraz na reakcję urzędników. O tej porze, po wypiciu kilku kaw i obrobieniu komuś tyłka pewnie biorą się do roboty i na zlecenie szefa zacznie sie opluwanie wszystkich na około, bo teksty powyższe zawierają bardzo ciekawe treści a co najważniejsze dają do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz musimy tylko czekac na kontrofensywe pracujacych w gminie. Czy beda mieli jakies merytoryczne kontrargumenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz musimy tylko czekac na kontrofensywe pracujacych w gminie. Czy beda mieli jakies merytoryczne kontrargumenty?
Mój ty biedniutki a gdzie ty takich kompleksów się nabawiłeś? A czekaj sobie ....... czekaj......... czekaj......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...