Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
jak sie wstydzisz mieszkanko tu mieszkac w Dzwoli to wyjec do Kocudzy może tam ci bedzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujta na wójta bedzie posłem albo senatorem albo ministrem albo premierem albo preziem albo poszukującym pracy albo na staż do gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się obawiam, że nie długo to wlaśnie Kocudza będzie siedzibą gminy (jak ten barak wiatr przewróci) i wtedy zycie kulturalne, sportowe, oświatowe i polityczne przeniesie się do miasta Kocudza. Wówczs dopiero ranga tej miejscowości wzrośnie a Dzwola zostanie zaściankiem czyli Taplarami z Konopielki. Jeżeli natomiast chodzi o wybory i naszego pożal się Bożę kandydata, to widać jaki poziom reprezentują ludzzie spod znaku PSl. Jeżeli na liscie (w co jeszcze nie wierzę) umieszcza się takich samorządowców .... jako liderów to wyobrazam sobie jaki poziom reprezentją inni działacze spod znaku koniczynki. Ludzie apeluję do Was wtbierajmy mądrze, to przecież nie pozostaje bez wpływu na nasze, ludzi mlodych życie. Pozdrawiam i czekam na opinie.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram cie karolka we wszystkim co najpisalaś.Kocudza uzaleznila wszystkich od siebie i robia co chcą a rzadzi tym wszystkim klan S.....Wojt nie zostalby dlugo w Dzwoli jakby nie G...A tak to trzyma tego figuranta w gminie ale ma cala jego rodzina dobre posady i dobrze im sie wiedzie.Przy wyborach w pazdzierniku troche sie zmieni. ANI SWOJAK Z ZOFIANKI ANI WOJT Z JANOWA.Mamy swoich madrych ludzi tylko zgody trzeba
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze wam .... Na wiosnę dzwolę zaożą i posadzą kapustę. Będzie niezły bigos xxx
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik chyba nie myślisz w tej sytuacji o dyr, ... Uprzedzam Cię, że to ten sam klan, Musimy Szukać jeszcze innych rozwiązań.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Rolniku!, Posiadanie 200 szt. krzewów aronii nie upoważnia Cię do uzywania i profonacji tak zaszczytnego zawodu. Używał byś lepiej nazwy kojarzonej bardziej z okularami o dość grubych w nich szkłach. Być może dzięki tym denkom od kieliszków wreszcie przejrzałeś i napisałeś coś mądrego. Przykro mi, że trochę po czasie i dopiero po fakcie jak wystryknięto Cię na dudka, żeby nie powiedzieć, "że wydudkano Cię na strychu" remontowanego na szkole dachu. Spróbujmy wspólnie otworzyć oczy innym. Udowodnijmy, że my mieszkańcy Dzwoli potrafimy rządzić się sami, że nie muszą wiecznie zarządzać nami ....... janowa lub innych miejscowości (spadochroniarze). Lepiej późno niż wcale. Zatem bierzmy się do roboty. Powodzenia.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś ty mądra.Wezmy się do roboty i powodzenia. Tak na forum może pisać każdy.I co z tego-NIC.Z samego pisania to tylko palce bola.A na zebraniu w szkole nawet jednego slowa nie powiesz.A może tak niezadowoleni zbiorą sie porozmawiac np.w nastepna niedziele 30.IX.2007 r.po kościele.Czasy komuny minely i zbierac sie wolno wszedzie.Kto ma inne propozycje prosze pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ty.... jesteś przeciez człowiek wójta, razem robicie .... Co tu bredzisz.A może sam chcesz wskoczyć na stołek wojta.Nie tak odrazu....Bo nie wygrasz i gdzie wrocisz? do zetemesu w gminie? zetemesu już nie ma ale kwity o tobie są.Dobrze schowane i te z tarnobrzega i te z Dzwoli.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za spotkaniem. Tylko kto nam udostępni lokal. Wszystko przecież jest w rękach "dzwolskiej i kocudzkiej mafii" Pod mostem przecież zebrania nie zrobimy. Mam inny pomysł. Przecież kandydat na posła zrobi pewnie zebranie i w tedy będzie można pogadać, tylko aby chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zebraniu kandydat na posla bedzie krzyczal i nie da nikomu dojśc do glosu jak zwykle to on robi.Bo on jest wsechwiedzacy i jak ktoś wczesniej pisl ma wszystkich w.....A zebranie mozna zrobic na pszyklad w szkole.To nie jest prywatny budynek dyrektora tylko wszystkich calej wspolnoty.a zaczać rozmawiac można i na placu a jak nas bedzie z 10 albo 20 osob chetnych to i lokal sie znajdzie.Chyba ze tu wszyscy dla rozróby piszą albo zeby sobie ulzyc na innych.Msza sie skonczy postójmy pogadajmy zobaczymy kto zostanie a kto zostanie zeby donosić i robic plotki.Tylko troche dobrej woli.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy radę. Żuci się gościowi kilka trudnych pytań i się go zneutralizuje. Ważne by ktoś to wszystko dobrze poprowadził. On potrafi się wydzierać to jest taki typ ale myśle że mozna go zamknąć i przestanie "jarlllgotać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kim jestes molik ale od poczatku widze ze madrze gadasz.Nie chce sie nikomu podlizywac ale pocztac to co pisze molik jest warto.Tylko wszystko spokojnie trza robic bo wojt to wielki....i wszystko obruci na swoja strone.On tak umie.tak juz bylo wiele razy.Ale pomysl jest dobry.Zmienic ta trojce w Dzwoli i wpuscic troche nowego powietrza.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Cię stary. Mam wrażenie, że w Dzwoli na oczy przegląda coraz to większa grupa ludzi. Zatem do działania przyjaciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafie zrozumieć że wójt dla gminy nic nie robi , ale nie rozumie dlaczego mimo tak licznych obelg nadal na niego głosujecie no przecież w ten sposób to proponuję zrobić grobowiec dla wójta no bo przecież on tu będzie do śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję za uznanie. Chciałbym się dowiedzieć kto to jest ta trójca. Dwóch to jestem pewien to G. J i M P. a trzeci chętnie bym sie dowiedzial. Czy może chodzi jednak o dyr. zwanego we wsi .......
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ludzie przeglądają na oczy bo społeczność dzwolska potrafi tylko plotkować (i to pod pseudonimem) a żeby działać - to niech działają inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się cieszę na to jutrzejsze spotkanie, może ktoś powie po której mszy. Bo tak po kościele jak pisze rolnik niewiele mówi, może by tak powiadomić Dziennik Wschodni. Myślę że inicjatywę powinien przejąć molik, a wspomoże go Judyta ona jest chyba najbardziej zoriętowana w pracy Urzędu. Ale czy nowe władze faktycznie coś dla całej gminy zrobią. Musimy pozyskać wszystkie sołectwa, bo sami wyborów nie wygramy. Psioczymy na ....przecież ich jest większość i nic na to nie poradzimy. Czy wystarczy nam miejsc pracy w Urzędzie i w szkole dla wszystkich po studiach z całej Gminy? Czy te stanowiska zarezerwujemy dla siebie
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kuzyna w Anglii po informatyce chętnie wróci i zajmie stanowisko informatyka w gminie. Obyśmy zwyciężyli. Jeśli ..........nie zechcą przystać na nasze warunki to niech się odłączą poradzimy sobie sami. Zastaliśmy Dzwolę Drewnianą zostawimy murowaną. Trzymajmy jak prezydent Wałęsa. Zrobimy krok na przód i będzie tak jak w Japonii jak kiedyś powiedział .....
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem o.... Jeśli i oni nie podporządkują się to też ich odłączymy. Po co nam spadochroniarze. Do jutra przyjaciele
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 278

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...