Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Świetnie! Bardzo dobrze Cię rozumiem. A admin to niby skąd? Czyżby nie z Janowa? Janów to taki maleńki grajdoł gdzie wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą więc jaką mamy szansę na anonimowość? I na to że władzunia nie będzie tym  adminem manipulować?
WDEPNIJ NA STRONĘ A ZROZUMIESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WDEPNIJ NA STRONĘ A ZROZUMIESZ
Bylim, uwidzielim. Czterech użytkowników, kilka zaczętych wątków od admina dokładnie około ośmiu typu: wyboista droga w Białej i coś o emigracji. Reszta to nówka nierdzewka wcale nie śmigane. Ma nawet swoją  wycenę - 8,50$ Mimo ze artykuły na głównej stronie są zachęcające to jednak mnie wcale do siebie {na razie przynajmniej) nie przekonuje. Ale pożyjemy to zobaczymy :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylim, uwidzielim. Czterech użytkowników, kilka zaczętych wątków od admina dokładnie około ośmiu typu: wyboista droga w Białej i coś o emigracji. Reszta to nówka nierdzewka wcale nie śmigane. Ma nawet swoją  wycenę - 8,50$ Mimo ze artykuły na głównej stronie są zachęcające to jednak mnie wcale do siebie {na razie przynajmniej) nie przekonuje. Ale pożyjemy to zobaczymy :rolleyes:
Tam byłoby wszystko pod kontrolą a tu nie bardzo wiadomo kto pisze...  A czasem o ciekawych sprawach można poczytać... :)  ,pomijając oczywiście bezsensowne obrzucanie błotem kogo popadnie :( ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mu tak : http://otourl.pl/donald_tusk_zmarl <--- czytaj tu ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam byłoby wszystko pod kontrolą a tu nie bardzo wiadomo kto pisze...  A czasem o ciekawych sprawach można poczytać... :)  ,pomijając oczywiście bezsensowne obrzucanie błotem kogo popadnie :( ,
No i widzisz to "wszystko pod kontrolą" jest takie bardzo problematyczne. Nie każdy chce się podzielić jakąś informacją ciekawą bądź kontrowersyjną jeżeli nie czuje się anonimowy z obawy przed jakimiś represjami ze strony obecnie nam panującej miłościwie władzy lokalnej.               W tej sytuacji jest lepiej milczeć i mieć spokój. To taka naturalna reakcja na powszechnie uprawiany zamordyzm. Wielu z nas widzi nieprawidłowości w swoim otoczeniu ale zwyczajnie milczy bojąc się o prace , rodzine czy zwyczajnie inne represje.      A przecież rozdajacym karty właśnie o to chodzi. I dodam że nie mówimy tu o obrzucaniu błotem i innym chamstwie które mnie nigdy nie interesowało i ciągle razi. Najgorzej że czasami takie informacje własnie pozornie tak wyglądają, bo dotyczą tak kryształowych zdawałoby sie obywateli ze świecznika że zwykłemu człowiekowi nie mieści sie w głowie że może robić takie świństwa.              Tu na tym forum wypowiadali sie różni: przeciwnicy i stronnicy obecnej władzy w sumie jak pamiętam około 20-tu osób było bardzo aktywnych. Przynajmniej tyle podawała wyszukiwarka. Natomiast conajmniej kilkadziesiąt osób wchodziło tutaj żeby tylko poczytać regularnie i dowiedzieć sie co sie w gminie dzieje. Teraz to się skończyło, a myślę że szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wszystko stracone. Przed wyborami zapewne dojdzie do ostrej jazdy bez trzymanki. Nasze urzandniki się zapewne uaktywnią i w obawie o nową miotłę, która może wysprzątac tę stajnię Augiasza zaczną pisać rózne głupoty. W końcu Pan Wójt ich tyle w Urzedzie nazatrudniał, że nie bardzo mają się czym zajmować, to jesienią otrzymają zlecenie -  jeździć po ewentualnych konkurentach jaśnie nam panującego od półwiecza PANA WÓJTA. Coś w końcu muszą robić a pobory pewnie  mają nie małe z naszych podatków. No, urzandniki do roboty!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wszystko stracone. Przed wyborami zapewne dojdzie do ostrej jazdy bez trzymanki. Nasze urzandniki się zapewne uaktywnią i w obawie o nową miotłę, która może wysprzątac tę stajnię Augiasza zaczną pisać rózne głupoty. W końcu Pan Wójt ich tyle w Urzedzie nazatrudniał, że nie bardzo mają się czym zajmować, to jesienią otrzymają zlecenie -  jeździć po ewentualnych konkurentach jaśnie nam panującego od półwiecza PANA WÓJTA. Coś w końcu muszą robić a pobory pewnie  mają nie małe z naszych podatków. No, urzandniki do roboty!!!.
 E tam jak okręt tonie to szczury uciekają a nie wiosłują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wszystko stracone. Przed wyborami zapewne dojdzie do ostrej jazdy bez trzymanki. Nasze urzandniki się zapewne uaktywnią i w obawie o nową miotłę, która może wysprzątac tę stajnię Augiasza zaczną pisać rózne głupoty. W końcu Pan Wójt ich tyle w Urzedzie nazatrudniał, że nie bardzo mają się czym zajmować, to jesienią otrzymają zlecenie -  jeździć po ewentualnych konkurentach jaśnie nam panującego od półwiecza PANA WÓJTA. Coś w końcu muszą robić a pobory pewnie  mają nie małe z naszych podatków. No, urzandniki do roboty!!!.
Raczej bardziej trzeba liczyć na przeciwników. Jeżeli chcą wygrać to muszą wytoczyć naprawdę ciężką artylerię. Obecny wójt mnie osobiście ani ziębi, ani grzeje, nic do niego nie mam więc z ciekawością obejrzę ten spektakl o stołek na kolejne lata. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej bardziej trzeba liczyć na przeciwników. Jeżeli chcą wygrać to muszą wytoczyć naprawdę ciężką artylerię. Obecny wójt mnie osobiście ani ziębi, ani grzeje, nic do niego nie mam więc z ciekawością obejrzę ten spektakl o stołek na kolejne lata. :P
Może nawet cały wiek. Mnie to on jusz nawet śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nawet cały wiek. Mnie to on jusz nawet śmierdzi.
Ech! To masz niezłe powonienie. Tylko pozazdrościć. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wszyscy wiecie, że Piech jest graczem i intrygantem politycznym o mistrzowskiej klasie. Populistą, manipulatorem i picerantem, wszystkim jednocześnie. Ograć go nie sposób. Z rządzeniem u niego jest znacznie gorzej, ale z jego punktu widzenia jest to mało istotne, bo najwyższym celem dla niego jest przede wszystkim utrzymanie władzy za wszelką cenę, nie licząc się z kosztami społecznymi , kładąc na szalę los gminy. Wszystkich swoich rywali potrafi załatwić bez mydła. Co dla niego znaczy taki jeden czy drugi. Ważne by sam siedział i pierdział w stołek i brał największą jak widać, kasę, a przy tym jeszcze obsadzić na lukratywnych posadkach rodzinkę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wszyscy wiecie, że Piech jest graczem i intrygantem politycznym o mistrzowskiej klasie. Populistą, manipulatorem i picerantem, wszystkim jednocześnie. Ograć go nie sposób. Z rządzeniem u niego jest znacznie gorzej, ale z jego punktu widzenia jest to mało istotne, bo najwyższym celem dla niego jest przede wszystkim utrzymanie władzy za wszelką cenę, nie licząc się z kosztami społecznymi , kładąc na szalę los gminy. Wszystkich swoich rywali potrafi załatwić bez mydła. Co dla niego znaczy taki jeden czy drugi. Ważne by sam siedział i pierdział w stołek i brał największą jak widać, kasę, a przy tym jeszcze obsadzić na lukratywnych posadkach rodzinkę.
Tym ciekawiej będzie wyglądała walka o korytko, a jak ktoś chce z nim wygrać to dobrze będzie musiał ruszyć mózgownicą, bo zagrywki miłościwie panującego będą napewno genialne. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo za długo siedzi i stracił poczucie żeczywistości, ale to go już zgubi. Tym ciekawiej będzie wyglądała walka o korytko, a jak ktoś chce z nim wygrać to dobrze będzie musiał ruszyć mózgownicą, bo zagrywki miłościwie panującego będą napewno genialne. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Stanowczo za długo siedzi i stracił poczucie żeczywistości, ale to go już zgubi. Tym ciekawiej będzie wyglądała walka o korytko, a jak ktoś chce z nim wygrać to dobrze będzie musiał ruszyć mózgownicą, bo zagrywki miłościwie panującego będą napewno genialne. :D  
  Nie dziel skóry na niedźwiedziu, bo niedźwiedź  hasa po lesie i ma się bardzo dobrze.              To raczej anemiczna opozycja z przewlekłą dychawicą  ma oderwane poczucie rzeczywistości i o nią trzeba się bardziej martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam na pewno zagłosuję na swojego żeby nie wiem kto to był a nie na jakiegoś przywiezionego w torbie jeszcze przez komuszków.  To obciach dla naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma mowy żeby nasz wójt przegrał te wybory. 26 stycznia robi u nas w remizie na konstantowie spęd PSL na 200 osób, czyli poparcie bedzie. A jak myślicie za czyje pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma mowy żeby nasz wójt przegrał te wybory. 26 stycznia robi u nas w remizie na konstantowie spęd PSL na 200 osób, czyli poparcie bedzie. A jak myślicie za czyje pieniądze?
  Gmina Dzwola liczy 6721 mieszkańców - 3360  kobiet i 3361 mężczyzn. Gęstość zaludnienia wynosi ok 33 osób na km2. Liczba osób czynnych zawodowo wynosi 3520. Większość Większość nich to rolnicy. Poza rolnictwem zatrudnionych jest 1000 osób. 1650 osób pobiera emerytury i renty. Na terenie gminy zarejestrowanych jest 520 osób bezrobotnych.   Powyżej taka malutka garstka informacji dla Ciebie bo widocznie jesteś kompletnie nie zorientowany w ilości mieszkańców naszej gminy.   Poczytałeś?   I jak to sie ma do stwierdzenia przez Ciebie, że 200 osób poparcia da wygraną obecnie panującemu? Skoro tak trafnie obliczyłeś poparcie, to pewnie i sugestie na temat pieniędzy są funta kłaków warte. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprawnionych do głosowania 5 390, frekwencja średnio 50% to daje nam ok. 2700 osób. Każdy PSL-owiec zorganizuje 10 osób popierających, a resztę my strażacy i wara od naszego wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprawnionych do głosowania 5 390, frekwencja średnio 50% to daje nam ok. 2700 osób. Każdy PSL-owiec zorganizuje 10 osób popierających, a resztę my strażacy i wara od naszego wójta
szczególnie po ostetnich zebreniach strozockich mocna zakrapianych ciekawe z cyje piniedze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie po ostetnich zebreniach strozockich mocna zakrapianych ciekawe z cyje piniedze
  Straszny z Ciebie patafian. Jak już silisz się na wypowiedź w gwarze to rób to dosłownie. Proponuję jednak zacząć od podstaw czyli od poprawnej polszczyzny, bo to co tu wytworzyłeś to mniej więcej dla odbiorcy brzmi tak: Ja być Kali, ja silić się na dowcip, ale ja nie być dowcipny bo pisać z błędami.  Czytając Twoją wypowiedź oczopląsów można dostać, więc oszczędź nam tego i pisz poprawnie. :blink: :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 408

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...