Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Pytanie co z twoich oczekiwań spełnił-napisz,takim cudotwurcą był przed 4 laty obecny wójt przeczytaj ulotkę to zobaczysz co miało być robione a co spełnił z tych obietnic?.Dużo złego a mało dobrego zrobił no może do dobrych zaliczyć ,,komadziankę,,? a może nurkowanie po rurach między szkoła w krzemieniu a osrodkiem zdrowia w poszukiwaniach wody,braknie strony na wyliczanie więc nie piszę dalej a oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dyr co tak pięknie wyszła na tym zdjęciu?.Tak jak wygląda to i tak pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taczka po gnoju i na żelaznym kólku i poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dołozył starań,że pozbył się dyrektora.
 I starania stały się faktem po dyrektorze.Wodzu spełnił swoje zamiary/złośliwość jego nie zna granic/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastępcą ja wiem kto będzie chyba ta pani od spraw - specjalistka  zwolnien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronił ją Stanisław a teraz dostał ,,zapłate,,sprzedajne to to,,Tylko osioł nie zmienia zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dołozył starań,że pozbył się dyrektora.
I starania stały się faktem po dyrektorze.Wodzu spełnił swoje zamiary/złośliwość jego nie zna granic/
Zatrudnianie  z innej gminy ciąg dalszy, a mialo być inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałobyć inaczej to było powiedzenie przed wyborami a po wyborach jest tak jak Ja wójt gminy wam to mówie i czynię.Ja tylko podpisałem  i nic więcej.Uwaga;ludzie az innych gmin nie będą głosować u nas tj Dzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawd,że nowo wybrany na stanowisko dyr szkoły w dzwoli złozył wizyte w szkole tak jak przystało na to stanowisko?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dołozył starań,że pozbył się dyrektora.[/quote] I starania stały się faktem po dyrektorze.Wodzu spełnił swoje zamiary/złośliwość jego nie zna granic/[/quote] Zatrudnianie  z innej gminy ciąg dalszy, a mialo być inaczej![/quote]   [quote][quote][quote]Tak dołozył starań,że pozbył się dyrektora.
I starania stały się faktem po dyrektorze.Wodzu spełnił swoje zamiary/złośliwość jego nie zna granic/
Zatrudnianie  z innej gminy ciąg dalszy, a mialo być inaczej!
 Szkoda, że Pan R. nie strtował w konkursie. Zyskałby duże poparcie komisji konkursowej, zadowolenie grona i społeczeństwa.  Obsadzanie stanowisk  z innych gmin to bardzo słuszna decyzja. Będzemy z dala od kumoterstwa, klanów rodzinnych, nepotyzmu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa ty chyba dogrzało cie na drzewie no bo bijąc brawo wodzowi pospadały wszystkie liście  no i widze piszesz znów głupotyW jednym masz racje-wyrzucić wszystkich pracowników z tereny gminy dzwola a zatrudnić poza gminy-piątka dla ciebie schowaj sie do cienia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa zapytam cie czy mąż i żona oraz pociotki i chrześniaki to też klan rodzinny ? coś nie jesteś w temacie do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś aby startował ? nie jest głupi nie da ci większej satysfakcji znając twój stosunek do jego osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dołozył starań,że pozbył się dyrektora.
Dlaczego od razu  pozbył się? Skład komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora szkoły.  ://ugdzwola.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//Zarzadzenie_Nr_42-2018.pdf Prosze podać, który z członków miałby zastrzeżenia co do osoby  obecnego dyektora szkoły.? 11 osób zadecydowało. Więc w czym problem? Wójtowi pozostało jedynie podpisać nominację. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś aby startował ? nie jest głupi nie da ci większej satysfakcji znając twój stosunek do jego osoby
 Gdyby było mi dane pracować w komsji konkursowej i kandydował p. Rawski, bez słuchania JEGO  wystapienia, otrzymałby ode mnie GŁOS. Bez podtekstów. relacje między nami są czysto grzecznościowe i zapewniam Cię nie oczekuję żadnej satysfakcji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa piszesz już co innego a jak z tymi klanami kole w oko.?Proszę podać,który .....itd chyba nie myślisz logicznie kto poda ci zastrzeżenia faktycznie myślisz jak małpiszon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 11 tylko 10 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 11 tylko 10 .
 Dlaczego 10? Zazwyczaj w każdej komisji zasiada nieparzysta liczba osób, chociazby po to, zeby nie było remisu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa piszesz już co innego a jak z tymi klanami kole w oko.?Proszę podać,który .....itd chyba nie myślisz logicznie kto poda ci zastrzeżenia faktycznie myślisz jak małpiszon.
 Mnie osobiście klany  nie przeszkadzają, o ile wszyscy wywiązuja się ze swoich obowiązków. Rozumiem też, że bliższa ciału koszula...., ale nawiązując do wcześniejszych tu postów, w których dopatruje się i krytykuje wszelkie koligacje, wydaje się, ze najlepszym rozwiązaniem dla naszej gminy gdyby na stanowiskach kierowniczych  byli ludzie nie legitymujący sie pochodzeniem z  tutejszego środowiska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa ty jesteś pływakiem bredzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...