Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Retencja terenowa czyli pokopane prywatne stawy za które trzeba płacic podatek ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie zauważyłem,żeby w innych gminachstosowali się do niej i nagminnie obnizali wójtom pobory,,Tak bo w innch gminach wójtowie uzyskali  absolutorium a wójt gminy Dzwola nie uzyskał absolutorium.Chyba o tym nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że gmina dzwola nie dostała 2 ml na wodociąg w krzemieniu i na drogę gminną w konstantowie ani grosza za to że przewodniczący wraz ze swoją świtą głosował przeciw rycerzance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma piernik do wiatraka. To miała być podpucha wójta. Wy zgódzcie się na rycerzankę to ja wam obiecam że załatwię. Bardzo dobrze że nie dali się radni nabrać na kolejną ściemę wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że gmina dzwola nie dostała 2 ml na wodociąg w krzemieniu i na drogę gminną w konstantowie ani grosza za to że przewodniczący wraz ze swoją świtą głosował przeciw rycerzance
 NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tylko umie obiecywać a od obiecanki do realizacji tematu długa droga i kreta i wyboista .Maniek  coś złe wiadomości do ciebie docierają.Noga dupa drzwi i poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład=w kampanii wyborczej kandydat na wójta gminy Dzwola na zebraniu wiejskim wspólnie z europosłem obiecali załatwic dofinansowanie dla parafii w Branwi.Parafia wykonała projekt za 20 tys zł.Parafia czeka na realizacje projektu już prawie 4 lata a tu ani widu ani słychu.To się nazywa obiecanka przedwyborcza.Za to trzeba będzie zapłacic w nadchodzacych wyborach klęska wyborcza.Prawdomówność wodza równa zeru a nawet mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie na śniadanie -ile kasy wypłacono włodarzowi wójtowi gminy Dzwola za ,,pracę,, w 2017 roku.?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
116 229,48 zł tak wynika z oświadczenia majatkowego opublikowanego na BIP UG Dzwola a ja ciekaw jestem czy obniżono pobory wójtowi za miesiąc lipiec zgodnie z nowym rozporzadzeniem RM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego to ja ci nie napisze bo nie wiem ale wiem ile na miesiąc pobrał kasiorki wodzu gminy dzwola t.j 9685 zł i 79 gr.Za te pieniądze można zatrudnic 3 pracowników .Za co takie pieniadze pobrał ja nie wiem a jak ktoś wie niech napisze czekam i dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniadze to bedzie chodził i nawijał makaron na ucho.pozdrów dziadka pozdrów babke itd. no i dziubek na raczke poleci babci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład=w kampanii wyborczej kandydat na wójta gminy Dzwola na zebraniu wiejskim wspólnie z europosłem obiecali załatwic dofinansowanie dla parafii w Branwi.Parafia wykonała projekt za 20 tys zł.Parafia czeka na realizacje projektu już prawie 4 lata a tu ani widu ani słychu.To się nazywa obiecanka przedwyborcza.Za to trzeba będzie zapłacic w nadchodzacych wyborach klęska wyborcza.Prawdomówność wodza równa zeru a nawet mniej niż zero.
 daniel nie napinaj się bo się zesrasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pieniadze mu się ,,należą,, ponieważ jak napisał w ulotce przedwyborczej  przygotowywał sie 22 lata do pełnienia tej funkcji  dlatego pobiera  116 229 zł na rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek ile zostało włodarzowi do końca kadencji/pracuje bez absolutorium to może za połowe taniej/ ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek czy ty zająłeś miejsce po małpie ? a marianku a co tam z ,,króliczanką,, ?Za jaką obietnicę pracujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład=w kampanii wyborczej kandydat na wójta gminy Dzwola obiecał stworzyć kompleks rekreacyjny w miejscowości Flisy. Zakładał on powstanie zalewu oraz infrastruktury towarzyszącej. Może uda zrealizowac się to do września, amoże to kolejna obiecanka przedwyborcza? Za to też trzeba będzie zapłacić w nadchodzacych wyborach. Prawdomówność wodza równa zeru, a nawet mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład=,,rozbudowe infrasktruktury służącej bezpieczeństwu mieszkańców BEZPICZNA GMINA, w tymbezpieczna droga do szkołyWdla kazdego dziecka/bezpieczne przejscia,przystanki i zatoki przystankowe,oswietlenie uliczne do godz.24,oo,, Wójcie GMINY Dzwola co zrobiłes  z tej obietnicy którą zamieściłeś w ulotce wyborczej jako program wyborczy.Czekam na wyjaśnienie  o ile nie udzielisz wyjaśnień uznam to za kłamstwo twoje. A tak dla przykładu ponownie -jak dzieci mają pójść do szkoły ze dzwoli z północnej strony drogi głównej od wschodu za mostu/brak przejścia dla pieszych /Ludzie płacą mandaty za przejście. I co ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostało mu 3 miesiące na wykonanie basenu reszte zrobi pożniej.Dziś przy takim upale wykąpał bym sie we Flisach ,blisko miejsca mojego zamieszkania a po kąpieli poszedłbym na siłownie we Flisach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak z innej beczki. Robi się wodociąg w gminie, ale przy okazji niszczy to co już mamy. Firma wkopała wzdłuż drogi, poboczem Krzemień Majdan -Zofianka Dolna rurę. I w porządku. Ale dlaczego zostało to tylko zasypane a nie utwardzone zagęszczarką? Po ostatnich deszczach miejscami ta radosna twórczość spłynęła do rowu. Miejscami widać też że ktoś zapadł się swoim samochodem bo nieopatrznie najechał kołem. Jezeli nikt się tym więcej nie zajmie to na wiosnę część drogi razem z asfaltową nawierzchnią może obsunąć się do rowu. Gdzie jest jakiś nadzór ja się pytam? Kto tego pilnuje? Czy wszyscy już tak się zajęli przyszłymi wyborami że "teraz" już się nie liczy? Nie stać nas na kolejne asfaltowe dróżki to przynajmniej uratujmy to co już mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak z innej beczki. Robi się wodociąg w gminie, ale przy okazji niszczy to co już mamy. Firma wkopała wzdłuż drogi, poboczem Krzemień Majdan -Zofianka Dolna rurę. I w porządku. Ale dlaczego zostało to tylko zasypane a nie utwardzone zagęszczarką? Po ostatnich deszczach miejscami ta radosna twórczość spłynęła do rowu. Miejscami widać też że ktoś zapadł się swoim samochodem bo nieopatrznie najechał kołem. Jezeli nikt się tym więcej nie zajmie to na wiosnę część drogi razem z asfaltową nawierzchnią może obsunąć się do rowu. Gdzie jest jakiś nadzór ja się pytam? Kto tego pilnuje? Czy wszyscy już tak się zajęli przyszłymi wyborami że "teraz" już się nie liczy? Nie stać nas na kolejne asfaltowe dróżki to przynajmniej uratujmy to co już mamy.
 To jeden z bardziej rzeczowych komentarzy na tym forum. Krzemień poznał już skutki ulewnych deszczów i objazdy z powodu zniszczonej przez ulewy, nieprzejezdnej drogi. Ten post z pewnościa uwrażliwi odpowiedzialnych za roboty przy wodociągu, a mieszkańców do większej czujności. Druga prawda. Dla piszących tu nie ważne ani teraz, ani jutro Liczy się przygotowanie gruntu dla swojego kandydata. Ale to już było od początku tego forum. Pięć lat temu. czytało się wpisy typu: zagłosujemy na każdego, tylko nie obecnego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...