Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Zajrzałem na strone DW dalej na prowadzeniu Wójt Gminy Dzwola Stanisław Rozek.Zastanawiam sie i prosze o odpowiedż co jest,że w czołówce nie ma wójtów z terenu powiatu Janowskiego,czy są tak słabi czy sa tak dobrzy???.Tak słabi,że nikt już sie nimi nie interesuje albo tak dobrzy ,że też nimi się nikt nie interesuje bo ludzie wiedzą,że są dobrymi gospodarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem na strone DW dalej na prowadzeniu Wójt Gminy Dzwola Stanisław Rozek.Zastanawiam sie i prosze o odpowiedż co jest,że w czołówce nie ma wójtów z terenu powiatu Janowskiego,czy są tak słabi czy sa tak dobrzy???.Tak słabi,że nikt już sie nimi nie interesuje albo tak dobrzy ,że też nimi się nikt nie interesuje bo ludzie wiedzą,że są dobrymi gospodarzami.
 Bo ludzie myślą i nie wysyłają sms na głupoty tylko na cele szczytne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do krzemieniaka-wydaje mi się że droga z Goraja do branwi to niewiele jak na 4 lata, widze posiadasz wiedzę drogowca podobnie jak wódz zna się na drogownictwie,może moim zdanie na 5 lat ja twierdzę i kto  ma rację.Widzisz Panie Wójcie z Chrzanowa ty,,nic,, nie robisz a otrzymujesz absolutorium jak ty to robisz podpowiedział byś dzwolskiemu pare wskazówek ale to już chyba za pożno wybacz.
Odwróciłeś kota ogonem ;) Nie wzywaj Chrzanowiaków na pomoc. Super. Wyzywać, wymyślac, poniżać. Czy ktoś tu próbuje oceniać władze samorządowe Chrzanowa? To ich działka i nam nic do tego. Podziwiasz Chrzanów, więc zostałeś  poproszony o kilka szczegółów. Napisz co oni mają , a my nie. To prawda maja stoki narciarskie, a my nie mamy zbiornika rekreacyjnego na Flisach. Maja piekne przystanki, my też. Mają piekarnię, my też. Mają pocztę, my tylko na godziny tutaj plus. dla Chrzanowa. maja piekną drogę z Goraja do Branwi, my też z Zofianki do Frampola.  Co więcej?????
Ty chyba do Janowa nie jeżdzisz ,bo ja wiem,że droga jest ładna od Janowa do Frampola a nie od Zofianki.Czyżby twoje horyzontu umysłowe i wizualne kończyły sie na Zofiance i to Dolnej?.
Dlaczego nie napiszesz niczego dobrego o Chrzanowie . Co tam zrobili w ciągu osttnich 5 lat?
Miałem nie udzielać ci odpowiedzi  co mają w Chrzanowie a czego my  rolnicy i nie tylko ,mamymoże lepiej usiądż bo stracisz pion otóż-jedż po drogach dojazdowych do pól na terenie chrzanowa to ci oko zbileje  chłopie asfalt tak nie bujam asfalt.Natomiast jedż do Kocudzy w tzw ściegna a one są od drogi głownej do frampola na północ makabra na wiosne ludzie się wyciągali ciągnikami  i tyle w temacie drog polnych.Co do drogi głównej z branwi do chrzanowa to 1 km wójtgminy Chrzanów zrobił na naszym terenie za własne pieniądze bo nasz nie dołozyl grosika,a powinien to zrobić .
 Przejedź się po drogach u nas na Ładzie to zobaczysz jaki są drogi że trudno przejechać a najleprzą wizytówką naszej gminy Chrzanów jest droga od Goraja w kierunku Dzwoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem na strone DW dalej na prowadzeniu Wójt Gminy Dzwola Stanisław Rozek.Zastanawiam sie i prosze o odpowiedż co jest,że w czołówce nie ma wójtów z terenu powiatu Janowskiego,czy są tak słabi czy sa tak dobrzy???.Tak słabi,że nikt już sie nimi nie interesuje albo tak dobrzy ,że też nimi się nikt nie interesuje bo ludzie wiedzą,że są dobrymi gospodarzami.
Bo ludzie myślą i nie wysyłają sms na głupoty tylko na cele szczytne.
 Wyślij  ile chcesz na kolejnego Majbacha o Rydzykowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast idę po aparat i wysyłam SMS o treści=NIE.72.Poszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do krzemieniaka-wydaje mi się że droga z Goraja do branwi to niewiele jak na 4 lata, widze posiadasz wiedzę drogowca podobnie jak wódz zna się na drogownictwie,może moim zdanie na 5 lat ja twierdzę i kto  ma rację.Widzisz Panie Wójcie z Chrzanowa ty,,nic,, nie robisz a otrzymujesz absolutorium jak ty to robisz podpowiedział byś dzwolskiemu pare wskazówek ale to już chyba za pożno wybacz.
Odwróciłeś kota ogonem ;) Nie wzywaj Chrzanowiaków na pomoc. Super. Wyzywać, wymyślac, poniżać. Czy ktoś tu próbuje oceniać władze samorządowe Chrzanowa? To ich działka i nam nic do tego. Podziwiasz Chrzanów, więc zostałeś  poproszony o kilka szczegółów. Napisz co oni mają , a my nie. To prawda maja stoki narciarskie, a my nie mamy zbiornika rekreacyjnego na Flisach. Maja piekne przystanki, my też. Mają piekarnię, my też. Mają pocztę, my tylko na godziny tutaj plus. dla Chrzanowa. maja piekną drogę z Goraja do Branwi, my też z Zofianki do Frampola.  Co więcej?????
Ty chyba do Janowa nie jeżdzisz ,bo ja wiem,że droga jest ładna od Janowa do Frampola a nie od Zofianki.Czyżby twoje horyzontu umysłowe i wizualne kończyły sie na Zofiance i to Dolnej?.
Dlaczego nie napiszesz niczego dobrego o Chrzanowie . Co tam zrobili w ciągu osttnich 5 lat?
Miałem nie udzielać ci odpowiedzi  co mają w Chrzanowie a czego my  rolnicy i nie tylko ,mamymoże lepiej usiądż bo stracisz pion otóż-jedż po drogach dojazdowych do pól na terenie chrzanowa to ci oko zbileje  chłopie asfalt tak nie bujam asfalt.Natomiast jedż do Kocudzy w tzw ściegna a one są od drogi głownej do frampola na północ makabra na wiosne ludzie się wyciągali ciągnikami  i tyle w temacie drog polnych.Co do drogi głównej z branwi do chrzanowa to 1 km wójtgminy Chrzanów zrobił na naszym terenie za własne pieniądze bo nasz nie dołozyl grosika,a powinien to zrobić .
Przejedź się po drogach u nas na Ładzie to zobaczysz jaki są drogi że trudno przejechać a najleprzą wizytówką naszej gminy Chrzanów jest droga od Goraja w kierunku Dzwoli
 Nagle z ładu się włączył? Staszek przesadziłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko podpisałem ja nic nie wiem w tej sprawie-czyja to droga to droga powiatowa  ja tylko zajmuje się drogami gminnymi. Taki jest sposób myślenia wodza.
 Wejdź na powiatówkę i choćby zasyp  nierównośc  piaskiem, to zobaczysz, że skończysz w sądzie. Dyrektor dróg jest bezwzględny.  Zna procedurę karania i kierowania spraw do sądu. Radzę z nim nie zaczynać. Mówię z własnego doświadczenia. Chcesz zamiatać pobocze???  zgłoś się do geodezji  pobierz mapkę terenu na którym chcesz pracować, potem  poproś o zgodę dyrektora rejonu dróg powiatowych i jeśli ją uzyskasz to  zamiataj, oczyszczaj, itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast idę po aparat i wysyłam SMS o treści=NIE.72.Poszedł
 Nie zapomnij o Chrzanowie . Będziemy sie lokalizować. Jestem z Dzwoli tej  koło Chrzanowa. Ale jaki wspaniały wizerunek wykreujemy  Kandydat 116 na pierwszym miejscu i pod nim nasz Wójt. Głosujemy TAK kandydat 116 na nr 7148. Pospieszcie się. Kandydat ma 0 , 0. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejedź się po drogach u nas na Ładzie to zobaczysz jaki są drogi że trudno przejechać a najleprzą wizytówką naszej gminy Chrzanów jest droga od Goraja w kierunku Dzwoli
 Nie wierzę. Propaganda. W gminie Chrzanów są same `czteropasmówki. Nawet  rycerzanki mają utwardzone i to za własną kasę. bez kredytów, dotacji unijnych. I dlatego wójt dostał absolutorium. Od przyszłego roku wyremontują również nasze, bo nie będą mieć swoich do roboty. Jakie szczęście mają, że odłączyli się od Dzwoli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta jedna z czteropasmówek nie przechodzi przypadkiem przez twój mózg ?.Ty a może z ,,króliczanki zrobią 4 pasmówkę.?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko podpisałem ja nic nie wiem w tej sprawie-czyja to droga to droga powiatowa  ja tylko zajmuje się drogami gminnymi. Taki jest sposób myślenia wodza.
Wejdź na powiatówkę i choćby zasyp  nierównośc  piaskiem, to zobaczysz, że skończysz w sądzie. Dyrektor dróg jest bezwzględny.  Zna procedurę karania i kierowania spraw do sądu. Radzę z nim nie zaczynać. Mówię z własnego doświadczenia. Chcesz zamiatać pobocze???  zgłoś się do geodezji  pobierz mapkę terenu na którym chcesz pracować, potem  poproś o zgodę dyrektora rejonu dróg powiatowych i jeśli ją uzyskasz to  zamiataj, oczyszczaj, itp.
 Wypisz wymaluj podobieństwo zawaliste do wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do ,,gość,, z 8,47 trzeba było udać się do wójta gminy Dzwola z prośba o pomoc w tejże sprawie,napewno dałby odpowiedż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta jedna z czteropasmówek nie przechodzi przypadkiem przez twój mózg ?.Ty a może z ,,króliczanki zrobią 4 pasmówkę.?.
 Chrzanowska czteropasmówka nie przechodzi przez mój mózg, bo mieszkam w gminie Dzwola. Chrzanowskie drogi nawet te powiatówki kończą się na granicy gmin. My mamy niektóre super, ale pewnie nie dorównują waszym. Nasz aktyw lansuje waszą gmine, dlatego jestem przekonany, że jest u was wszystko piekne i dziwi mnie, że ktos kwestionuje coś, co jest oczywiste, Wy z chrzanowa chyba nie doceniacie tego, co w ostatnich latach zrobił dla was wójt, a chyba zrobił dużo, bo uzyskał absolutorium. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do ,,gość,, z 8,47 trzeba było udać się do wójta gminy Dzwola z prośba o pomoc w tejże sprawie,napewno dałby odpowiedż.
 I pomógł wyjść z tarapatów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie WIESŁAW KOCIUBA wyprzedził naszego Wójta. Jest na drugim miejscu. GŁOSUJMY ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa zabawa głosujcie na swojego  samorządowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa zabawa głosujcie na swojego  samorządowca.
 Chyba kadencja rożka pokazała, że na swojego to lepiej nie głosować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój okazał sie złym samorzadowcem ale jak  zapewniał to przygptowywał się 22 lata to kazdy myslał,że cos dobrego dla gminy zrobi a tu co wszyscy wiemy nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednik przegrał z obecnym  więc trzeba dać szansę młodemu ba żle powiedziałem młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starym to już sie nie chce pracować ale grosiwa to jeszcze maja ochote skubnąć i to ile ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...