Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Dotarła do mnie świateczna kartka z życzeniami od Pana mgr Wiesława Dyjacha. Ciekawi mnie jaki to koszt i kto za to płaci? widocznie nie będzie gazety i w niej życzeń od Pana mgr Wójta. Panie mgr. jest Pan uczulony na własny tytuł a czy Pani Ula to nie jest przypadkiem także mgr. Wszystkie kartki do poprawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty parafianin też masz magistra albo jeszcze wiecej ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotarła do mnie świateczna kartka z życzeniami od Pana mgr Wiesława Dyjacha. Ciekawi mnie jaki to koszt i kto za to płaci? widocznie nie będzie gazety i w niej życzeń od Pana mgr Wójta. Panie mgr. jest Pan uczulony na własny tytuł a czy Pani Ula to nie jest przypadkiem także mgr. Wszystkie kartki do poprawki.
jak dotarła kartka z życzeniami to może należałoby podziękować, a nie szukać dziury w całym. A Pani Ula jak będzie miała mgr, to z pewnością będzie to umieszczone przed jej nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotarła do mnie świateczna kartka z życzeniami od Pana mgr Wiesława Dyjacha. Ciekawi mnie jaki to koszt i kto za to płaci? widocznie nie będzie gazety i w niej życzeń od Pana mgr Wójta. Panie mgr. jest Pan uczulony na własny tytuł a czy Pani Ula to nie jest przypadkiem także mgr. Wszystkie kartki do poprawki.
 Józek przestań sie czepiac. Nie wygrales pogodz sie z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ja,ja zagladałem w jej wykształcenie i stwieerdziłem -brak-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ja,ja zagladałem w jej wykształcenie i stwieerdziłem -brak-.
 To moze to byc stasio ma teraz czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy i oczom nie wierzę,że w dzisiejszych czasach nauczyciel nie ma wyższego wykształcenia chodzi mi o magistra lub inżyniera/ jak go zwał tak go zwał wiadomo o co chodzi/. pytanie czy nie można uzupełnic sobie wykształcenia ?. Na uzupełnienie wykształcenia zakład  pracy czyli szkoła ma pieniadze /czy wynika to z lenistwa czy z trudności w podwyzszeniu wukształcenia nie rozumiem. jest tyle młodych ludzi z przygotowaniem zawodowym i z wyzszym wykształceniem-szok.W jakich latach ten nauczyciel /nauczycielka,jakie przeszkody na drodze ma. Pytanie może  sie myle i co nauczy taki nauczyciel/ka. Czy przepisy zezwalają na nauke dzieci z takim wykształceniem. I to się dzieje w szkole w Kocudzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy i oczom nie wierzę,że w dzisiejszych czasach nauczyciel nie ma wyższego wykształcenia chodzi mi o magistra lub inżyniera/ jak go zwał tak go zwał wiadomo o co chodzi/. pytanie czy nie można uzupełnic sobie wykształcenia ?. Na uzupełnienie wykształcenia zakład  pracy czyli szkoła ma pieniadze /czy wynika to z lenistwa czy z trudności w podwyzszeniu wukształcenia nie rozumiem. jest tyle młodych ludzi z przygotowaniem zawodowym i z wyzszym wykształceniem-szok.W jakich latach ten nauczyciel /nauczycielka,jakie przeszkody na drodze ma. Pytanie może  sie myle i co nauczy taki nauczyciel/ka. Czy przepisy zezwalają na nauke dzieci z takim wykształceniem. I to się dzieje w szkole w Kocudzy.
 tak jest na stronie szkoły każdy może zobaczyć na własne oczy nie ma mgr ***zskocudza.pl/kadry.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miała czasu bidulka bo przygotowywała sie do wyborów. A może uderzy w politykę  kto wie? Udziela sie społecznie i nie tylko. Powodzenia jej życze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polskim systemie edukacji wykształcenie wyższe w przypadku studiów I stopnia (zawodowych) kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera, w przypadku studiów II stopnia (magisterskich) albo jednolitych studiów magisterskich – nadaniem tytułu magistra (lub magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta. Jeżeli nie macie pojęcia o zagadnieniu to nie wypowiadajcie się. Pani ma wykształcenie wyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polskim systemie edukacji wykształcenie wyższe w przypadku studiów I stopnia (zawodowych) kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera, w przypadku studiów II stopnia (magisterskich) albo jednolitych studiów magisterskich – nadaniem tytułu magistra (lub magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta. Jeżeli nie macie pojęcia o zagadnieniu to nie wypowiadajcie się. Pani ma wykształcenie wyższe.
Pani nauczycielko- czy ktoś ci sie pyta czy ma wyzsze czy niższe wykształcenie-nie. Są niejasności w temacie czy ta pani ma magistra czy też nie ma magistra. Tylko tak jest sprawa niewyjasniona. Z twojej wypowiedzi wynika,że to ty jesteś niedouczona ponieważ nie umiesz czytać o co chodzi więc w edukacji udaj się do poprawki. Nie możesz zakazać ludziom swobodnych wypowiedzi więc daruj sobie ten zakaz. Skoro Pani Dyrektor zatrudniła ta pania to chyba jest ok względem prawa. A tak nawiasem mówiąc tylu jest młodych zdolnych wykształconych i z tytułami magistra itd to może ich zatrudnić na czas uzupełnienia wyksztłcenia w temacie trzech literek tj.m g r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polskim systemie edukacji wykształcenie wyższe w przypadku studiów I stopnia (zawodowych) kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera, w przypadku studiów II stopnia (magisterskich) albo jednolitych studiów magisterskich – nadaniem tytułu magistra (lub magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta. Jeżeli nie macie pojęcia o zagadnieniu to nie wypowiadajcie się. Pani ma wykształcenie wyższe.
Pani nauczycielko- czy ktoś ci sie pyta czy ma wyzsze czy niższe wykształcenie-nie. Są niejasności w temacie czy ta pani ma magistra czy też nie ma magistra. Tylko tak jest sprawa niewyjasniona. Z twojej wypowiedzi wynika,że to ty jesteś niedouczona ponieważ nie umiesz czytać o co chodzi więc w edukacji udaj się do poprawki. Nie możesz zakazać ludziom swobodnych wypowiedzi więc daruj sobie ten zakaz. Skoro Pani Dyrektor zatrudniła ta pania to chyba jest ok względem prawa. A tak nawiasem mówiąc tylu jest młodych zdolnych wykształconych i z tytułami magistra itd to może ich zatrudnić na czas uzupełnienia wyksztłcenia w temacie trzech literek tj.m g r.
 żałosne to jak nauczyciele chcą uczyć a czytać ze zrozumieniem nie potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polityce nie trzeba mieć magistra aby pełnić funkcje społeczne. Prezydent też nie miał magiostra a był prezydentem. To początek drogi politycznej bez magistra. ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polskim systemie edukacji wykształcenie wyższe w przypadku studiów I stopnia (zawodowych) kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera, w przypadku studiów II stopnia (magisterskich) albo jednolitych studiów magisterskich – nadaniem tytułu magistra (lub magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta. Jeżeli nie macie pojęcia o zagadnieniu to nie wypowiadajcie się. Pani ma wykształcenie wyższe.
Pani nauczycielko- czy ktoś ci sie pyta czy ma wyzsze czy niższe wykształcenie-nie. Są niejasności w temacie czy ta pani ma magistra czy też nie ma magistra. Tylko tak jest sprawa niewyjasniona. Z twojej wypowiedzi wynika,że to ty jesteś niedouczona ponieważ nie umiesz czytać o co chodzi więc w edukacji udaj się do poprawki. Nie możesz zakazać ludziom swobodnych wypowiedzi więc daruj sobie ten zakaz. Skoro Pani Dyrektor zatrudniła ta pania to chyba jest ok względem prawa. A tak nawiasem mówiąc tylu jest młodych zdolnych wykształconych i z tytułami magistra itd to może ich zatrudnić na czas uzupełnienia wyksztłcenia w temacie trzech literek Ona nie musi mieć mgr żeby uczyć w szkole podstawowej.  Nie musi uzupełniać wykształcenia bo to,  które ma jest wymagane i wystarczajace.  Magisterium w przypadku studiów pedagogicznych daje uprawnienia do nauczania w szkole średniej.  W podstawówce można uczyć po licencjacie. Wykształcenie wyższe to nie tylko mgr.  A juz napewno magister i inzynier nie są tytułami równoważnymi, więc to nie jest tak zwał jak zwal.  Widać że nie znasz się w ogóle, chcesz komus dojebac i tyle.  Chcesz zabłysnąć to miej czym.  Skończyłes chociaż szkole średnia?  Obstawiam że nie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polskim systemie edukacji wykształcenie wyższe w przypadku studiów I stopnia (zawodowych) kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera, w przypadku studiów II stopnia (magisterskich) albo jednolitych studiów magisterskich – nadaniem tytułu magistra (lub magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta. Jeżeli nie macie pojęcia o zagadnieniu to nie wypowiadajcie się. Pani ma wykształcenie wyższe.
Pani nauczycielko- czy ktoś ci sie pyta czy ma wyzsze czy niższe wykształcenie-nie. Są niejasności w temacie czy ta pani ma magistra czy też nie ma magistra. Tylko tak jest sprawa niewyjasniona. Z twojej wypowiedzi wynika,że to ty jesteś niedouczona ponieważ nie umiesz czytać o co chodzi więc w edukacji udaj się do poprawki. Nie możesz zakazać ludziom swobodnych wypowiedzi więc daruj sobie ten zakaz. Skoro Pani Dyrektor zatrudniła ta pania to chyba jest ok względem prawa. A tak nawiasem mówiąc tylu jest młodych zdolnych wykształconych i z tytułami magistra itd to może ich zatrudnić na czas uzupełnienia wyksztłcenia w temacie trzech literek Ona nie musi mieć mgr żeby uczyć w szkole podstawowej.  Nie musi uzupełniać wykształcenia bo to,  które ma jest wymagane i wystarczajace.  Magisterium w przypadku studiów pedagogicznych daje uprawnienia do nauczania w szkole średniej.  W podstawówce można uczyć po licencjacie. Wykształcenie wyższe to nie tylko mgr.  A juz napewno magister i inzynier nie są tytułami równoważnymi, więc to nie jest tak zwał jak zwal.  Widać że nie znasz się w ogóle, chcesz komus dojebac i tyle.  Chcesz zabłysnąć to miej czym.  Skończyłes chociaż szkole średnia?  Obstawiam że nie!  
 A gimnazjum to nie szkoła podstawowa?chociaż nie wiem bo nie podstawowa i nie średnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam czym ty miernoto zabłysnołeś, przegrałes i finito. Zakładasz dresik i do nauki . Tak nawiasem mówiąc to będzie nauka w szkole w której uczy pani bez magistra wedle powiedzenia ,,uczył macin marcina itd. A ja mam tytuł magistra a ta pani ma wykztałcenie bede jej pomocnikiem i będzie ok. Tylko zastanawiam sie co na to józef powie hmmmm. Chyba by mnie pognał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam czym ty miernoto zabłysnołeś, przegrałes i finito. Zakładasz dresik i do nauki . Tak nawiasem mówiąc to będzie nauka w szkole w której uczy pani bez magistra wedle powiedzenia ,,uczył macin marcina itd. A ja mam tytuł magistra a ta pani ma wykztałcenie bede jej pomocnikiem i będzie ok. Tylko zastanawiam sie co na to józef powie hmmmm. Chyba by mnie pognał.
 Przecież Ty po polsku zdania nie potrafisz sklecić!  Nie potrafisz zacytować do której wypowiedzi sie odnosisz.  Taki z Ciebie magister jak z koziej dupy trąba. Twój poziom wypowiedzi Cie zdradza,  daje Ci max wykształcenie zawodowe.  Średniego na bank nie masz,  nie wiem czy byś się za woznego do szkoły nadawał.  Możesz się zapluc jadem ale licencjat i inzynier to juz tytuły dające wykształcenie wyższe.  I nawet gdybyś włosy sobie z głowy powyrywal to tego nie zmienisz!  Wesołych Świat! Radze spuścic ciśnienie,  chociaz przed Świętami i zająć się swoją rodziną a nie jakimś Jozwami, Wieśkami czy Urszulami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie przysłowie,że z idiotą sie nie dyskutuje,ponieważ najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem wygra z tobą przez doświadczenie. Magisterek z ciebie taki jak z koziego ogona chorągiewka.Ciśnienie to ty sobie upuść wiesz gdzie to sie robi to ci ulży bo jak narazie to skaczesz jak menda na siurkach /przysłowie.  Twój magister czy też wykstałcenie nie są w kręgu moich zainteresowań czy nawet osoba twoja. Za niski poziom twój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie przysłowie,że z idiotą sie nie dyskutuje,ponieważ najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem wygra z tobą przez doświadczenie. Magisterek z ciebie taki jak z koziego ogona chorągiewka.Ciśnienie to ty sobie upuść wiesz gdzie to sie robi to ci ulży bo jak narazie to skaczesz jak menda na siurkach /przysłowie.  Twój magister czy też wykstałcenie nie są w kręgu moich zainteresowań czy nawet osoba twoja. Za niski poziom twój.
 A w którym to miejscu napisalem coś o sobie,  czy o tym że mam magistra? Nie mam,  moje technikum mi wystarcza,  za to moje dzieci mają wyższe wykształcenie  i w przeciwieństwie do Ciebie wiem jaka po kolei zdobywa się stopnie naukowe.  j Dojebałes sie do kogos że nie ma wyzszego wykształcenia bo nie ma magistra.  Dwie osoby Ci wyjaśniły że tytul mgr nie musi być aby posiadać wyższe wykształcenie, sam też się musiałeś pochwalić czyms czego nie masz :) dobre HahahaH.  Ktoś się poczuł urażony?  Wybacz,  ale nie znoszę ludzi którzy czepiaja się wszystkiego aby tylko komus dokopac i to jeszcze przed Świętami.  Byłeś u spowiedzi?  Bardzo brzydko,  fee nieładnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się wyspowiadaj ze swoich grzeszków a o moje sie nie martw. Od twoich grzeszków to cuchnie z daleka,że hej. POSKACZ SOBIE sobie jeszcze to ci się ulży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...