Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Jest ,,dobry,,kandydat na dyr. gok. ma życiowe doswiadczenie,szkołe soltysową, wygadany /potrafi nawijać makaron na ucho/, zasłużony dla gminy, ma ,,umiejętnosci,, w zarządzaniu , potrafi zagrać /nawet nie posiadając skrzypek dużo fałszuje/, potrafi spisać dzieje gminy bez ,,fałszowania,, tylko,a no tylko nikt mu nie proponuje. Dopiero gmina słynęła by z kultury. Jak ostatnie 4 lata.
 A ilu osobom można proponować? Jeśli jedna ma zaaproponowane, to jaki sens robić tłok, Wiadomo, że będzie mieć stosowne kwalifikacje , doświdczenie i inne predyspozycje, a potem wsparcie.   Jaki sens później czytać: kandydat nie spełnia wymagań. W naszej gminie odpadały już  z odpowiednim wykształceniem, stażem w kulturze i oświacie, na rzecz osób, bardziej kwalifikowanych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi sie wydaje,że ktoś sobie pomylił instrumenty muzyczne ,a może tu chodzi o akordeon na którym wygrywał  obrażony a ,,zasłużony,, a chętny na stanowisko. Jak jestem w błędzie to prosze o poprawkę,dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi sie wydaje,że ktoś sobie pomylił instrumenty muzyczne ,a może tu chodzi o akordeon na którym wygrywał  obrażony a ,,zasłużony,, a chętny na stanowisko. Jak jestem w błędzie to prosze o poprawkę,dzieki. Daj se siana i zostaw złosliwości
Jest ,,dobry,,kandydat na dyr. gok. ma życiowe doswiadczenie,szkołe soltysową, wygadany /potrafi nawijać makaron na ucho/, zasłużony dla gminy, ma ,,umiejętnosci,, w zarządzaniu , potrafi zagrać /nawet nie posiadając skrzypek dużo fałszuje/, potrafi spisać dzieje gminy bez ,,fałszowania,, tylko,a no tylko nikt mu nie proponuje. Dopiero gmina słynęła by z kultury. Jak ostatnie 4 lata.[/quote] A ilu osobom można proponować? Jeśli jedna ma zaaproponowane, to jaki sens robić tłok, Wiadomo, że będzie mieć stosowne kwalifikacje , doświdczenie i inne predyspozycje, a potem wsparcie.   Jaki sens później czytać: kandydat nie spełnia wymagań. W naszej gminie odpadały już  z odpowiednim wykształceniem, stażem w kulturze i oświacie, na rzecz osób, bardziej kwalifikowanych.
  [quote]Coś mi sie wydaje,że ktoś sobie pomylił instrumenty muzyczne ,a może tu chodzi o akordeon na którym wygrywał  obrażony a ,,zasłużony,, a chętny na stanowisko. Jak jestem w błędzie to prosze o poprawkę,dzieki.
Daj se siana i nie stresuj obecnego. Bo tylko może go zniechęcić i nic nie zrobi. Tamten starał sie, wiele zrobił i jeszcze szarpanie się z radnymi, którzy popisali  się nie udzielając mu absolutorium. I co mieli rację?. Ośmieszyli sie tylko. Obecny też musi wziąć pod uwagę to, że Ci co teraz najgłośniej pieją hosanna,  za kilka lat będą popisywać się na tym forum, o ile nie zostanie zamknięte, jaki z niego był ……
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamtem starał sie- oj starał sie starał aż sie wystarał i poszedł w .izdu, Szarpał sie piszesz z radnymi -bo nie umiał z ludżmi rozmawiać,nie szanował ich zdania /pycha go doprowadziła do tego stanu/. radni pokazali zorganizowanie i mieli racje  nie udzielając mu absolutorium / wstyd na cały powiat i nie tylko/.Oni się nie ośmieszyli ,ty pisząc to ośmieszasz się sam,twoja brocha. Oby ci wyjaśnić  to nie tylko szarpał się z radnymi a OZ w krzemieniu ???? to wuj,szukał wody za 10 zl miesięcznie,wstyd i hańba,woda dalej płynie a on tez popłynął. Zakładając żeby tu napisać całą litanie nieudolności poprzednika to to i tak napiszesz ,że był ok, twoja sprawa proponuje  zawieś na ścianie jego portret i będzie ok gdy pojrzysz to przed oczyma bedziesz miał same sukcesy jego. Koncząc nie martw się o obecnego i radnych sa ok i napewno beda ok. Wiecej narobil złego niż dobrego.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamtem starał sie- oj starał sie starał aż sie wystarał i poszedł w .izdu, Szarpał sie piszesz z radnymi -bo nie umiał z ludżmi rozmawiać,nie szanował ich zdania /pycha go doprowadziła do tego stanu/. radni pokazali zorganizowanie i mieli racje  nie udzielając mu absolutorium / wstyd na cały powiat i nie tylko/.Oni się nie ośmieszyli ,ty pisząc to ośmieszasz się sam,twoja brocha. Oby ci wyjaśnić  to nie tylko szarpał się z radnymi a OZ w krzemieniu ???? to wuj,szukał wody za 10 zl miesięcznie,wstyd i hańba,woda dalej płynie a on tez popłynął. Zakładając żeby tu napisać całą litanie nieudolności poprzednika to to i tak napiszesz ,że był ok, twoja sprawa proponuje  zawieś na ścianie jego portret i będzie ok gdy pojrzysz to przed oczyma bedziesz miał same sukcesy jego. Koncząc nie martw się o obecnego i radnych sa ok i napewno beda ok. Wiecej narobil złego niż dobrego.Pozdrawiam.
 Wójt popłynął, ponieważ zawierzył społeczeństwu. Wydawało mu sie, że chodnikami, drogami, przystankiem, niskimi podatkami, wodą,zdobędzie uznanie i zaniedbał sobie kompanię wyborczą.  Poległ  niewielką iloscią głosów.  Jeśli chodzi o absolutorium to chyba jesteś z innej bajki. i nie masz zielonego pojęcia co to jest. Radni nie wiedzieli, że absolutorium udziela się za wykonanie zadań, a nie za sympatię do wójta. Wstyd na całą Polskę. Dostali nauczkę i dali sobie spokój. Zauważ jaki paradoks. Tamten wójt dostał baty od radnych za wąwóz w Branwi, teraz zrobienie tej drogi to będzie zasługa.  Tamtemu wójtowi zabraliby wynagrodzenie, obecney  za tę samaą robotę otrzymuje kasę z najwyższej półki.  To nie wójt nie mógł się dogadać z radnymi. On tego nie mógłby zrobic, bo połowa radnych była zaprogramowana, by wójta zniszczyc. I taka jest prawda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni byli spoko, a wojtowi podziekowano w wyborach to samo mowi za siebie, tego nie oszukasz nie wybielisz, obraz na sciane i ogladaj sobie ile chcesz i smaruj dalej te wypociny.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszny ty jesteś,,,wodą zdobył zaufanie,, tak masz racje szczególnie za wode w Osrodku zdrowia w Krzemieniu,ha ha . ponoc tancerka jak nie umie tańczyć to mówi,ze ma kiecke za długą. Jesteś miszczem w zaklamaniu prawdy jak twój z portretu na ścianie a może to jedna osoba chyba tak. Daj sobie siana i zajmij sie robota jak nie masz to zrzuć z siebie ubranie i pilnuj je to też zajecie.Możesz sobie usiąść na nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszny ty jesteś,,,wodą zdobył zaufanie,, tak masz racje szczególnie za wode w Osrodku zdrowia w Krzemieniu,ha ha . ponoc tancerka jak nie umie tańczyć to mówi,ze ma kiecke za długą. Jesteś miszczem w zaklamaniu prawdy jak twój z portretu na ścianie a może to jedna osoba chyba tak. Daj sobie siana i zajmij sie robota jak nie masz to zrzuć z siebie ubranie i pilnuj je to też zajecie.Możesz sobie usiąść na nocniku.
 A co ty wiesz o wodzie w ośrodku zdrowia. Powtarzasz się jak papuga. Że zrobił dużo, tego sie nie da ukryć. Radni jeśli byłi spoko to gdzie teraz są. Ilu ich zostało. Pracował wydajnie, przegrał niewielką przewaga obecnego i po co wracać. Czy to takie sztuczne odwrócenie uwagi od czasów obecnych? Pewnie tak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pracował wydajnie ,że nie miał czasu pojść na urlop i po 4 latach skasował pokazną sumkę do budzetu domowego. Zrobił dużo wylicz co no prosze to poddamy dyskusji. Przegrał lud go nie chciał i finito do ciebie to nie dociera masz klapki na oczach,czy jednym glosem czy tysiacem,myślisz jak w przedszkolu w piaskownicy,twój problem. Czekam na wyliczenie zasług /,,dużo,,/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pracował wydajnie ,że nie miał czasu pojść na urlop i po 4 latach skasował pokazną sumkę do budzetu domowego. Zrobił dużo wylicz co no prosze to poddamy dyskusji. Przegrał lud go nie chciał i finito do ciebie to nie dociera masz klapki na oczach,czy jednym glosem czy tysiacem,myślisz jak w przedszkolu w piaskownicy,twój problem. Czekam na wyliczenie zasług /,,dużo,,/.
 Cały czas wyliczam: Przystanek, wodę, drogi , chodniki, solary, kontynuował budowę gminy,  i wiele więcej. Urlop się należał jak chłopu serwitut, skoro nie mógł być na urlopie to nic dziwnego, że należał mu się ekwiwalent. Nie korzystał z urlopu nie ze względu na ekwiwalent, bo pewnie liczył, że dalej zostanie wybrany. Na pewno nie wziął więcej jak za 3 urlopy, bo urlop po trzech latach się przedawnia. Życzę obecnemu, żeby również zadowolił tyle samo osób. co jego poprzednik. Radnym również podziękowano  za zasługi blokujące poczynania wójta. i dlaczego tu sie nie wspomina o nich? Ilu ich zostało? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pracował wydajnie ,że nie miał czasu pojść na urlop i po 4 latach skasował pokazną sumkę do budzetu domowego. Zrobił dużo wylicz co no prosze to poddamy dyskusji. Przegrał lud go nie chciał i finito do ciebie to nie dociera masz klapki na oczach,czy jednym glosem czy tysiacem,myślisz jak w przedszkolu w piaskownicy,twój problem. Czekam na wyliczenie zasług /,,dużo,,/.
Cały czas wyliczam: Przystanek, wodę, drogi , chodniki, solary, kontynuował budowę gminy,  i wiele więcej. Urlop się należał jak chłopu serwitut, skoro nie mógł być na urlopie to nic dziwnego, że należał mu się ekwiwalent. Nie korzystał z urlopu nie ze względu na ekwiwalent, bo pewnie liczył, że dalej zostanie wybrany. Na pewno nie wziął więcej jak za 3 urlopy, bo urlop po trzech latach się przedawnia. Życzę obecnemu, żeby również zadowolił tyle samo osób. co jego poprzednik. Radnym również podziękowano  za zasługi blokujące poczynania wójta. i dlaczego tu sie nie wspomina o nich? Ilu ich zostało?
 3 urlopy to ok 30 tyś a poprzednik zadowolił 658 osób 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz raję nie był na urlopie bo co dzień pilnował fotela aby mu ktoś nie zasiadl.Wode  tak znalazł w OZ Krzemień i gmina wzięła kredyt na wodociąg /a powinien zrobić wode w pierwszym roku urzędowania i splacać kredyt,na kredyt to byle siurek zrobi a obecny będzie spłacał czy poprzednik spłacił odchodząc? napisz. Masz rację zrobil drogi-czyt,drogę ,,króliczankę,, bo ,,rycerzanka,, padla w zamiarach/ z jego przyczyny/. ,,Liczył,,,ze zostanie-to sie przeliczył ,ludzie przeliczyli głosy i to ile 658 a wybrany ile miał napiszcie kto tam wie,dzieki. Przystanek tak ile dolożył za zniszczenie przez samochód takie działania podjął. Przez 4 lata przy gminie zrobil tyle co ta pani,,coś tam,coś tam-co kot napłakał.Z dróg to najwięcej zrobil w krzemieniu a i przy moście ,,dużo,, zrobił-nic. zrobił wiele ,że az ,,dostał kredyt na wodociąg,,/dofinansowanie/. Najlepszą miarą poczynań,sukcesów ,inwestycji itd było zostanie ,,najlepszym wójtem roku,, organizowanym przez DW. Ty od radnych to sie odwal do pięt im nie dorastasz. Zapomniałem dodac na poczatek podniósł wynagrodzenie niektórym pracownikom i to ile,że hej,to też jego sukces. Pacanie przeczytaj sobie ulotkę wyborcza i porównaj,zalew we flisach też zrobił?????. Mówia tak pluj świni w oczy to mówi ,że deszcz pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz raję nie był na urlopie bo co dzień pilnował fotela aby mu ktoś nie zasiadl.Wode  tak znalazł w OZ Krzemień i gmina wzięła kredyt na wodociąg /a powinien zrobić wode w pierwszym roku urzędowania i splacać kredyt,na kredyt to byle siurek zrobi a obecny będzie spłacał czy poprzednik spłacił odchodząc? napisz. Masz rację zrobil drogi-czyt,drogę ,,króliczankę,, bo ,,rycerzanka,, padla w zamiarach/ z jego przyczyny/. ,,Liczył,,,ze zostanie-to sie przeliczył ,ludzie przeliczyli głosy i to ile 658 a wybrany ile miał napiszcie kto tam wie,dzieki. Przystanek tak ile dolożył za zniszczenie przez samochód takie działania podjął. Przez 4 lata przy gminie zrobil tyle co ta pani,,coś tam,coś tam-co kot napłakał.Z dróg to najwięcej zrobil w krzemieniu a i przy moście ,,dużo,, zrobił-nic. zrobił wiele ,że az ,,dostał kredyt na wodociąg,,/dofinansowanie/. Najlepszą miarą poczynań,sukcesów ,inwestycji itd było zostanie ,,najlepszym wójtem roku,, organizowanym przez DW. Ty od radnych to sie odwal do pięt im nie dorastasz. Zapomniałem dodac na poczatek podniósł wynagrodzenie niektórym pracownikom i to ile,że hej,to też jego sukces. Pacanie przeczytaj sobie ulotkę wyborcza i porównaj,zalew we flisach też zrobił?????. Mówia tak pluj świni w oczy to mówi ,że deszcz pada.
Musisz mieć z byłym prywatne porachunki i żółc cię zalewa, że ktoś potrafi docenić czyjąś pracę. najfajniejsze zdanie w tej twojej wypocinie to - "Ty od radnych to sie odwal do pięt im nie dorastasz.: Nie osmieszaj się.  Dlaczego ich nie ma ? Bali się wystartować?, czy odpadli?  A od obecnego ty się odwal, on jak sie rozkręci to zobaczysz. Gdy startował to bardzo dobrze wiedział że gmina jest zadłużona , ale w programie nie pisał, że będziemy zaciskac pasa. JWiedział że   sobie poradzi. Tyle dopłat, projektów unijnych. Prawdopodobnie juz w gminie jest zatrudniona osoba do pisania projektów . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie przeczytałes ulotkę wyborcza co obiecał ?,widzisz tylko te rzeczy które sa wygodne dlaciebie i twojego pupilka, zapomniłes o zalewie we flisach, a może nawet nie wiesz są flisy,, oj widze,że coś ci sie popsiutało piszac,,A od obecnego ty się odwal,,zgofzę sie z toba w zdaniu,,on jak się rozkreci to zobaczysz,, tak masz rację przynajmniej w jednym. Obecnemu pozwólmy pracować a oceniać go bedziemy za 5 lat /lub co rok na sesji kończącej dany rok/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie przeczytałes ulotkę wyborcza co obiecał ?,widzisz tylko te rzeczy które sa wygodne dlaciebie i twojego pupilka, zapomniłes o zalewie we flisach, a może nawet nie wiesz są flisy,, oj widze,że coś ci sie popsiutało piszac,,A od obecnego ty się odwal,,zgofzę sie z toba w zdaniu,,on jak się rozkreci to zobaczysz,, tak masz rację przynajmniej w jednym. Obecnemu pozwólmy pracować a oceniać go bedziemy za 5 lat /lub co rok na sesji kończącej dany rok/.
 Ulotkę wyborczą , co obiecał, czytam systematycznie. Tobie też polecam, Jestem w posiadaniu takiego z internetu i nie wiem , czy mam dobry. Jeśli nie to prześlij mi oryginalną wersję.  # budowa dróg # modernizacja dróg # poprawa nawierzchni dróg # budowa chodników i # utwardzenie dróg polnych #prace melioracyjne na terenach podmokłych # odśnieżanie # oświetlenie # czystość dróg # przystanki # bezpieczeństwo # opieka nad rodzinami, dziećmi i osobami starszymi # # transport do szkół # system pomocy dla seniorów # utrzymanie czystości na terenie gminy # wspieranie klubów sportowych # kół gospodyń wiejskich # zespołów folklorystycznych # orkiestr # klubów seniora # stowarzyszeń # ochotniczych straży pożarnych # rolników # przedsiębiorców # zawsze pomagam ludziom, którzy zwrócą się do mnie o pomoc. Ścieżki  pieszo-rowerowe, #przedszkola od 3 lat i do godz. 16.00, są do 15 # ciekawe zajęcia pozalekcyjne #najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne # stypendium wójta za osiągnięcia edukacyjne i sportowe # podniesienie standardu życia rodzin # Internet # dom pobytu dla seniorów # gazyfikacja gminy  # utworzenie spółdzielni socjalnej i nowych miejsc pracy # obniżenie kosztów odpadów komunalnych # szerszy dostęp do świadczeń medycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie przeczytałes ulotkę wyborcza co obiecał ?,widzisz tylko te rzeczy które sa wygodne dlaciebie i twojego pupilka, zapomniłes o zalewie we flisach, a może nawet nie wiesz są flisy,, oj widze,że coś ci sie popsiutało piszac,,A od obecnego ty się odwal,,zgofzę sie z toba w zdaniu,,on jak się rozkreci to zobaczysz,, tak masz rację przynajmniej w jednym. Obecnemu pozwólmy pracować a oceniać go bedziemy za 5 lat /lub co rok na sesji kończącej dany rok/.
Ulotkę wyborczą , co obiecał, czytam systematycznie. Tobie też polecam, Jestem w posiadaniu takiego z internetu i nie wiem , czy mam dobry. Jeśli nie to prześlij mi oryginalną wersję. # budowa dróg # modernizacja dróg # poprawa nawierzchni dróg # budowa chodników i # utwardzenie dróg polnych #prace melioracyjne na terenach podmokłych # odśnieżanie # oświetlenie # czystość dróg # przystanki # bezpieczeństwo # opieka nad rodzinami, dziećmi i osobami starszymi # # transport do szkół # system pomocy dla seniorów # utrzymanie czystości na terenie gminy # wspieranie klubów sportowych # kół gospodyń wiejskich # zespołów folklorystycznych # orkiestr # klubów seniora # stowarzyszeń # ochotniczych straży pożarnych # rolników # przedsiębiorców # zawsze pomagam ludziom, którzy zwrócą się do mnie o pomoc. Ścieżki  pieszo-rowerowe, #przedszkola od 3 lat i do godz. 16.00, są do 15 # ciekawe zajęcia pozalekcyjne   #najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne   # stypendium wójta za osiągnięcia edukacyjne i sportowe # podniesienie standardu życia rodzin   # Internet # dom pobytu dla seniorów   # gazyfikacja gminy  # utworzenie spółdzielni socjalnej i nowych miejsc pracy   # obniżenie kosztów odpadów komunalnych # szerszy dostęp do świadczeń medycznych
 na najbliższej sesji koszty odpadów do góry z inicjatywy no właśnie czyjej bo jak przejdzie wersja Przewodniczącej to z inicjatywy jej partii jak mówi w rozmowach z radnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie ty jesteś nie tylko pacan ale wiele innych negatywnych określen do twoich wypowiedzi pasuje. Ja proponowałem ci przeczytać ulotke wyborcza poprzednika a ty zaraz na obecnego,chyba jestes tym poprzednikiem co?. Zeby ci nie utrudniać napisze ci wszystkie treści ulotki poprzednika ale to nie dzis. Polecam wyjdz na podwórko o ile posiadasz to ci wiatr wywieje  glupoty z glowy, ja dalej twierdze,że pluj świni w oczy to twierdzi ,że deszcz pada. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie ty jesteś nie tylko pacan ale wiele innych negatywnych określen do twoich wypowiedzi pasuje. Ja proponowałem ci przeczytać ulotke wyborcza poprzednika a ty zaraz na obecnego,chyba jestes tym poprzednikiem co?. Zeby ci nie utrudniać napisze ci wszystkie treści ulotki poprzednika ale to nie dzis. Polecam wyjdz na podwórko o ile posiadasz to ci wiatr wywieje  glupoty z glowy, ja dalej twierdze,że pluj świni w oczy to twierdzi ,że deszcz pada. Pozdrawiam.
 A po co mi jakiś tam stare programy , byłych wójtów. Masz Jjakieś WYRZUTY SUMIENIA i szulasz usprawiedliwienia? Odpuśc sobie. Idź do spowiedzi, wylej swą żółc i żyj obecną chwilą oraz  daj zyc i działać obecnemu. . Jest dobrze, więc po co psuć . Jeśli nie możesz przeskoczyć do chwili obecnej zapisz się do klubu seniora i tam wspominaj dawne czasy. To prawda. WETERANI TYLKO O WOJNIE ;) Nic na to nie poradzimy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie ty nawet ciulem nie jesteś bo na ciula to trzeba mieć wygląd a ty co ?,primo naucz sie poprawnie pisać a to ci pomoże w życiu,ty dzialasz w klubie seniora widac zachwalając temat, chowasz w glowe w piasek twój problem,brak ci argumentu. Wszystko zapisuj całą historie a ty umiesz tylko prawde a nie falsz pisz. Dalej proponuje wyjdz na wiatr to ci pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie ty nawet ciulem nie jesteś bo na ciula to trzeba mieć wygląd a ty co ?,primo naucz sie poprawnie pisać a to ci pomoże w życiu,ty dzialasz w klubie seniora widac zachwalając temat, chowasz w glowe w piasek twój problem,brak ci argumentu. Wszystko zapisuj całą historie a ty umiesz tylko prawde a nie falsz pisz. Dalej proponuje wyjdz na wiatr to ci pomoże.
Nie ma już gorszego określenia od ciula. Chyba tylko analfabeta, a taki epitet możemy przypisać osobie, która formułuje zdania typu - "Wszystko zapisuj całą historie a ty umiesz tylko prawde a nie falsz pisz. " Czy dla Ciebie fałszem jest, jeśli ktoś pisze , że obecny wójt ma bardzo ambitny program, w którym uwzgleędnia wszystkie grupy społeczne  , łacznie z seniorami. Pomijając troskę o nasze drogi, bo ten wariant pojawiał się u wszystkich kandydatów na wójta , zwróć uwagę  , że obecny przedłuży czas pracy przedszkoli, że do szkół wprowadzi ciekawe zajecia pozalekcyjne? I to jest wspaniałe, że nasze dzieci nie będa musiały korzystać z tradycyjnych kół polskiego, matematyki, które zwykle były przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do egzaminów. Inne wspaniałe zapisy to:  dom pobytu dla seniorów,  gazyfikacja gminy,  utworzenie spółdzielni socjalnej i nowych miejsc pracy,  obniżenie kosztów odpadów komunalnych,  szerszy dostęp do świadczeń medycznych,  dom pobytu dla seniorówm  gazyfikacja gminy,  utworzenie spółdzielni socjalnej i nowych miejsc pracy,  obniżenie kosztów odpadów komunalnych,  szerszy dostęp do świadczeń medycznych. Zejdź człowieku na ziemię i przestaw się na to co będzie. Otworz się na nowoczesność. Ocenę byłych pozostawmy historii, zresztą, kogo ona obchodzi? Trzymajmy kciuki za naszego wójta, niech zrealizuje wszystko co sobie zaplanował i jeszce więcej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...