Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Pacanie jestes jak kameleon zmieniasz zdanie co pięć minut z toba duskusja to jak rozmowa z .upą w nocy. twoja teoria a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Z idiotą się nie dyskutuje,bo najpierw sprowadzi cie do swego poziomu a potem wygra przez doswiadczenie wiec z tobą nie ma co dyskutować chwal swojego pupilka poprzednika ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie jestes jak kameleon zmieniasz zdanie co pięć minut z toba duskusja to jak rozmowa z .upą w nocy. twoja teoria a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Z idiotą się nie dyskutuje,bo najpierw sprowadzi cie do swego poziomu a potem wygra przez doswiadczenie wiec z tobą nie ma co dyskutować chwal swojego pupilka poprzednika ,
 Dziękuje za radę. Z idiotą dyskusja prózna. A tak na marginesie. Czy znasz takie słowo jak inteligencja? Podpowiem Ci: to    zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia.  Zapomnij o poprzedniku, adaptauj się do nowej rzeczywistości.  Bierz przykład z naszej przewodniczącej. Wystartowała z Pisu , ale to nie przeszkadza jej , by akceptować  wszystkie decyzje pana wójta. Jeśli leży nam na sercu dobro i rozwój naszej gminy, porzućmy animozje, i jeśli nie pomagamy to nie przeszkadzajmy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie pamietaj kto sie wróblem urodził kanarkiem nie padnie jak tego słowa nie rozumiesz twój problem. Czepiłeś się teraz przewodniczącej od niej też sie odwał. Szkoda  czasu idż sobie wyrzuc słomę z butów ja już to uczyniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie pamietaj kto sie wróblem urodził kanarkiem nie padnie jak tego słowa nie rozumiesz twój problem. Czepiłeś się teraz przewodniczącej od niej też sie odwał. Szkoda  czasu idż sobie wyrzuc słomę z butów ja już to uczyniłem.
 Kanarkiem na pewno  nie padnie. Ale … , to nie przekłada się na rozwój ludzkości. Zapewniam Cię, że wielu rodziło się pod strzechą, a kończyło na wysokich. stanowiskach.  Takie, jeśli to coś Ci mówi – od pucybuta do milionera. Tobie jednak to nie grozi, bo coś mi się zdaje, że likwidacja szkoły w Zofiance niezbyt korzystnie odbiła się na Twoim intelekcie. Do szkoły pod górkę, ze szkoły pod wiatr? A przewodnicząca? , to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku i o niej można pisać tylko dobrze. Zatem czego się  boisz. Oglądaj w piątek kolejną sesję i pozbądź się lęku, że może się nie sprawdzi i ktoś o niej źle napisze, albo jak to nazywasz - przyczepi się ;)  . Głowa do góry. Będzie dobrze ! A tak na marginesie,  Nie mogę towarzyszyć Ci przy wyrzucaniu słomy, czy innych slomopochodnych odpadów , bo takich nie posiadam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietaj pacanie solomy nie wyrzucisz do końca żywota a nawet dłużej. O moj intelekt to się nie martw zadbaj o swoj i go trochę podciąg bo nisko myślisz nisko mówisz,byle co zjesz i byle co mówisz. Za twoje towarzystwo dziękuje,żle bym się czył z takim pacanem jak ty,koncze bo z idiotą jak ty nie wolno dyskutować już ci pisałem ale ty masz pamięc krótką twoj problem.Na koniec nie zapomnij tej słomy z butów rzucić do pieca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie pamietaj kto sie wróblem urodził kanarkiem nie padnie jak tego słowa nie rozumiesz twój problem. Czepiłeś się teraz przewodniczącej od niej też sie odwał. Szkoda  czasu idż sobie wyrzuc słomę z butów ja już to uczyniłem.
Kanarkiem na pewno  nie padnie. Ale … , to nie przekłada się na rozwój ludzkości. Zapewniam Cię, że wielu rodziło się pod strzechą, a kończyło na wysokich. stanowiskach.  Takie, jeśli to coś Ci mówi – od pucybuta do milionera. Tobie jednak to nie grozi, bo coś mi się zdaje, że likwidacja szkoły w Zofiance niezbyt korzystnie odbiła się na Twoim intelekcie. Do szkoły pod górkę, ze szkoły pod wiatr? A przewodnicząca? , to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku i o niej można pisać tylko dobrze. Zatem czego się  boisz. Oglądaj w piątek kolejną sesję i pozbądź się lęku, że może się nie sprawdzi i ktoś o niej źle napisze, albo jak to nazywasz - przyczepi się ;)  . Głowa do góry. Będzie dobrze ! A tak na marginesie,  Nie mogę towarzyszyć Ci przy wyrzucaniu słomy, czy innych slomopochodnych odpadów , bo takich nie posiadam ! Kolego dobrze Ci radzę, nie rozmawiaj z tym debilem, bo szkoda czasu na niego. On od początku jest za Dyjachem, i spoko niech będzie, ale czyni to w taki wulgarny i prostacki sposób, że aż się za głowę łapię gdzie w naszej gminiei tacy ludzie mieszkają. On nawet nie rozumie, gdy ktoś chwali jego ulubieńca :) wyzywa nawet swoich ziomków, haha, niezły jest. Lubuje się w przysłowiach, szczególnie tych o koniach :) Ten styl pisania rozpoznam wszędzie, śmierdzi na kilometr. Jechał po Osiewiczu, teraz temat się urwał, to się czepia nawet tych co Dyjacha chwalą. Haha niezły ziom :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy p. Dyjach domyśla się , kto tak stara mu się  przypodobać. Pewnie by go już  dawno wyciszył, bo czyni to nieudolnie i przynosi mu więcej złego niż dobrego.  Jednym słowem - OŚMIESZA GO :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na stronie internetowej gminy jest jeszcze taka opcjea - Zadaj pytanie wójtowi?. Nie mog jej namierzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na stronie internetowej gminy jest jeszcze taka opcjea - Zadaj pytanie wójtowi?. Nie mog jej namierzyć?
 jest w górnym lewym rogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie ty nawet nie odrózniasz osób,od p Wójta Dyjacha to sie odwal na kilometr,dalej chwal swego ,,idola,, poprzednika,jakie to on inwestycje przeprowadził,ile kredytu nabrał,ile zalewów we flisach zrobił / a miała byc jeszcze siłownia itd/. Jeste idiiotą a z idiotą się nie dyskutuje a może brakło ci coś do powachania i twoje logiczne myśleni trafiło. Zapytam ten portret z poprzednikiem masz już na ścianie ? to sobie z nim pogadaj pacanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacanie ty nawet nie odrózniasz osób,od p Wójta Dyjacha to sie odwal na kilometr,dalej chwal swego ,,idola,, poprzednika,jakie to on inwestycje przeprowadził,ile kredytu nabrał,ile zalewów we flisach zrobił / a miała byc jeszcze siłownia itd/. Jeste idiiotą a z idiotą się nie dyskutuje a może brakło ci coś do powachania i twoje logiczne myśleni trafiło. Zapytam ten portret z poprzednikiem masz już na ścianie ? to sobie z nim pogadaj pacanie.
 Nareszcie !!!!Jak się cieszę, że przemówiłeś.  Tak długo milczałeś ;) Ostatnio kontaktowałem się z byłym wójtem. Powiedział, że zrezygnował z zalewu w trosce o Twoje życie. Uświadomiłem mu, że topią się tylko ci co mają coś tam w głowie, są  bogaci wewnętrznie. Zaś  tym , co mają rozumek wielkości groszka, utonięcie nie grozi. Zawsze wypłyną. Przyznał mi racje. A od p. Dyjacha nie odwalę się, nawet na twoją, usilną  prośbę,  z następujących powodów. Po pierwsze jest naszym wójtem, po drugie podoba mi się jego program wyborczy, po trzecie wspaniale radzi sobie ze "śmieciami" , nie otacza się prostakami, mimo, że  systematycznie dbają o słomianą pościółkę  w butach, nie jest łasy na pochlebstwa , nie daje sobą manipulować takim jak ty, nigdy mi niczego nie odmówił, zawsze mówi mi dzień dobry…. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak chyba za dużo nawąchałeś sie tej chemii i podło ci na ten twój  ptasi móżdżek i odfrunołeś na jakiś czas miałes odlot. Miałeś kontakt z jego wizerunkiem ze ściany czy osobiscie. U ciebie to i mózgu wielkości groszka nie znajdzie ponieważ masz tam pustkę. Moja podpowiedz zmień sobie pościółkę bo  śmierci na kilometr, ale dobrze ,że nie wystaje z twojego kamasza. Opowiadał ci o zalewie a o siłowni wspomniał coś?, a o nocniku też mówił ci ?.Jak to dobrze teraz,że ludzie mają wodę nie muszą pić z nocnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak chyba za dużo nawąchałeś sie tej chemii i podło ci na ten twój  ptasi móżdżek i odfrunołeś na jakiś czas miałes odlot. Miałeś kontakt z jego wizerunkiem ze ściany czy osobiscie. U ciebie to i mózgu wielkości groszka nie znajdzie ponieważ masz tam pustkę. Moja podpowiedz zmień sobie pościółkę bo  śmierci na kilometr, ale dobrze ,że nie wystaje z twojego kamasza. Opowiadał ci o zalewie a o siłowni wspomniał coś?, a o nocniku też mówił ci ?.Jak to dobrze teraz,że ludzie mają wodę nie muszą pić z nocnika.
  A nie wiesz przypadkiem gdzie będzie wspomniany w programie dom pobytu dla seniora? Myślę, że wójt zrealizuje ten priorytet w pierwszej kolejności, bo z nudów czepiasz się Bogu Ducha winnych ludzi. Pewnie nie masz rodziny i samotność ci doskwiera,  więc szukasz ofiary, by się wyżywać.  A jeśli masz kogoś bliskiego, to mu współczuję, nie łatwo obcować z takim zgredem. Człowieku opamiętaj się, Będzie Ci lżej jeśli napiszesz jaka krzywdę wyrządził Ci były wójt, będziemy Cię wspierać i wyjdziesz z tej obsesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie ty wylecz sie sam a pożniej dasz rady innym,cienki bolek jesteś, masz za dużo odlotów powodownych chemią. Nie życzę ci pójść do zakładu zamkniętego ale z twoim zachowaniem ,myśleniem to tylko kwestia czasu. Współczyje twoim bliskim. Jednak najpierw udaj się do psychiatry na rozpoznanie twojej choroby a i zwolnienie murowane, moze będą z ciebie jeszcze ludzie. A co do poprzednika to nie trzeba być obserwatorem życia gminy żeby wiedzieć co narobił złego / chyba ty nie chcesz widzieć to twoja brocha/ bo dobrego to bardzo mało / kilka rzeczy mu się udało nawet nie wiedzą o tym co robi/. Pytanko popatrzyłeś na zdjęcie wodza ze ściany ?- tak z ciekawości pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacanie ty wylecz sie sam a pożniej dasz rady innym,cienki bolek jesteś, masz za dużo odlotów powodownych chemią. Nie życzę ci pójść do zakładu zamkniętego ale z twoim zachowaniem ,myśleniem to tylko kwestia czasu. Współczyje twoim bliskim. Jednak najpierw udaj się do psychiatry na rozpoznanie twojej choroby a i zwolnienie murowane, moze będą z ciebie jeszcze ludzie. A co do poprzednika to nie trzeba być obserwatorem życia gminy żeby wiedzieć co narobił złego / chyba ty nie chcesz widzieć to twoja brocha/ bo dobrego to bardzo mało / kilka rzeczy mu się udało nawet nie wiedzą o tym co robi/. Pytanko popatrzyłeś na zdjęcie wodza ze ściany ?- tak z ciekawości pytam.
 Witam Przyjacielu. Muszę wyprowadzić Cię z błędu. Nie jestem w posiadaniu  informacji. by były wójt zrobił coś złego. Żadna z kontroli nie wykazała uchybień , a kontroli przeżył wiele. Nawet został oczyszczony z braku absolutorium. Też nie potrafiłeś napisać, co zrobił Ci złego. Przyznam, w przeciwieństwie do Ciebie, nie mam zdjęcia wodza. Wystarczy, ze widzę go niemal codziennie wysiadającego z auta i kierującego się do budynku gminy. Można go też spotkać poza pracą np. robiącego zakupy, odwiedzającego rodziców. Jest normalnym człowiekiem, i chyba nie ma sensu, żeby go wieszać na ścianie. W realu jest fajniejszy. Myślę, że twoja ciekawość została zaspokojona. Chętnie odpowiem na kolejne pytania. Teraz spieszę się, by nie spóźnić się na sesję. Może się spotkamy i uściśniemy sobie prawwice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacan ty raz piszesz o poprzedniku raz piszesz o obecnym cos ci sie porypało pod sufitem. Ziejesz pogarda dla ludzi starszych nazywając ich zgredami,pamietaj ty bedziesz też kiedys starzym/szą osobą. No ale po stosowaniu chemi odlotowej takie reakcje bywaja w stosunku do osób starszch,gorzej ziejesz jadem jak zmija zygzakowata. Albo służysz dwom panom tak sie nie da. Podpowiadam tobie zrób większe zdjęcie i go na sciane  wtedy bedziesz widział dobrze. Zabierając głos na sesji nie pomyl nazwisk jak to uczynił jeden z dyr szkoły witając poprzednika. Jak lubisz odpowiadac na pytanie to ja nie skorzystam ,ty sobie stań przed lustrem i zadaj i odpowiadaj na pytanie, bedzie ciekawie ,że hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacan ty raz piszesz o poprzedniku raz piszesz o obecnym cos ci sie porypało pod sufitem. Ziejesz pogarda dla ludzi starszych nazywając ich zgredami,pamietaj ty bedziesz też kiedys starzym/szą osobą. No ale po stosowaniu chemi odlotowej takie reakcje bywaja w stosunku do osób starszch,gorzej ziejesz jadem jak zmija zygzakowata. Albo służysz dwom panom tak sie nie da. Podpowiadam tobie zrób większe zdjęcie i go na sciane  wtedy bedziesz widział dobrze. Zabierając głos na sesji nie pomyl nazwisk jak to uczynił jeden z dyr szkoły witając poprzednika. Jak lubisz odpowiadac na pytanie to ja nie skorzystam ,ty sobie stań przed lustrem i zadaj i odpowiadaj na pytanie, bedzie ciekawie ,że hej.
Jeśli się kogoś przez 20 lat wita, to nie trudno o przejęzyczenie. Ale wójt zachował się z klasą i przedłużył ma kadencję. Teraz do takiej pomyłki już nie dojdzie. Obecny wójt, gościł w tej szkole więcej niż w innych, i nie doszło do wpadki. Mam nadzieję, że będzie im się dalej układac współpraca .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt,,teraz do takiej pomyłki już nie dojdzie,, masz pan racje bo go już nie ma. Tak na marginesie rzecz biorąc to tylko zasługa rodziców,komitetu  /nei tego z przeszłości w którym pracował/,nie miał innego wyjścia tylko przedłużyć. Tak o się nazywa ,,klasa,, z dna i mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt,,teraz do takiej pomyłki już nie dojdzie,, masz pan racje bo go już nie ma. Tak na marginesie rzecz biorąc to tylko zasługa rodziców,komitetu  /nei tego z przeszłości w którym pracował/,nie miał innego wyjścia tylko przedłużyć. Tak o się nazywa ,,klasa,, z dna i mułu.
 Najważniejsze, że docenił właściwego człowieka na własciwym miejscu. Mógł postąpić, podobnie jak uczynił to w Dzwoli, a kandydata już prawdopodonie miał przygotowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak chyba za dużo nawąchałeś sie tej chemii i podło ci na ten twój  ptasi móżdżek i odfrunołeś na jakiś czas miałes odlot. Miałeś kontakt z jego wizerunkiem ze ściany czy osobiscie. U ciebie to i mózgu wielkości groszka nie znajdzie ponieważ masz tam pustkę. Moja podpowiedz zmień sobie pościółkę bo  śmierci na kilometr, ale dobrze ,że nie wystaje z twojego kamasza. Opowiadał ci o zalewie a o siłowni wspomniał coś?, a o nocniku też mówił ci ?.Jak to dobrze teraz,że ludzie mają wodę nie muszą pić z nocnika.
 a jednak jak si.ę przyjrzeć obradom na sesji to śmiecie zdrożały radni i radne PiS chcieli od osoby jednak przeszedł wniosek komisji aleczy to sprawiedliwe nad tym tutaj nie ma dyskusji czy ktoś wie dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...