Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Wątpliwość mam taką czy p Ulka to prowadziła szkołę za ręke jak dziecko ?, a czy za nadzór nad obiektami pobierała wynagrodzenie / a może dyr pobierał i nie dawał ?/.  Nawiasem mówiąc to  wiekszość nauczycieli tu pracujacych pobierała naukę w tej szkole /jak się myle to przepraszam/.
Czy wicedyrektorzy pobierają wynagrodzenie za nadzór nad obiektami szkolnymi i czy to wchodzi w zakres ich obowiązków o to trzeba zapytać wójta i  skarbnika gminy. Przy okazji dowiemy sie jaka to stawka..  Ale pewnie jesteś zorientowany i twoje pytanie jest z gatunku retorycznych. Uchyl rąbka tajemnicy i zaspokój naszą ciekawośc..
Zostań dyrektorem to i ty będziesz wiedział.
  A znasz anegdotę? Urodziło sie dziecko bez głowy. A plecy ma - pyta ojciec. Ma -  odpowiada lekarz. To bedzie żyło. Niestety: ja mam tylko głowę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorem powinna być p. Ulka, która prowadziła i tak szkołę a ponadto mieszka za płotem i miała nadzór nad obiektami. Teraz janowiacy będą zarządzać Szkołą w Krzemieniu. Tylko pogratulować takiego rozwiązania.
Mam pytanie? Czy jeżeli ktoś mieszka za płotem Ośrodka Zdrowia to ma być jego dyrektorem?
A czy nie przeszkadza ci, że ksiądz mieszka przy kościele? Zajmij się tym. Napisz do biskupa niech wyznaczy kogos z Janowa.
 Trochę z innej beczki. Jeśli mowa o księżach, to dzięki księdzu proboszczowi, który w niedzielę zaprosił do szkoły wszystkich weteranów wojny i okupacji sięgnąłem do literatury opisujących tamte czasy. Również zachęcam np. do przeczytania artykułu: daje dużo do myślenia   .    Choć sami byli więźniami, przebiegłością i okrucieństwem przebijali nawet esesmanów. Mogli bez konsekwencji znęcać się nad innymi uwięzionymi, okradać ich, a nawet zabijać. Jak zdobywali swoją pozycję i co otrzymywali w zamian za lojalną wysługiwanie się hitlerowcom? …..      W zamian za swoje usługi funkcyjni otrzymywali nie tylko władzę, ale i konkretne korzyści, na przykład większe racje żywnościowe    ,         Mowa tu o KAPO, a więcej w dalszej części artykułu.
 Pani Ula mieszka także obok Ośrodka ale na pewno nie była zainteresowan stanowiskiem w Ośrodku, ale swoje całe młode jeszcze życie poświęciła (a wiem jak) Szkole i przy zmianie ewolucyjnej powinna zostać jej dyrektore. Kolorowi zrobili rewolucję i przejęli władzę w Szkole, mam nadzieję że na krótko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł król niech zyje król. to niech ją poprzednik przerobi, żle napisałem ,zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł król niech zyje król. to niech ją poprzednik przerobi, żle napisałem ,zrobi.
 Drodzy Radni. Bierzcie przykład z p. RM. Na swoim profilu przed chwilą napisał :  Jest. Trwa montaż urządzeń na placu zabaw przy rogu ulic Prusa i Bema. Od dawna oczekiwany przez mieszkańców plac zabaw z siłownią zewnętrzną stał się faktem. Dziękuję mieszkańcom mojego osiedla za cierpliwość . Życzę samych przyjemnych chwil w tym jakże urokliwym miejscu. Czekamy na podobne wpisy od Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł król niech zyje król. to niech ją poprzednik przerobi, żle napisałem ,zrobi.
Drodzy Radni. Bierzcie przykład z p. RM. Na swoim profilu przed chwilą napisał :   Jest. Trwa montaż urządzeń na placu zabaw przy rogu ulic Prusa i Bema. Od dawna oczekiwany przez mieszkańców plac zabaw z siłownią zewnętrzną stał się faktem.     Dziękuję mieszkańcom mojego osiedla za cierpliwość .     Życzę samych przyjemnych chwil w tym jakże urokliwym miejscu.     Czekamy na podobne wpisy od Was.
 My dziękujemy za podwyżkę ceny za śmiecie radnym i wójtowi. Nich ich ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ich...... szczęście nie opuszcza i zdrowie służy w przeciwieństwie do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ich...... szczęście nie opuszcza i zdrowie służy w przeciwieństwie do ciebie.
 Na śmiecie z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tobą jak z ruska pepeszą dzi. Oni mają wladze a ty masz .uja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tobą jak z ruska pepeszą dzi. Oni mają wladze a ty masz .uja.
   Choć sami byli więźniami, przebiegłością i okrucieństwem przebijali nawet esesmanów. Mogli bez konsekwencji znęcać się nad innymi uwięzionymi, okradać ich, a nawet zabijać. Jak zdobywali swoją pozycję i co otrzymywali w zamian za lojalną wysługiwanie się hitlerowcom? …..        W zamian za swoje usługi funkcyjni otrzymywali nie tylko władzę, ale i konkretne korzyści, na przykład większe racje żywnościowe     ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tobą jak z ruska pepeszą dzi. Oni mają wladze a ty masz .uja.
  Choć sami byli więźniami, przebiegłością i okrucieństwem przebijali nawet esesmanów. Mogli bez konsekwencji znęcać się nad innymi uwięzionymi, okradać ich, a nawet zabijać. Jak zdobywali swoją pozycję i co otrzymywali w zamian za lojalną wysługiwanie się hitlerowcom? …..               W zamian za swoje usługi funkcyjni otrzymywali nie tylko władzę, ale i konkretne korzyści, na przykład większe racje żywnościowe         ,
 Jaką władzę? Jaką władzę? chyba na żoną i dziećmi. Mała waładza tylko małego rozsadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tobą jak z ruska pepeszą dzi. Oni mają wladze a ty masz .uja.
  Choć sami byli więźniami, przebiegłością i okrucieństwem przebijali nawet esesmanów. Mogli bez konsekwencji znęcać się nad innymi uwięzionymi, okradać ich, a nawet zabijać. Jak zdobywali swoją pozycję i co otrzymywali w zamian za lojalną wysługiwanie się hitlerowcom? …..               W zamian za swoje usługi funkcyjni otrzymywali nie tylko władzę, ale i konkretne korzyści, na przykład większe racje żywnościowe         ,
 Znów napisałeś o swoich dziadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to chyba prawda ale o zmarłych się żle nie powinno mówić. Znowu ale jak ktoś cały żywot chodził i kradł to po jego śmierci nie będziesz mówił ,że rozdawał. Coś w tym prawdy jest. Musiałeś  słuchac dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tobą jak z ruska pepeszą dzi. Oni mają wladze a ty masz .uja.
 Choć sami byli więźniami, przebiegłością i okrucieństwem przebijali nawet esesmanów. Mogli bez konsekwencji znęcać się nad innymi uwięzionymi, okradać ich, a nawet zabijać. Jak zdobywali swoją pozycję i co otrzymywali w zamian za lojalną wysługiwanie się hitlerowcom? …..             W zamian za swoje usługi funkcyjni otrzymywali nie tylko władzę, ale i konkretne korzyści, na przykład większe racje żywnościowe        ,
Znów napisałeś o swoich dziadkach
 Wiele wartości i sposobów zachowań jest ponadczasowych i odnajdujemy je również w czasach  współczenych, Współczesne KAPO nie ubiera się w mundury. Z łatwością ich można rozpoznac po bezwzględności wobec drugiego człowieka, okrucieństwie, parcie  na szkło.  Za nieco większe racje "żywieniowe " przestają być dla nich ważne takie ideały jak koleżeństwo, czy przyjaźń. Pewnie przejdą również do historii podobnie jak KAPO z obozów hitlerowskich. - notatka z ostatniej lekcji j. polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjacielu. Nie było organizacji KAPO tylko konkretni obozowi kapo. Nie mieli żadnych mundurów; najwyżej cywilną kurtkę,prócz pasiaka,  opaskę funkcyjną na przedramię no i najważniejsze kij, którym kapo mógł okładać więźniów. Racje żywności mieli większe, ale ważniejsze (ze wspomnień kapo Grunbauma czy Portschka) mieli osobne łóżko, nie zawszoną pryczę z innymi. W razie złego humoru SS Haupsfirera czy nawet Lager SS mana kapo byli zabijani na równi z innymi. Tyle w skrócie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tobą jak z ruska pepeszą dzi. Oni mają wladze a ty masz .uja.
Choć sami byli więźniami, przebiegłością i okrucieństwem przebijali nawet esesmanów. Mogli bez konsekwencji znęcać się nad innymi uwięzionymi, okradać ich, a nawet zabijać. Jak zdobywali swoją pozycję i co otrzymywali w zamian za lojalną wysługiwanie się hitlerowcom? …..          W zamian za swoje usługi funkcyjni otrzymywali nie tylko władzę, ale i konkretne korzyści, na przykład większe racje żywnościowe       ,
Znów napisałeś o swoich dziadkach
Wiele wartości i sposobów zachowań jest ponadczasowych i odnajdujemy je również w czasach  współczenych, Współczesne KAPO nie ubiera się w mundury. Z łatwością ich można rozpoznac po bezwzględności wobec drugiego człowieka, okrucieństwie, parcie  na szkło.  Za nieco większe racje "żywieniowe " przestają być dla nich ważne takie ideały jak koleżeństwo, czy przyjaźń. Pewnie przejdą również do historii podobnie jak KAPO z obozów hitlerowskich. - notatka z ostatniej lekcji j. polskiego.
 Ula zluzuj majty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjacielu. Nie było organizacji KAPO tylko konkretni obozowi kapo. Nie mieli żadnych mundurów; najwyżej cywilną kurtkę,prócz pasiaka,  opaskę funkcyjną na przedramię no i najważniejsze kij, którym kapo mógł okładać więźniów. Racje żywności mieli większe, ale ważniejsze (ze wspomnień kapo Grunbauma czy Portschka) mieli osobne łóżko, nie zawszoną pryczę z innymi. W razie złego humoru SS Haupsfirera czy nawet Lager SS mana kapo byli zabijani na równi z innymi. Tyle w skrócie.
 Dziękuję. Przestudiowałam całe forum i muszę stwierdzić, że to  jedyny spoko test,  bez wyzwisk typu: nieuk i wypraszania (ewentualnie) wpuszczania w maliny. Pewnie nie jesteś z naszej gminy. Unas mikt na tego typu detale nie zwraca uwagi., ponadto nie wiem, czy ktoś jeszcze to przeczytał . Tu nic o gminie i byłych wójtach.  Jeszce raz dziękuję.XXXX jesteś wielki. A notatkę przeredaguję, tylko nie wiem  jeszce w jakim iść kierunku., żeby wskoczyć w klucz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczennica popraw blędy  tj. mikt zamiast nikt, jeszce zamiast jeszcze. Podpowiedz jak bedziesz wskakiwac na klucz to zaczynaj od małych rozmiarów no chyba,że.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczennica popraw blędy  tj. mikt zamiast nikt, jeszce zamiast jeszcze. Podpowiedz jak bedziesz wskakiwac na klucz to zaczynaj od małych rozmiarów no chyba,że.......
 Dziekuję bardzo.! Wezmę to pod uwagę. A co do kluczy odpowiedzi to nie wiem co Pani ma na myśli ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek autobusowy chyba przestał być już wizytówką wsi. Jest dookoła zarośnięty chwastami, szyby brudne , popękane, brak rozkładu jazdy, fruwające torebki po chipsach, itp    A przystanek  oraz  plac  zabaw to przecież jedyne miejsca na wsi, gdzie młodzież się najczęściej spotyka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać,że szkoły pilnowałą,prawadziła widzi co sie dzieje wokół i nie tylko. teraz ma tyle czasu do obserwacji,do przemyśleń,oj zeby było tak jak było. Podpowiedż,posprzataj to zobaczymy czy ty umiesz coś robic czy tylko krytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...