Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
ulżyło? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulżyło?
 Są tacy, którzy nienawiść wysysają z mlekiem matki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież na przystanku zachowuję się skandalicznie,gdzie są rodzice?a to przecież dzieci z Krzemienia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz gdzie sa to idż ich poszukaj a wtedy sie dowiesz obserwatorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek autobusowy chyba przestał być już wizytówką wsi. Jest dookoła zarośnięty chwastami, szyby brudne , popękane, brak rozkładu jazdy, fruwające torebki po chipsach, itp     A przystanek  oraz  plac  zabaw to przecież jedyne miejsca na wsi, gdzie młodzież się najczęściej spotyka.  
 Za dyrektora Wiesława K. tak nie było, może w wakacje ale jak rok szkolny się zaczął to Szkoła pilnowała tego skąd inąnt bardzo potrzebnego i ładnego obiektu. Teraz trudno. Tak chcieli to tak będą mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłacz sobie za  dyrektorem to ci sie ulży. Ciężko znosisz z nim rozstanie, ty przejdzie to nie placz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłacz sobie za  dyrektorem to ci sie ulży. Ciężko znosisz z nim rozstanie, ty przejdzie to nie placz.
Jakie znowu rozstanie. Ma się dobrze , pracuje i jest w swietnym nastroju.  O co ci chodzi? Nie wiem kim jesteś, bo bym cię odpowiednio nazwał. Ale ze względu na RODO nie mogę nawet cię porównac do ....a ty sam wiesz do czego cię POWINIENEM porównać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek autobusowy chyba przestał być już wizytówką wsi. Jest dookoła zarośnięty chwastami, szyby brudne , popękane, brak rozkładu jazdy, fruwające torebki po chipsach, itp     A przystanek  oraz  plac  zabaw to przecież jedyne miejsca na wsi, gdzie młodzież się najczęściej spotyka.  
Za dyrektora Wiesława K. tak nie było, może w wakacje ale jak rok szkolny się zaczął to Szkoła pilnowała tego skąd inąnt bardzo potrzebnego i ładnego obiektu. Teraz trudno. Tak chcieli to tak będą mieli.
 Tego właśnie pilnowała jak i całej Szkoły dyr. Urszula, to Jej zasługa i za to min. Jej Szkoda. Teraz to przez szyby pewnie będzie tęnczę widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty krzemieniak dawno już w lusterko nie pogladałeś,zobacz się i  określ do kogo jestes podobny tak ty nawet do ciula nie jestes podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty krzemieniak dawno już w lusterko nie pogladałeś,zobacz się i  określ do kogo jestes podobny tak ty nawet do ciula nie jestes podobny.
 Jesteś zwyczajny debil i nie potrafisz normalnie. Zal mi ciebie (przez małe c)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal ci już nie pomoże tylko praca może cie uszlachetnic. Tak pracuj,pracuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal ci już nie pomoże tylko praca może cie uszlachetnic. Tak pracuj,pracuj.
  Każdy ma jakieś tam żale, a jeśli ich nie ma, to się doczeka. Po ścianie kazdemu się dostanie. Tobie też. Nie bądź taki do przodu , bo ci z tyłu zabraknie. Ale tak reasumując : to o co i z kim Ty walczysz?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal ci już nie pomoże tylko praca może cie uszlachetnic. Tak pracuj,pracuj.
  Jesteś zwyczajny debil i nie potrafisz normalnie. Zal mi ciebie (przez małe c)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jestes no właśnie tego określenia nie da sie napisać,klawiatura nie przyjmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z innej beczki, kiedy pan wójt zrobi coś w dzwolskim hotelu, bo rok mija i nic. Czy prawdą jest że wójt szuka kupca a ma być w Kocudzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek autobusowy nie jest i nie był własnością szkoły. Ani poprzedni dyrektor ani przyszły nie mają pilnować przystanku tylko młodzieży przede wszystkim na terenie placówki oświatowej. To nie mój wymysł tylko akt prawny. Za brudne szyby, chwasty i śmiecie na przystanku komunalnym (nie dociekałem ale wnoszę, że to własność samorządu) nie odpowiada dyrektor, nauczyciel czy pracownik zatrudniony w szkole. Wiem, że nauczyciele SP Krzemień uwagę młodzieży zwracają i w obecnym stanie rzeczy tylko tyle czy aż tyle mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek autobusowy nie jest i nie był własnością szkoły. Ani poprzedni dyrektor ani przyszły nie mają pilnować przystanku tylko młodzieży przede wszystkim na terenie placówki oświatowej. To nie mój wymysł tylko akt prawny. Za brudne szyby, chwasty i śmiecie na przystanku komunalnym (nie dociekałem ale wnoszę, że to własność samorządu) nie odpowiada dyrektor, nauczyciel czy pracownik zatrudniony w szkole. Wiem, że nauczyciele SP Krzemień uwagę młodzieży zwracają i w obecnym stanie rzeczy tylko tyle czy aż tyle mogą.
 Nie prawda. Poprzedni Dyr. czy z-ca pilnowali przystanku. P. Jan kosił i sprzątał i jakoś było a teraz jest  b. brzydko i to świadczy o nas wszystkich źle. Gmina ma przystanek w Dzwoli pod nosem i wcale nie jest lepiej. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja dla gminy powołać nowego dyrektora i jego zastępcę obiektu ,,przystanek,,, skoro sie sprawdzili i sprzątali to niech dalej to czynią ,gorzej z kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja dla gminy powołać nowego dyrektora i jego zastępcę obiektu ,,przystanek,,, skoro sie sprawdzili i sprzątali to niech dalej to czynią ,gorzej z kasą.
 Musieliby jeszce wyrazić zgode, na ten awans. Ale jak daje się zauważyć nie mają większego parcia na szkło. I na tym byłoby tyle. Szkoła i przystanek to dwie różne instytucje. Proponuję zatem  , by gmina ogłosiła konkurs. Skoro jesteś zza płota, miałbyś blisko do pracy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak obserwuje  za darmo. Prace mam bo dzis tylko lump i nieroba szukaja pracy. Więc jestem za konkursem na dyrektorstwo pod nazwa ,,przystanek,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...