Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Storczyk to bardzo ładny kwiatek. Szkoda że nie chodzę w garniturze,taki prezent przejdzie mi koło nosa,. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie życzliwi, powiadasz? Jak się czasami słyszy jakimi epitetami się tam obrzucają, to raczej nie da się tego skojarzyć z empatia i życzliwością. Ale jeśli to jest szczyt waszych marzeń i możliwości to bawcie się dobrze. Nic mi do tego.
Fakt. Nie pasujesz do naszego klanu. Dbaj o swój garniturek, pracuj do upadłego, a kiedyś dostaniesz storczyka i twoja podobizna zostanie zamieszczona na  stronie. W naszej gminie tylko nieliczni mogą przez najbliższe 4 lata nie bać się, że zostanie im wręczony ten cudowny kwiat.
"Nikomu nie   życzę źle. Niektóry ludziom życzę po prostu, żeby spotkali kiedyś swój brzydki charakter w innym człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane. I pewnie tak będzie, bo jak to niektórzy mówią 'karma wraca'. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumo,chwalą nas , a kto  my was a wy nas. Jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Storczyk to bardzo ładny kwiatek. Szkoda że nie chodzę w garniturze,taki prezent przejdzie mi koło nosa,.
Albo jesteś spod napięcia, albo masz własny biznes, albo jesteś kuzynką , albo z wiodącej w naszej gminie  partii. Może kolejny wójt też będzie wręczał storczyki i z przyjemnością obejrzymy kolejną galerię. Ciekawe , czy znikną wówczas te przyklejone uśmiechy, swiadczące o wyższości.  Wreszcie przyszłe "nominowane do storczyka" zostaną zwolnienie z obowiązku nienormowanego czasu pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno zidentyfikowano IP Pani od storczyków z Krzemienia??Tylko nie wiadomo kto pisze? matka czy córka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka to może nie ale matka to owszem owszem  /mogło jej zaschnąć/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 listopada 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski wręczył Wójtowi Gminy Dzwola – Wiesławowi Dyjachowi umowę o dofinansowanie Projektu w ramach Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego RPO WL na lata 2014-2020.  Poprawa efektywności energetycznej w Gminie Dzwola , całkowita wartość projektu wynosi: 4 389 274,46 zł. Kwota przyznanego dofinansowania z EFRR  to  2 878 331, 98 zł ........ d odać tutaj należy, iż kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie z UE dla Gminy Dzwola, jest jedną z najwyższych, z pośród jakie zostały przyznane w ramach konkursu, 97 wnioskodawcom. - oj będa nam zazdrościć inne szkoły może nawet w całym powiecie. Brawo P. Wójcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  8 listopada 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski wręczył Wójtowi Gminy Dzwola – Wiesławowi Dyjachowi umowę o dofinansowanie Projektu w ramach Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego RPO WL na lata 2014-2020.       Poprawa efektywności energetycznej w Gminie Dzwola      , całkowita wartość projektu wynosi: 4 389 274,46 zł. Kwota przyznanego dofinansowania z EFRR  to       2 878 331, 98 zł      ........ d     odać tutaj należy, iż kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie z UE dla Gminy Dzwola, jest jedną z najwyższych, z pośród jakie zostały przyznane w ramach konkursu, 97 wnioskodawcom. - oj będa nam zazdrościć inne szkoły może nawet w całym powiecie. Brawo P. Wójcie.
 To bardzo ładnie , że p. Wójt troszczy się o szkoły. Trzeba przyznać - ma przebicie. Najwyższa dotacja. !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  8 listopada 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski wręczył Wójtowi Gminy Dzwola – Wiesławowi Dyjachowi umowę o dofinansowanie Projektu w ramach Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego RPO WL na lata 2014-2020.       Poprawa efektywności energetycznej w Gminie Dzwola      , całkowita wartość projektu wynosi: 4 389 274,46 zł. Kwota przyznanego dofinansowania z EFRR  to       2 878 331, 98 zł      ........ d    odać tutaj należy, iż kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie z UE dla Gminy Dzwola, jest jedną z najwyższych, z pośród jakie zostały przyznane w ramach konkursu, 97 wnioskodawcom. - oj będa nam zazdrościć inne szkoły może nawet w całym powiecie. Brawo P. Wójcie.
To bardzo ładnie , że p. Wójt troszczy się o szkoły. Trzeba przyznać - ma przebicie. Najwyższa dotacja. !!!!!
Wprawdzie szkoła w Krzemieniu nie załapała sie na milionową dotację, ale p. Wójt mimo tylu obowiązków wygospodarował czas, by podobnie jak w innych szkołach: w Dzwoli, czy w Kocudzy , wziąć udział w ślubowaniu pierwszoklasistów i dodatkowo, wręczył wszystkim dzieciom prezenty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  8 listopada 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski wręczył Wójtowi Gminy Dzwola – Wiesławowi Dyjachowi umowę o dofinansowanie Projektu w ramach Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego RPO WL na lata 2014-2020.       Poprawa efektywności energetycznej w Gminie Dzwola      , całkowita wartość projektu wynosi: 4 389 274,46 zł. Kwota przyznanego dofinansowania z EFRR  to       2 878 331, 98 zł      ........ d   odać tutaj należy, iż kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie z UE dla Gminy Dzwola, jest jedną z najwyższych, z pośród jakie zostały przyznane w ramach konkursu, 97 wnioskodawcom. - oj będa nam zazdrościć inne szkoły może nawet w całym powiecie. Brawo P. Wójcie.
To bardzo ładnie , że p. Wójt troszczy się o szkoły. Trzeba przyznać - ma przebicie. Najwyższa dotacja. !!!!!
Wprawdzie szkoła w Krzemieniu nie załapała sie na milionową dotację, ale p. Wójt mimo tylu obowiązków wygospodarował czas, by podobnie jak w innych szkołach: w Dzwoli, czy w Kocudzy , wziąć udział w ślubowaniu pierwszoklasistów i dodatkowo, wręczył wszystkim dzieciom prezenty.
 Zainteresowanie organu prowadzącego szkoły przekłada się na większą aktywność nauczycieli , czego przykładem jest innowacyjny pomysł Pani od biologi w dzwolskiej szkole. Pod jej kierunkiem dzieci wykonały wspaniałe modele komórek, których zdjęcia można zobaczyć na  ******zsdzwola.pl/Galerie/2019-20/model/index.html  .  TRÓJWYMIAROWY MODEL KOMÓRKI [justify]Mimo iż pojęcie komórki jest dosyć abstrakcyjne, to dla chętnych uczniów z klasy V okazało się proste.  Aby ułatwić sobie naukę o komórce i uczynić ją przyjemną,  wykonali przestrzenny model komórki roślinnej. Technika i materiał wykonania były dowolne.  Jestem przekonana, że wykonane eksponaty  pomogą wszystkim zrozumieć i zapamiętać jej budowę. Zapraszamy do galerii[/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może napisać ( bez odsyłania do gminy) co aktualnie się dzieje z  fotowoltaiką, czy projekt jest w dalszym ciągu aktualny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote]
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote] Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem. [/quote]  Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.[/quote] O  tym kim jesteśmy nie świadczy  wykształcenie, majątek, wygląd, talent, tylko jak traktujemy drugiego człowieka. Niestety,  ta maksyma jest obca wielu zajmującym dobrze płatne stanowiska.   !!!!!!!!!!!  Przed wyborami tacy taktowni, usmiechaja  się, a teraz??? Też się uśmiechają tylko nie do każdego !!!!!!!!!!!! Mają wyborców w czterech literach. [/quote]
[quote][quote][quote][quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
[quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem.
 Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.
O  tym kim jesteśmy nie świadczy  wykształcenie, majątek, wygląd, talent, tylko jak traktujemy drugiego człowieka. Niestety,  ta maksyma jest obca wielu zajmującym dobrze płatne stanowiska.   !!!!!!!!!!!  Przed wyborami tacy taktowni, usmiechaja  się, a teraz??? Też się uśmiechają tylko nie do każdego !!!!!!!!!!!! Mają wyborców w czterech literach.
To kto do zwolnienia?
Ostatnie wieści z dzwolskiego stoku - nie mylić ze źródłem. Babki opowiadają:  Nie obsadzone stanowisko ,w goku mimo przeprowadzonego konkursu, jednoosobowa kolejka do biblioteki w dzwoli? A jeśli chodzi o urzędników, to raczej wszyscy pozostali przyjeli prawidłowe  barway, chyba, że pojawi się jakaś "wujowa", to na zasadzie:   Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie      -      powiedzenie       z okresu PRL, przypisywane prokuratorowi ery stalinowskiej w ZSRR,        Andriejowi Wyszyńskiemu         [1]        .suma, sumarum - w urzędzie tylko nieliczni  moga być pewni stanowiska.    
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do x ty  to nawet zerem nie jestes .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do x ty  to nawet zerem nie jestes .
 Jeśli masz odwagę pisać ubliżające posty, to przyhajmniej nie wstawiaj sugerujących podpisów. Wprawdzie nie jednemu psu Burek, nie mniej jednak weź pod uwagę, ze  może ktoś mieć z tego powodu problemy? Psz za siebie i bierz za to odpowiedzialność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako zosia pisze,,przyhajmniej,, prawde a co w oczka cie kolnęło ? ha ha. Ja ,,psz,,za siebie i biore odpowiedzialność za treść. Pytanie a ty masz problem, z tego tytułu wyrokiem zakończony a drugi jeszcze nie rozpoczety?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ale dowaliłeś prostakowi. Jesteś mądry gościówa. Jak nie potrafi pisać bezbłędnie niech nie zasiada do kompa i nie zaśmieca nam tego niesamowicie cennego forum. Tu się pisze o bardzo ważnych sprawach i nie ma miejsca dla tych, których nawet nie można nazwać zerem. Pozdrawiam cię przyjacielu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwolak pomyśl zanim napiszesz nieprawdziwą, falszywa informację. W trybie wyborczym możesz zostać pozwany przed oblicze Temidy napisze Sądu / Temida może być słowa za trudne dlaciebie/. Bierz Sie do roboty a będzie wiecej dzieci w szkole to i Dzwola bedzie mieć v-ce dyrektora.  Przypomne ci,ze jeden z górnej Krzysio juz sobie tak napisał i co ,a zapytaj jego to powie jakie miał kłopoty za poprzednika. Natomiast drugi z górnej ma już wyrok wydany przez Sąd w janowie Lub.
Kto to taki i ile dostał?
Czy przy wyrokach w trybie wyborczym mozna brać adwokata?  Czy się można od nich odwołać? Tylko, że nie wiem, za co mogę być doprowadzony przed oblicze Temidy?  Pomóżcie mi zrobić sobie rachunek sumienia. Które z tych zdań można zaliczyć za kłamstwo, pomówienie.? Za które z nich dostanę wyrok w trybie wyborczym. 1. Subwencja na oświatę jest za niska i gmina musi dopłacać do szkół. 2.W szkole w Dzwoli nie ma wicedyrektora. 3. W szkole w Krzemieniu jest wicedyrektor. 4. Od września wicedyrektorem w Krzemieniu jest kuzynka wodza.
Niebawem kolejne ruchy w Bibliotekach. Z Krzemienia do Dzwoli, z Dzwoli do domu a do  Krzemienia kuzynka naszego przywódcy. Szkoda M. D. tyle lat pracowała i jescz chciała pracować na odpowiedzialnym stanowisku w dzwolskiej Bibliotece a tu taki nieludzki gest, ale stołek dla rodziny trzeba stworzyć.
 Na cudzym nieszczęściu swojego szczęścia się nie buduje wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spac to ty chyba nie mozesz a zapytam masz jakieś kłopoty z główką,bo o tej godzinie to raczej każdy posiadając zdrową głowe śpi. Ty chyba może nie masz drugiej osoby z która bys leczył główkę a po tym lekarstwie spanie murowane. Nasączyłeś gówkę jadem padalca no i efekt widac. Buduj własne szczęście /nie na bazie jadu padalca/ a zobaczysz,że i ono do ciebie się uśmiechnie czego ci życzę. A teraz jeszcze śpij bo jak się nie wyśpisz jak ludzie to znowu napijesz się tego syfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spac to ty chyba nie mozesz a zapytam masz jakieś kłopoty z główką,bo o tej godzinie to raczej każdy posiadając zdrową głowe śpi. Ty chyba może nie masz drugiej osoby z która bys leczył główkę a po tym lekarstwie spanie murowane. Nasączyłeś gówkę jadem padalca no i efekt widac. Buduj własne szczęście /nie na bazie jadu padalca/ a zobaczysz,że i ono do ciebie się uśmiechnie czego ci życzę. A teraz jeszcze śpij bo jak się nie wyśpisz jak ludzie to znowu napijesz się tego syfu.
„ śpiochu”, za każdym razem, zanim zaczniesz pisać,  weź prysznic , będziesz rozsądniej myślał. Dlaczego atakujesz kogoś, komu nie wszystkie poczynania w naszej gminie muszą się podobać. Jego wpis nie powinien od razu zostać zhejtowany. Masz inne zdanie w tym temacie to napisz, np. że zmiany kadrowe, były konieczne,  zostały dokonane ze względu na : ……………… 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...