Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Nm jestes gość,brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli na librusie widnieje średnia  4,,85 to cóż jeszcze wymagać od dziecka? ?? Niech wyjdzie do kolegów, oderwie się od zakuwania.  A Ty miernoto naucz się czytać , przecież  nigdzie nie wspomniałem o demolowaniu przystanków. Jesteś ograniczony i  wszystko Ci się kojarzy z prymitywnym zachowaniem i demolką. Nusisz mieć też tępe dzieci, skoro nie wygospodarują chwili czasu dla siebie .tylko uczą się i uczą. Nie zazdroszczę. i im i Tobie.  
Jesteś głupszy niż seriale które oglądasz,dalsza dyskusja z Tobą mija się z celem
Jaki sens ma dyskusja polegająca na oblewaniu się pomyjami, wyszydzaniu ? Zamiast "dyskusji"  napisz, gdzie w naszej gminie młodzież może się spotkać po godz. 19.00 , poza przystankami i placami zabaw oczywiście, by spokojnie wypić kawę, porozmawiać  ?
Załóż kawiarnię i po problemie
Kawiarenkę próbował założyć chłopak w remizie, w Krzemieniu. Nie wiem czy nawet nie miał dofinnasowania, ale pewnie okazała się być nie rentowna. skoro nie funkcjonuje, a on wyjechał za granicę.  To musi być coś na zasadzie świetlicy, sponsorowanej przez gminę.   Ale przecież mamy gospodarzy,, którzy powinni pisać projekty, szukać rozwiązań, sponsorów, Przykro mi, ale   jak sam widzisz, :niewiele  się  dzieje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi krzemieniak ale wszystko przed Tobą, wygraj wybory bedziesz miał pole do popisu, masz pomysła  więc  działaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi krzemieniak ale wszystko przed Tobą, wygraj wybory bedziesz miał pole do popisu, masz pomysła  więc  działaj.
 Niestety, ja mam tylko pomysły, a wójt ma charyzmę, której mi brakuje. I tu pies pogrzebany. Większość daje mu jeszcze 4 lata, ja zaś przewiduję, tyle ile głosi ustawa. Nie widzę potrzeby by wprowadzać tak drastycznych zmian i  wymieniać wójta, tym bardziej, że ma duże możliwości załatwiania takiej kasy, (nie zapominajmy - najwyższa dotacja na szkoły, szkoda ,że nic dla Krzemienia, ale nie od razu Kraków zbudowano). Jest pani od projektów , napisać projekt i urządzić świetlicę w remizie, zatrudnić ze dwie kompetentne osoby i problem rozwiązany. W Kocudzy GOK , to w Krzemieniu chociaż niech będzie świetlica. Niech młodzież z Krzemienia odczuje, że wójt jest z Krzemienia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z krzemienia- słuchaj ty masz pomysły wójt ma charyzme to mam dla ciebie podpowiedż  połączcie siły razem to naspewno wyjdzie wiele wiecej jak ustawa przewiduje. Nie oznacza to,,ze wójt nie ma pomysłow na sprawowanie tej funkcji. Razem zrobicie wiecej,mówie ci warto sprubować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z krzemienia- słuchaj ty masz pomysły wójt ma charyzme to mam dla ciebie podpowiedż  połączcie siły razem to naspewno wyjdzie wiele wiecej jak ustawa przewiduje. Nie oznacza to,,ze wójt nie ma pomysłow na sprawowanie tej funkcji. Razem zrobicie wiecej,mówie ci warto sprubować.
Wójt ma wiele pomysłów i już udało mu się w Krzemieniu zrealizowac   dwa ;) Czekamy na kolejne ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią,że z  popaprańcem sie nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu /dna/ a potem wygra przez doswiadczenie. krzemieniaki zakończcie  to  nic z waszej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią,że z  popaprańcem sie nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu /dna/ a potem wygra przez doswiadczenie. krzemieniaki zakończcie  to  nic z waszej dyskusji.
 Święta prawda!!! Ale fajnie tak sobie czasem pomarzyć. Za marzenie się nie płaci, Tylko to pozostało, póki co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy ortograficzne, zawiść, obrażanie ludzi i wyzwiska. Gmina, szkoła, radni, wójt, nauczyciele, proboszcz wszystko jest dla Was złe i wszyscy są źli. Dlaczego? Lepiej aby żadnych instytucji nie było na terenie tej gminy? Do Janowa czy Frampola w sumie niedaleko. Jest to najbardziej żenujące forum. Wstydzę się, że pochodzę z gminy Dzwola. Wstyd mi za Was ziokowie. Święta to dobry czas by przemyśleć to co się mówi, pisze, robi. Może do wielu przyjdzie jakaś refleksja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarzu wylecz sie sam a jak ci nie pasuje mieszkac w gm dzwola to wola twoja  ja to rozumiem,ok. Wiesz przypomniał mi się kawał taki- dwóch gości rozmawiają i jeden do drugiego mówi. ty ale się uwaliłeś ,że ledwo co cię widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, przemyślanych i merytorycznych wypowiedzi bez jadu i obraźliwości. Dyskusji ponad podziałami o prawdziwych problemach w naszej gminnej społeczności społeczności życzy wszystkim użytkownikom tego forum Hanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medice cura te ipsum? Ale dlaczego każesz mi leczyć się z czegoś czego nie czynię? Nikogo nie obrażam, ludziom nie ubliżam, tym bardziej nie ubliżam publicznie. Tym bardziej żart o "uwaleniu" nie myślę by mnie dotyczył. Nieładnie też, że wypowiadasz się za mnie jakoby to mi  "nie  pasuje mieszkac w gm dzwola". Bardzo lubię swoją Gminę Dzwola, szanuję jej zwyczaje, ludzi, tradycje oraz ośrodki użyteczności publicznej. Z tego względu rażą mnie wypisywane na naszym forum inwektywy i wulgaryzmy. Chociaż nie są pod moim adresem to mam prawo zwracać uwagę i mówić, że to jest ani ładne, ani normalne. Kochany Ziomku. Czy to na forum czy w rozmowie warto przemyśleć czyjeś argumenty a niekoniecznie reagować gniewem lub szyderstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji zauważyliście skok na kasę gminną, jak na sesj 30.12. załatwili sobie podwyzki dla radnych- bezradnych, sołtysów i wójta. Obecne pobory "wodzu" to 10.700(?). To poto były podwyżki za śmiecie i podatki. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji zauważyliście skok na kasę gminną, jak na sesj 30.12. załatwili sobie podwyzki dla radnych- bezradnych, sołtysów i wójta. Obecne pobory "wodzu" to 10.700(?). To poto były podwyżki za śmiecie i podatki. Brawo.
 Wiesz że za pisanie nieprawdy się przeprasza tak jak to Wiesław uczynił.radze sprawdzić kwotę!przenieś się do Janowa tam od stycznia 25 zł od osoby na miesiąc za odpady 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie szyfrujcie chociaż swoje IP a potem piszcie co chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednik blokował ludziom IP i co mu to dało ?????,dzis jemu stawiają zarzuty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zarzuty ma stawiane poprzednik? I kiedy ludziom blokował IP i co mu to dawało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy Piecha i fani Rożka nie mają się już o co kłócić bo pogodził ich nasz nowy wójt który ma wszędzie swoich sympatyków. W zwiazku z tym należy ogłosić że to forum przestaje mieć rację bytu. Zmarło śmiercią naturalną bo tematyka sie wyczerpała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie sobie popisza trzej,,muszkieterowie,, z dolnej z górnej i z trzeciej haaa. Taaaaaaak ale pisanie nieprawdy kosztuje ,za dużo ubyło z kieszeni, truskawki poszły sie rypać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wygląda na to że tu tylko trzy osoby pisały? Raczej było ich dużo wiecej, ale nie mają nic  do powiedzenia bo w gminnej społeczności wszystko jest ok. i nic się nie dzieje. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...