Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrola NIK w urzędach pracy. Oto wyniki w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2019 r. o 16:43 Powrót do artykułu
w Lecznej w pup tez by sie przydaly odwiedziny NIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sa teraz urzedy pracy?? A jesli juz , to dlaczego zatrudnienie tam nie zostalo okrojone skoro bezrobocia nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UŻYWANIE PRZEZ DZIENNIK WSCHODNI PROGRAMÓW SZPIEGUJĄCYCH - SPRAWDZAJĄCYCH CZY NA MOIM KOMPUTERZE JEST WŁĄCZONY PROGRAM TYPU AD-BLOCK TO PRZESTĘPSTWO. WIĘKSZOŚĆ SERWERÓW JEST WYPOSAŻONA W TEGO TYPU OPROGRAMOWANIE. WIELE REKLAM PRZENOSI WIRUSY. O GŁUPOCIE NACZELNEGO ŚWIADCZY FAKT, ŻE TE NIBY ZABLOKOWANE TEKSTY I TAK PRZECZYTAM KORZYSTAJĄC ZE SMARTFONA, NA MARGINESIE –SPRÓBUJCIE ZABLOKOWAĆ I.P. DYNAMICZNY. SPRAWA ZOSTANIE PRZEKAZANA PROKURATURZE, BOWIEM UŻYWANIE PROGRAMÓW SZPIEGUJĄCYCH, TO PRZESTĘPSTWO.. NA MARGINESIE JAK DZIENNIK WSCHODNI CZYLI NIEMIECKI SZTANDAR LUDU UWAŻA, ŻE KTOŚ BĘDZIE PŁACIŁ ZA GŁUPIE WYPOCINY, PISANE PRZEZ PROFANÓW LUB PSEUDO- ZAWODOWCÓW TYPU SMAGA CZY SZCZĘCH, TO SIĘ MYLI. NALEŻY BOJKOTOWAĆ TAKĄ GADZINÓWKĘ. CZY FIRMY PŁACĄCE ZA TZW. ARTYKUŁY SPONSOROWANE WIEDZĄ, ŻE ICH TEKSTY SĄ TAKŻE BLOKOWANE. UNIEMOŻLIWIENIE CZYTANIA PŁATNYCH REKLAM TO ZWYKŁE OKRADANIE REKLAMODAWCÓW. BOJKOTUJCIE UŻYWAJĄCYCH PROGRAMY SZPIEGUJĄCE .TO ONI ROZNOSZĄ WIRUSY KOMPUTEROWE. DZIENNIK WSCHODNI WOLI PROMOWAĆ KRETYNIZM ZAMIAST ZAJĄĆ SIĘ RZETELNYM DZIENNIKARSTWEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski Urząd Pracy przy ul. Niecałej to jest dopiero porażka. Może Dziennik zapyta się, czy dzięki ich pomocy ktokolwiek znalazł pracę? Niby bezrobocia już nie ma, a oni nie posiadają żadnych ofert pracy dla bezrobotnych! To są po prostu kpiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to IPD? Co to pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest w lubelskich urzędach skarbowych. Większość to stażyści ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędy pracy są dla pań które tam (pracują) Dla nich bezrobotny to intruz dla którego mają poświęcić swój czas. Zlikwidować to siedlisko nieroboli i posłać na bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent powinien w końcu dokonać zmian w tym urzędzie. Świeża krew by się przydała. W mieście rządzi od kilkunastu lat platforma a dyrektor z PIS. Niedługo zwolnią się w WUP Lublin, w związku planowaną zmianą dyrektora, to może przesunąć kadry z WUP aby pokazały jak powinien funkcjonować urząd pracy na wysokim poziomie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić z ludzi parobków w XXI wieku u przydupasów to trzeba mieć tupet. Nie ma to jak dogadany etat. Tak jak chłopy miały pańszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te piękne panienki z urzędu pracy to intruzy. Osoby bezrobotne uważaja za coś gorszego. Podejście do petentów jest haniebne. Sam byłem świadkiem tego jak paniusia /pracownik up/ traktuje osobę bezrobotną. Był to zmieszany chłopak w wieku około 28 - 30 lat chyba z wyglądu pochodzacy ze wsi. Słyszałem jej rozmowę z tym człowiekiem. Ona zwchowywała się jak zwykła su.........a. A ja jej to wszystko wygarnołem i miałem iść do dyrektora - ale s.....ka spłaszczyła se i odstąpiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...