Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czas skontrolować busy na pozostałych trasach . Tu panuje totalna samowola kierowców !!! Pomijam niewydawanie biletów za kurs i rozmowy w czasie jazdy na CB - radio . Chodzi mi o przekraczanie prędkości i wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kpina - 165 mandatów na 12 tys. zł to kpina =72,73zł / mandat (średnio), czyli większość mandatów za 50zł i 100zł ! Ale "normalnego" kierowcę za takie wykroczenia to trzepią na 200-300zł jak nic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, proponuje także sprawdzić busy na krótszych trasach, pomiędzy mniejszymi miejscowościami, pod kontem ilości przewożonych pasażerów. Z własnego doświadczenia wiem, że nagminnie busy są przeładowane, zdarza się że w takim busie upchanych jest nawet 40 osób, co wpływa na komfort ale przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżnych i innych użytkowników dróg. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiać mi sie chce,często jeżdze na tej trasie Big Busem i Contbusem i ja jakoś uchybień nie zauważam.kierowcy bardzo kulturalni,elegancko jadą,nigdy nie widziałem wyprzedzania na 3 ani innych nie pokojących manewrów. przed świętami jechałem Big Busem,siadłem z przodu,obok kierowcy,ani razu nie widziałem by jechał powyzej 90,ładnie,bezpiecznie a i tak w 2,5 h byłem w lublinie!!! ja tam mam pełne zaufanie do Busiarzy,niewiem czemu ktoś sie na nich zawziął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przed świętami jechałam CONTBUSEM do W-wy i wracałam do Lbn później - podróż trwała nieco ponad 2 godziny, jakoś nie zauważyłam żadnych niebezpiecznych manewrów dojechałam cała zdrowa i zadowolona, że podróż nie trwała dłużej. W przyszłym tygodniu także planuję jechać z nimi do W-wy! Jak ktoś uważa, że busy jeżdżą za szybko niech wybiera PKS lub pociąg!!! 3 godz 20 minut to moim zdaniem zdecydowanie za długo, nie wiem kto to wymyślił ale może niech sobie spędzi 6 godz 40 minut jadąc i wracając ze stolicy może zmieni zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy busów nie róbcie z czytelników gamoni i nie wypisujcie bzdur pod artykułem.Fizyczną niemożliwością jest przejechanie odcinka Lublin-Warszawa w okolicach 2 godzin bez wykroczenia.A wykroczenie to narażenie na niebezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
Smiać mi sie chce,często jeżdze na tej trasie Big Busem i Contbusem i ja jakoś uchybień nie zauważam.kierowcy bardzo kulturalni,elegancko jadą,nigdy nie widziałem wyprzedzania na 3 ani innych nie pokojących manewrów. przed świętami jechałem Big Busem,siadłem z przodu,obok kierowcy,ani razu nie widziałem by jechał powyzej 90,ładnie,bezpiecznie a i tak w 2,5 h byłem w lublinie!!! ja tam mam pełne zaufanie do Busiarzy,niewiem czemu ktoś sie na nich zawziął...
Jak to kto się zawziął? Ten kto ustala "plan dochodów" służb państwowych (policji, ITD) na dany rok. Wiadomo, że ich dochody (nie mylić z płacami) zależą od wysokości ściągniętych podatków oraz nałożonych kar, grzywien, mandatów itp. Tam, gdzie bieda piszczy, nie da się zedrzeć więcej podatków, ale grzywny i mandaty jak najbardziej. Poza tym jest to jedna z metod żeby wprowadzić na rynek nowe podmioty - zostałeś ukarany, tracisz koncesję, a na twoje miejsce wchodzi ktoś inny, kto wygra tzw. "konkurs ofert".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zaorać to miasto. Sic! I przyłączyć je do Ukrainy i Kijowa, bo do Warszawy jest coraz dalej. Nie dalej jak wczoraj czytałem tu informację jaka szansę mają absolwenci lubelskich uczelni u pracodawców. Ludzie na jesieni wybory zmieńcie władze, lub uciekajcie stamtąd jak ja. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli suma 12 tys przez 165 mandatów daje imponującą średnią: 72,72 zł. Naprawdę, dotkliwe te mandaty są!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieliśmy wiele skarg. Zarzuty dotyczyły znacznego przedłużania czasu postoju pojazdów, niewłaściwego zachowania się kierowców, zajmowania tego przystanku równocześnie przez kilka pojazdów." Jeżeli kierowcy z Contbusa zachowują się niewłaściwie, to jak określić tych, którzy rzeczywiście pogardzają pasażerami, nie wydają biletów, upychają pasażerów na siłę, odjeżdżają przed czasem a czasami nie odjeżdżają w ogóle? Wystarczy sprawdzić co się dzieje na trasie do Opola Lubelskiego przez Poniatową. Cała ta akcja marszałka, ITD i ZTM wygląda na zmasowany atak przeciwko Contbusowi, bo widocznie za bardzo zalazł komuś za skórę Tymczasem to właśnie Contbus jako JEDYNY przewoźnik jest w stanie dowieźć mnie do Warszawy w okolicach godziny 7:30 i zabrać stamtąd nawet o godzinie 20:40. I to również w weekendy! Spróbujcie dokonać czegoś takiego z innymi przewoźnikiem Panie Olszak, nie daj się Pan!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przed mówcami, ten Mitręga to jakiś Tępy Hu... zamiast pomyśleć nad poprawą czasu i jakości podróży z Lublina do Warszawy to się ją pogarsza i wydłużą jaka tutaj jest Logika. Naprawdę uciekajcie stąd ludzie jako i ja uczyniłem bo tutaj za 100 lat nic się nie rozwinie z takim podejściem. Zaorać tą wiochę przynajmniej jakiś pożytek będzie. Czemu np. w Puławach się nie czepiają busów tylko w lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co was ugryzło ale wiem jedno na pewno zdarzały sie przypadki że bus leciał 120 KM/H ale to rzadkość optymalna prędkość Busa to 90km/h niedowiarków zapraszam wystarczy jedna trasa i zobaczymy. a co do panów inspektorów te nagonki zaczynają mi przypominać niemieckie BAG na odcinek Autostrady od Świecka do Berlina A12 też tak zgarniają busy autobusy TIRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby dostać się w miarę szybko do Warszawy trzeba się nieźle napocić, zwłaszcza w weekendy, akurat nie spotkałam się żeby kierowcy z Contbusa byli jacyś problemowi, przeciwnie są bardzo pomocni i zgadzam się że to jedyny przewoźnik, z którym można pokonać tą beznadziejną trasę w miarę szybko. Co do czasu i "bezpieczeństwa" przejazdu jeszcze, jeśli ktoś się niby "boi" to niech jedzie pociągiem wspomniane wcześniej ponad 3h (albo nieraz dłużej).. za prawie 40 pln na stojąco. Dziwi mnie ta nagonka na kierowców busów, że niby zwykli kierowcy jeżdżą inaczej.. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich narzekających na BUSy szeroko otwartymi wrotami zaprasza PKS fundując w cenie biletu wycieczkę krajoznawczą lub edukacyjną. Jadąc PKSem można sycić wzrok latającymi motylkami czy innymi owadami lecącymi równolegle z nami i ciekawie zaglądającymi do wnętrza pojzdu. Można również spokojnie przeczytać książkę grubości encyklopedii. Władzom Lublina zostało pogratulować dbałości o pasażerów jak również poszanowania konkurencji i dbałości o rozwój prywatnej przedsiębiorczości w naszym regionie przez obsadzanie idiotami kierowniczych stanowisk i wydawania kretyńskich decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się Anmarami trasa Lbn- biłgoraj lub Lbn-krzczonów tutaj to by się przydałyu kontrole oj przydały i nareszcie by jeżdziły zgodnie z rozkładami i nie ładowali ludzi ponad możliwości!!! a jaklepiej tak wieczorem czy popołudniu:) Cociaż nawet te mandaty nic nie dadzą zapłaca i dalej będzie za jakiś czas tak jak było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AALE SZOK!!!! ŚREDNI MANDAT AŻ 72 ZŁ. TO CHYBA NIEUZASADNIA ISTNIENIE ITD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jestem szurnieta, ale cala ta akcja smierdzi mi na kilometr i mam jakies niejasne wrazenie, ze jest skierowana przeciwko Contbusowi, ktory nie oszukujmy sie-jest obecnie monopolista na tej trasie. Oto jak w Polsce walczy sie konkurencja... contbusem jezdzilam na trasie Lublin-Wawa-Lublin ostatnie 2.5 roku, prawie co weekend. Nigdy kierowcy nie stworzyli sytuacji zagrazajacej zyciu i bezpieczenstwu pasazerow. Contbus moim zadnie oferuje najlepsze busy, najdogodniejsze godziny i ilosc kursow. Kierowcy sa mili i kulturalni. Widocznie komus zaczelo mocno przeszkadzac to, ze contbus przewozi wiekszosc pasazerow, a moze ktos chce wejsc na rynek.... Contbusa nie oddamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyznacznikiembezpieczenstwa jazdy jest to ile powoduja wypadkow a ich nie powoduja . Jak sie komus nie podoba to niech nie jezdzi prosta sprawa . Niech sobie jezdzi pkp ktore kosztuje 37 zl jest wiecznie spoznione smierdzace zapchane . Dobrze robi contbus ze sie buntuje ... cala Polska jest dobra firma ludzie sa zadowoleni to trzeba im doje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak cofaja Lublin 100 km na wshod. To jest dranstwo co wyprawiaja ci urzednicy i mowia zeby Lublin sie rozwijal.Szybko zle wolno tez zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ BY PRZEBADAŁ WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW Z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO PSYCHIATRA, POINFORMOWAŁ ICH BY SAMODZIELNIE NIE ODSTAWIALI LEKÓW BO TO ŹLE WPŁYWA NA ICH DECYZJE!!! NASTĘPNIE NIECH ZOSTANĄ SPRAWDZONE KWALIFIKACJE I WYKSZTAŁCENIE CZY SĄ ADEKWATNE DO ZAJMOWANEGO STANOWISKA -KRETYNIZMEM I KOLESIOSTWEM W TYM URZĘDZIE ŚMIERDZI NA ODLEGŁOŚĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...