Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopacz dziękuje Putinowi

Utworzony przez Tomi, 19 lipca 2015 r. o 22:02
OOOOOOO! kainel szpieguje filmikiem i zaraz wyłapie te wszystkie wulgarne netowe mendy :ph34r: :D brawo ! i okaże się po raz kolejny że to jego znajomy albo klient z e-maila ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa koniecznie trzeba szpiega skopiować na nowej stronie :D [media]http://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobione zaraz przestaną no i nie zapomnij że zegar forum przestawiony o godzinę żebyś się nie zamotał z tymi logami B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że w centrum  powinien stanąć pomnik Błogosławionego Lecha Kaczyńskiego Wraz z Małżonką I Klęczącym U Jego Stóp Narodem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suka mu za Smoleńsk dziękuje w imieniu kaszubskiego żyda,Bula i reszty tego czerwonego łajna, wszystkich zamieszanych w tą okropną zbrodnię.
Piszesz o tej co ubojnie pod Smoleńskiem swego czasu prowadziła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo za co dziękuje, Tusk też dziękował i całował po du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobionezaraz przestanąno i nie zapomnij że zegar forum przestawiony o godzinę żebyś się nie zamotał z tymi logami B)
Te pomocnik zapomniałeś bata wstawić i telefonów nie widaćtak jak pisałem już wielokrotnie to nie jest jakaś grupa tylko dwóch albo trzech świrów siedzą i stukają nawet im się nie chce rutera zrestartowaćtak wczoraj rano to wyglądałoi upadł kolejny mit że to przez zagraniczne serwery wchodzą, ukrywają się itd.normalnie sobie stukają i tyle
Ostatnio edytowany 29 lipca 2015 r. o 00:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to jest gruba kasa, za najaktywniejszych blogerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie, tylko kuźwa kiedy wreszcie zaczną płacić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kiedyś po proxy sobie na forum pisałam, ale kiedy dowiedziałam się, że będą nagrody, to nie kombinuję z IP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku !  dzisiaj jest nas dwóch,trzech, a za tydzień,miesiąc będzie nas setki,tysiące którzy będą walczyć z tym zbrodniczym,komunistyczno-konfidenckim systemem,ze złodziejami,sprzedawczykami,aferzystami, ze szkodnikami i warchołami w naszej ojczyżnie itd.nigdy nie zdekomunizowanymi czy zlustrowanymi. To jest bardzo "czerwona plama"i nigdy nie wymazana na wizerunku Polski i to należy mocno napiętnować i tępić,wypalać gorącym prętem.To ZŁO powstało przy okrągłym stole poprzez " nocną zmianę " i trwa do dzisiaj,trzeba o tym pisać,mówić i uświadamiać młode pokolenia. Nie zapominać należy dnia katastrofy Smoleńskiej i jakie wtedy było ciśnienie komunistycznych żołdaków komunistycznych,nieprzyjaznych Polsce  i obsrywanie PISu Kaczyńskich i ich ekipy,szkoda ze jesteś taki "przytrzymany" i nie po właściwej stronie,komuniści wcześniej czy póżniej odjadą,pójdą w piec a ty razem z nimi,to nie może tak trwać dalej. Zobacz co to czerwone bydło dzisiaj robi,hulają komuniści teraz po całym kraju za nasze podatników pieniądze a za nimi TIR z meblami z wyścielanymi bogato kanapami,krzesłami,pytam po co ? Czy na siedzeniu na normalnym krześle czyraki na du*** jej się porobią ? i to Qurwa za nasze wszystkich podatników pieniądze,więc nie idż tą drogą bo pomyślę że " mocarz"  zawładną twoim umysłem już do końca,i został tylko pusty czajnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie, tylko kuźwa kiedy wreszcie zaczną płacić ?
 
Ja też kiedyś po proxy sobie na forum pisałam, ale kiedy dowiedziałam się, że będą nagrody, to nie kombinuję z IP.
Zaraz po wyborach,czekaj cierpliwie na przelewy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku K. nic nie piszesz nic że to ty jesteś jednym z tych najaktywniejszych dwóch czy trzech jak to piszesz świrów,kasowanie rutera nic ci nie da,bardzo łatwo to można sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że w centrum  powinien stanąć pomnik Błogosławionego Lecha Kaczyńskiego Wraz z Małżonką I Klęczącym U Jego Stóp Narodem !!!!
JUDE ???  to ma być bucu dowcipne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzić ,tak ,zgoda, ale na pierwszy rzut oka ładniej wygląda :) u innych dostawców internetu jest może trudniej, ale w neostradzie chwila zabawy pstryczkiem i masz adresy zupełnie nie podobne ja mam zajebisty rozrzut np. 83.28.145.. . 95. cóś tam... 213. cóś tam 178............ 195. ..... 83.7....... I doszedłem do wniosku, że im częściej pykam, tym bardziej to IP głupieje i pokazuje różne lokalizacje: Warszawa, Zamość, Przemyśl, Czy jeszcze któryś świr ma podobnie? :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???  to ma być bucu dowcipne ?
DEBILU ??? to ma być bucu dowcipne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same świry,mocarz grasuje he,he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBILU ??? to ma być bucu dowcipne ?
Rozwijasz się bucu,widzę że moja nauka nie idzie w las,nie idzie nic na darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOOOO! kainel szpieguje filmikiem i zaraz wyłapie te wszystkie wulgarne netowe mendy :ph34r: :D brawo ! i okaże się po raz kolejny że to jego znajomy albo klient z e-maila ;)
kainel szpieguje,jest wszędzie,jak motocykle,pisałem już o tym w swoich felietonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no git jak wróce do chałupy po robocie to sprawdze kto tu był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...