Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopacz dziękuje Putinowi

Utworzony przez Tomi, 19 lipca 2015 r. o 22:02
Ja pierdziele jak ci się chce tak smarować te głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no git jak wróce do chałupy po robocie to sprawdze kto tu był
Trzeba nam takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nam takich ludzi.
tzn. komu ?   trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no git jak wróce do chałupy po robocie to sprawdze kto tu był
Przemek !!  nie rżnij takiego łacha z siebie,przecież taki nie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn. komu ?   trzeba...
Oczywiście że służbom,do pracy w terenie mających oko i ucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem Kopacz " ma krew na rękach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
89.77.xxx.246 He he, ten to chyba uwierzył w kasę za pisanie na forum bo od kilku dni siedzi na okrągło i nie zmienia adresu, pewnie żeby się kto za niego nie obłowił :D Stuka posty, klika, pilnuje... temat o kopaczce zawłaszczył całkowicie, a i krzczonowskimi nie gardzi. Podobno gdzieś pod kablówkę podpięty ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kkomunistyczna kkapucha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
89.77.xxx.246 He he, ten to chyba uwierzył w kasę za pisanie na forum bo od kilku dni siedzi na okrągło i nie zmienia adresu, pewnie żeby się kto za niego nie obłowił :D Stuka posty, klika, pilnuje... temat o kopaczce zawłaszczył całkowicie, a i krzczonowskimi nie gardzi. Podobno gdzieś pod kablówkę podpięty ;)
Po ciebie tez przyjdziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Tylko nie pomylcie piętra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że w centrum  powinien stanąć pomnik Błogosławionego Lecha Kaczyńskiego Wraz z Małżonką I Klęczącym U Jego Stóp Narodem !!!!
To nie jest idioto śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że w centrum  powinien stanąć pomnik Błogosławionego Lecha Kaczyńskiego Wraz z Małżonką I Klęczącym U Jego Stóp Narodem !!!!
Spieprzaj dziadu !! ty chamie czerwony !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są wszystkie odwiedziny tego tematu od godz. 8-mej do prawie 17-tej. Zainteresowanie niemalże zerowe jak na tak emocjonujący wątek Pani Premier. Tylko upartych dwóch hejterów od samego początku tu się produkuje. Najaktywniejszy ten od dostawcy UPC 89.77.xxx.x46 Oto cała prawda o "urabianiu opinii publicznej" przy pomocy forum. Szkoda fatygi, i to po obu stronach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo  ?
Ciebie złotko 89.77.xxx.246 ;) To jest modelowy przykład tego, co wyprawiają tu na forum. Jeden pasjonat stuka niemalże wszystkie posty w tym temacie. Sprawdziłem i wiem co piszę. Zresztą badam w ten sposób forum DW już od dwóch lat. To jest plaga, wielka mistyfikacja, robienie w chu ja przypadkowych czytelników, którzy z ciekawości tu zaglądają i jak widać jest ich niewielu. Po co to pajacowanie ? Pisanie głupot z podziałem na role. Wywal z siebie ten jad raz na dzień jako maczeta i po problemie. Widocznie ta lipna publiczność dodaje ci animuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz Janku lepszą robotę robi to niż dziesięciu komunistycznych spin doktorów,zobacz na ostatnie sondaże komuniści idą w piec,może w końcu Polską będzie Polską i POnownie już  naprawdę ostatni raz sztandary ze swoi\mi wyprowadzisz,wieczne straszenie PISem Janku nie działa,zgrało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. przegrywasz konkurencje z młodymi,daj sobie więc spokój,nadchodzą lepsi,bardziej elokwentni ze znacznie wyższym IQ,młodsi,bardziej trzeżwo myślący i patrzący na świat i na to co się w naszym kraju dzieje. Też ci się przez pewien czas wydawało że zawłaszczyłeś to forum,wszędzie cie było za dużo.Czas ramoli w końcu mija,tak jak i komuchów i całej tej czerwonej epoki,czerwonej pajęczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kkomunistyczna kkapucha !!!
chodzi ci o tego przuyjaciela putina ???   https://www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Przemka oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...