Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kosmos nieczynnny (wideo)

Utworzony przez ~tomek~, 6 marca 2009 r. o 07:50 Powrót do artykułu
Szkoda naprawdę szkoda. Chodziłem do kosmosu często. Różnica pomiędzy cenami w Plazie a Kosmosem to był kosmos. No ale co zrobić jak ludzie wolą lansować się w Plazie i płacić około 30% więcej za bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mam do kosmosu bo wiele lat tam chodziłam ale zaprzestałam ze względu na Cinema City, nawet wolę płacić więcej ale komfort siedzenia i oglądania jest dożo lepszy. Szczerze powiem czekałam na takie kino. Mój małżonek już nie musi się wiercić w fotelu bo miał mało miejsca w nogach a mi nikt już nie zasłania. Jak by Właściciele kosmosu dużo wcześniej pomyśleli o modernizacji sali zapewne byliby konkurencyjni. A tak można było się spodziewać klęski Kosmosu. Niedługo to i Wyzwolenie upadnie. Szkoda ale taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...