Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za ludzie pracują w Dzienniku wschodnim?! już myślałem że to lewacka gazeta a tu proszę student z Lublina z koszulką "Muzyka przeciwko tolerancji" prawdziwy Polak katolik przygotowujący swą pięcioosobową rodzinę do świąt, idą święta zabijemy świnie bo bóg się rodzi i wtedy będą jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ bzdurne ceny na tej liście,o asortymencie nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"z powodu osłabienia złotego" - cóż jeśli złoty w grudniu kosztował np. 4.15 do euro, a teraz 3.90 to, to jest osłabienie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Na pewno ryba, pasztet rybny i rolada rybna---chyba inne święta będę obchodziła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogórki już kosztują na targu 6 zł za kg, a NIE 15!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastaw się a postaw się, czy jest jakiś przymus że stoły mają się uginać? nie wydaje mi się, nie chodzi o jedzenie tylko o spotkanie się rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkanoc według Pięciu Przemian znajdziesz sprawdzone przepisy na: 3 zupy, 10 dań ciepłych i zimnych, 5 dodatków do dań, 7 deserów, 3 domowe alkohole. wielkanoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że niby w stokrotce jest najdrożej co za bzdury !! przecież to niemożliwe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACA WYMIATASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 <33333 WYMIATASZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Dziennik Wschodni zamieszcza jako głowne zdjęcie NAZIOLA? koszulka "muzyka przeciwko platfusowi": http://www.olifant.com.pl/images/products/...99f44634eab.jpg prosiłbym o zdjęcie tego obrażającego mnie i inne osoby zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koszulce wcale nie jest odcisk stopy platfusowatej. Wręcz przeciwnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
dlaczego Dziennik Wschodni zamieszcza jako głowne zdjęcie NAZIOLA? koszulka "muzyka przeciwko platfusowi": prosiłbym o zdjęcie tego obrażającego mnie i inne osoby zdjęcia.
od kiedy propagowanie zdrowia to nazizm? koszulka taka jak ta, myślę że ma zachęcić do zwalczania platfusa przez np. gimnastykę korekcyjną w szkołach. z platfusem należy walczyć od najmłodszych lat, bo później się go nie wyleczy. jeśli obraża cie kolego zdięcie koszulki "muzyka przeciwko platfusowi" i innych to podaj dziennik wschodni do sądu, bynajmniej skoro dopuszczane są koszulki przeciwko np. rakowi płuc czy aids, dlaczego miałyby nie być dopuszczone te przeciwko platfusowi ?? POZDRAWIAM, HEJKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...