Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kowala Pierwsza: Rover dachował. Dwie osoby ranne

Utworzony przez czytelnik, 24 lipca 2011 r. o 14:16 Powrót do artykułu
A już myślałem,że Pan Wójtowicz nie będzie nas informował jako rzecznik.....i po co było myśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyje to zelazo bylo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co było wiesniakom drogę robić teraz się będą zabijać w swoich wieśniackich samochodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
A już myślałem,że Pan Wójtowicz nie będzie nas informował jako rzecznik.....i po co było myśleć!
Co nam chciałaeś przekazać? Że myślenie nie jest Rwoją najmocniejszą stroną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOBCZAKOWI JAKO PRZEW.RADY BUDOWY LOTNISKA I JEGO KOLESIOM JEST NA REKE PRZEDLUZANIE BUDOWY LOTNIKA.CO M-C BIORA PRZECIEZ DUZA KASE.IM DLUZEJ BEDA BUDOWALI TYM WIECEJ KASY ZGARNA....... JESLI PANOWIE MACIE HONOR TO PO TYM CO ZROBILISCIE PODAJCIE SIE DO DYMISJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z rowera co najwyżej mogłem spaść jak się przewróciłem, ale nigdy nie dachowałem ........ bo mój rowej nie miał dachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seba323 napisał:
czyje to zelazo bylo????
Kto ucierpial w tym wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne jacyś idioci z przerostem ambicji i wiary w swoje "miszczoskie" umiejętności prowadzenia samochodu. Co tu dużo mówić... kolejny "miszcz" prostej przegrał z zakrętem. Cieszyć się trzeba, że nie zabili jakiejś przypadkowej osoby na drodze, a tylko siebie narazili. Oby się czegoś nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOP to najgorsi kierowcy na Lubelszczyźnie (IMHO oczywiście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe,że najgorsi, ale najgłupsi i tak są ci z LKR i LSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 km/h ;O tyle jechaly ... tragedia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był kierowca LOP tylko LUB , a kierowcy LUB to dobrzy kierowcy i nie pier*** że nie bo może tam w twoim rejonie same cioty co po 50km/h jeżdżą no to nie dziwne że nie ma wypadków. Zdarzyło się i trudno i mi tu kierowcy ani tych co z nim jechali nie obrażać ku*** bo ich nie znaliście ku*** !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie kur*** !!! Gdyby jechali normalnie, to nic by się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku dziadek się śmiał i tak samo miał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlop z kowali napisał:
200 km/h ;O tyle jechaly ... tragedia....
Jeśli już to "jechali" ! I jeśli by tyle rzeczywiście jechali to nie było by co z nich zbierać. To również mówi o tym, że nie widziałeś auta po wypadku przy takiej prędkości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
LOP to najgorsi kierowcy na Lubelszczyźnie (IMHO oczywiście). [/quote] [quote name='LOP 12...' timestamp='1311525716' post='505978'] Możliwe,że najgorsi, ale najgłupsi i tak są ci z LKR i LSW
Ale błyskacie mądrością... omg! Ciekawe jacy z Was są "kierowcy" o ile Was tak można nazwać ? ! Zazwyczaj krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to ten kierowca nieprzekroczy 50km/h bo raczej rowerem sie tego nieda zrobic a jak dla takich kierowcow to najbezpieczniejszy srodek transportu oczywiscie dwu kolowy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca z WRONOWA jezdzi jak krowa tylko ze wiejska a nie rajdowa:-) poprostu wiejski buraczek od pchania taczek a nie jazdy samochodem teraz polecam mu rower marki Wigry i kask na glowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
220 km/h na budziku zostalo ale watpie by tyle mieli podczas uderzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij jape smieciu sam chyba nie umisz jezdzić a cieszysz jape leszczu !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...