Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ewa89 napisał:
[twitter][/twitter] "jakbys mieszkał w górach i musiał jeździć serpentynami to też byś narzekał, że to nieporozumienie, bo droga powinna być prosta dla wygody kierowców? Zasada jest jedna: czy droga dziurawa, kręta, kiepska, mokra, śliska, nieodśnieżona - NIE ZAP*ERDALAJ, tylko noga z gazu. Kiedy ostatnio słyszeliście aby dachował 40-latek? Dawno nie było takiego przypadku. Słyszy się tylko o kierowcach 18-25 lat, bez wyobraźni i doświadczenia za kółkiem." Masz rację że jest dużo wypadków z udziałem młodych kierowców... Może i rzeczywiście nie słychać o tym że dachowało auto prowadzone przez 40-latka, jednak często czytam o tym jak to 40+ zapier... po alkoholu... Ale przecież oni są już na tyle doświadczeni że im można...? Nie zawsze kiedy wypadek jest z udziałem młodej osoby znaczy że to była jego wina... Myślisz że on tego chciał?? Nie podano przyczyn więc się nie baw w detektywa!! Współczucie dla rodziny i bliskich chłopaka [*]
A jaka Ci się nasuwa przyczyna patrząc na zniszczenia? Auto jechało powoli i zaatakowało go wściekłe drzewo? Mądra to Ty nie jesteś, broń dalej miszczóff prostej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu przez te cholerne niewyciete przy trasie drzewa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z topografii miejsca pokazanej na zdjęciu mogę powiedzieć, ze stan drogi nie mógł się przyczynić do śmiertelnego wypadku - w tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km na godz. Przy takiej prędkości nawet wypadnięcie z drogi kończy się lekkim poobijaniem samochodu i to wszystko. Należy współczuć rodzinie, ale trzeba pamiętać, że praw fizyki oszukać się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną wypadku mogła być pęknięta opona. Zerknijcie sobie na duże zdjęcie na samym dole po środku przed samym krawężnikiem ewidentnie widać ślady na asfalcie pozostawione przez felgę. Michał wiem, że śmierci to Ty nie chciałeś. Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to Jacyntek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowianin napisał:
Jeśli chodzi o stan drogi w miejscu wypadku to szkoda gadać.....niedość że są bardzo wyrobione koleiny,do tego trafiają się doły, i jak tam jeździć jak jest np. po deszczu albo jak w tym przypadku po deszczu ze śniegiem....Chciałbym również zauważyć że to już kolejna osoba zgineła dokładnie w tym danym miejscu w przeciągu dwóch lat. Wyrazy współczucia dla rodziny.
To wina rzadzacych powiatu Belzyckiego.Oni po prostu nic nie robia.Obseruje inne powiaty i Belzyce sa najgorsze. Nawet drog nie zrobiono. Ten powiat sie nie rozwija to zascianek a winie za to rzadzacych. To po prostu nieudacznicy . Ludzie kogo wy wybieracie. Jak jezdze po wsiach to az sie p[lakac chce jak widzi sie te drogi od lat nie robione. Szalu dostaje jak jade przez Wronow.Do cholery czy ktos sie wezmie za te drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
To wina rzadzacych powiatu Belzyckiego.Oni po prostu nic nie robia.Obseruje inne powiaty i Belzyce sa najgorsze. Nawet drog nie zrobiono. Ten powiat sie nie rozwija to zascianek a winie za to rzadzacych. To po prostu nieudacznicy . Ludzie kogo wy wybieracie. Jak jezdze po wsiach to az sie p[lakac chce jak widzi sie te drogi od lat nie robione. Szalu dostaje jak jade przez Wronow.Do cholery czy ktos sie wezmie za te drogi.
Nie wiem z jakich danych korzystasz, ale nie ma "powiatu bełżyckiego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdze codziennie ta trasa i dzięki Bogu jakos zyje to tyle co moge dodac rozwagi i wolniej zadne tłumaczenia nie pomogą jak by jechał wolniej to.....sami sobie dalej odpowiedzcie.kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzień przemierzam tamtą trasę "środkiem jezdni" z Poniatowej do Lublina ze średnią prędkością ~120 km/h i żyję, jakieś wielkie halo, miał pecha, albo nie umiał jeździć, zaznaczam, że nigdy nie miałem kolizji ani wypadku z mojej winy, nikomu też nie zarysowałem auta na parkingu. Pozdrawiam ps. dobrze ,że nikogo nie zabił no i szkoda drzewa i bramy, kto teraz za nią zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ludziom resorów nie szkoda na jazdę stówą i więcej na takich wybojach.Ale tatuś daje kasę to gówniarzom wszystko jedno.Durniom co oskarżają drzewa proponuję:wytnijcie się sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
To wina rzadzacych powiatu Belzyckiego.Oni po prostu nic nie robia.Obseruje inne powiaty i Belzyce sa najgorsze. Nawet drog nie zrobiono. Ten powiat sie nie rozwija to zascianek a winie za to rzadzacych. To po prostu nieudacznicy . Ludzie kogo wy wybieracie. Jak jezdze po wsiach to az sie p[lakac chce jak widzi sie te drogi od lat nie robione. Szalu dostaje jak jade przez Wronow.Do cholery czy ktos sie wezmie za te drogi.
Janusz, coś u Ciebie ostatnio kiepsko z pamięcią, obiektywną oceną zdarzeń! Pogubiłeś się! Zacznij się leczyć, bo jest coraz gorzej z Twoją głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na ironię, w miejscu tym wykonano nowy chodnik. Droga ledwo przejezdna a chodnik nowiutki. Może to odrobinę poprawiło bezpieczeństwo przechodniów. Kondolencje dla rodzinymłodego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowianin napisał:
Jeśli chodzi o stan drogi w miejscu wypadku to szkoda gadać.....niedość że są bardzo wyrobione koleiny,do tego trafiają się doły, i jak tam jeździć jak jest np. po deszczu albo jak w tym przypadku po deszczu ze śniegiem....Chciałbym również zauważyć że to już kolejna osoba zgineła dokładnie w tym danym miejscu w przeciągu dwóch lat. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Kireowcy z LOP jak będziecie jeździć z prędkoszcią ponad 100km/h to wszyscy wylądujecie na tych drzewach dla przypomnienia to teren zwatrtej zabudowy i znaki jak ktoś nie wie pokazują że ograniczenie jest do 40km/h więc jazda ponad 100 jest szaleństwem albo samobójstwem co roku ginie tam sporo pieszych i rowerzystów. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Przyczyną wypadku mogła być pęknięta opona. Zerknijcie sobie na duże zdjęcie na samym dole po środku przed samym krawężnikiem ewidentnie widać ślady na asfalcie pozostawione przez felgę. Michał wiem, że śmierci to Ty nie chciałeś. Spoczywaj w pokoju [*]
Na dole to smugi deszczu który padał, a przyczyną tego wypadku jak i większości wypadków na drodze jest alkoholi i prędkość. A ten kretyn wyprzedzał mnie a ja miałem 120km/h. Żal mi jedynie rodziny, piękny prezent na święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hondaaa napisał:
Co dzień przemierzam tamtą trasę "środkiem jezdni" z Poniatowej do Lublina ze średnią prędkością ~120 km/h i żyję, jakieś wielkie halo, miał pecha, albo nie umiał jeździć, zaznaczam, że nigdy nie miałem kolizji ani wypadku z mojej winy, nikomu też nie zarysowałem auta na parkingu. Pozdrawiam ps. dobrze ,że nikogo nie zabił no i szkoda drzewa i bramy, kto teraz za nią zapłaci.
Ale średnią arytmetyczną, geometryczną, czy ważoną? Jeśli jeździsz tam 120 km/h to niewykluczone, że któreś drzewo na tej trasie czeka na Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest smutne , ale młodzi ludzie nie potrafią dostosować prędkości do warunków panujących na drodze !! Jedź człowieku 60 h a może i mniej i żyj !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos powiedzial ze ma zle w domu ...... czyli mamy rozumiec ze: mam zle w domu to jade 100 a nawet i wiecej na 40 ?? bystrzaki jak tralalala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fujaro Bełżycka,on miał na waszych blachach samochód LUB,jak nie wiesz to nie pisz,a wy przepisowo też nie jeździcie!nie śmiej się z czyjej śmierci bo i Ciebie też to może spotkać,co Ci nie życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOP napisał:
Fujaro Bełżycka,on miał na waszych blachach samochód LUB,jak nie wiesz to nie pisz,a wy przepisowo też nie jeździcie!nie śmiej się z czyjej śmierci bo i Ciebie też to może spotkać,co Ci nie życzę!
Jak do tej pory nic się nie zmieniło przysłowie dalej aktualne Kto szybko jezdzi tego wolno niosą, choć ostatnio to przeważnie wolno wiozą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onufry napisał:
Jak do tej pory nic się nie zmieniło przysłowie dalej aktualne Kto szybko jezdzi tego wolno niosą, choć ostatnio to przeważnie wolno wiozą.
a nie slyszalam... ale przyznaje, ze bardzo ciekawe przyslowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...