Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nic nowego ale wystarczy jezdzic z glowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu zaraz po przybyciu służb ratowniczych. Jeszcze nie widziałem tak zmasakrowanego samochodu w tej okolicy, wszystko rozsypało się wkoło. Tej nocy droga była śliska, padał deszcz. Moim zdaniem było to nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze która nawet sucha jest bardzo niebezpieczna. Nie gdybajmy... Prawdę zna tylko kierowca który jechał zaraz za nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy z nas popełnia błedy a jak ktos zaprzeczy to skłamie czasem da sie to zrozumiec a czasem jest za pozno tak było w tym przypadku i zostaje tylko nostalgia i az modlitwa.Jezyk jest gorszy niz siekiera pamietajcie o tym i juz nie sprawiajcie bolu rodzicom bo tego napewno im nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bor napisał:
Na dole to smugi deszczu który padał, a przyczyną tego wypadku jak i większości wypadków na drodze jest alkoholi i prędkość. A ten kretyn wyprzedzał mnie a ja miałem 120km/h. Żal mi jedynie rodziny, piękny prezent na święta.
Tam jest ograniczenie do 50km/h. Jesteś jeszcze większy kretyn niż on. Zastanów się trochę nad tym co piszesz bo wcale lepszy nie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lamcia napisał:
kazdy z nas popełnia błedy a jak ktos zaprzeczy to skłamie czasem da sie to zrozumiec a czasem jest za pozno tak było w tym przypadku i zostaje tylko nostalgia i az modlitwa.Jezyk jest gorszy niz siekiera pamietajcie o tym i juz nie sprawiajcie bolu rodzicom bo tego napewno im nie brakuje.
oczywiscie masz racje, ale jezyk jest rowniez do tego, zeby wyrazac swoje zdanie. kazdy sie cieszy, ze go to osobiscie nie dotknelo, ale ma ochote o tym podyskutowac. tak bez emocji, zalu a nawet wspolczucia. ot byl czlowiek, nie ma czlowieka. za to wrak robi wrazenie. jest to zupelnie normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i każdt się cieszy że nie dotyczy to jego osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
i każdt się cieszy że nie dotyczy to jego osoby
tej osoby, ktora jest ofiara to juz nie interesuje najgorszy jest bol, gdy wiesz ze kogos straciles bezpowrotnie i ten zal, ze jeszcze nie zdazyl nacieszyc sie zyciem bo byl taki mlody. to jest straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodziło mi o to że nie dotyczy to osób które są bliskimi tego który zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co wy piszecie nie osądzam kierowcy i tak zapłacił najwyższą karę ale zganiacie na drzewa złą drogę to nie jest żadne wytłumaczenie trochę rozwagi szczególnie dla młodych szkoda waszego życia szpanujecie fajnymi autami które wam rodzice pokupowali chcecie komuś zaimponować i tak to się kończy. Nawet jak by tam był wylany asfalt nowy to jest to miejscowość w której kręci się dużo ludzi ci co piszą że jeżdżą tam po 100 120 km/h to tylko pogratulować głupoty i nie ma się czym chwalić narażacie swoje życie i innych uczestników jakby w tym czasie szła po tym chodniku rodzina z dziećmi to też byście powiedzieli że to ich wina że się tam znaleźli. Widziałem ten samochód jeżdżący po bełżycach głośna muzyka i na pewno nie 50km/h i to jest mądre i przed kim się popisywać w nocy chyba przed samym sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozniej tak pomyslalam zapedzilam sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale są też ludzie którzy znają poszkodowanego a też się tym nie przejmują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kazdy jest wrazliwy, nie musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt ale jezeli zna sie kogos bardzo dobrze to jednak sie jakos reaguje co innego jak zna sie kogos slabo lub tylko z widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tego, ktory znal bardzo dobrze i bardzo lubil jest to osobista tragedia. to chyba oczywiste
Ostatnio edytowany 19 grudnia 2011 r. o 22:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z osądami chłopaka... święta idą a rodzina w żałobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
dla tego, ktory znal bardzo dobrze i bardzo lubil jest to osobista tragedia. to chyba oczywiste
nie zawsze wypadek jest smiertelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie zawsze, ale wtedy odbiera sie to zupelnie inaczej. polamany ale zyje, mowi, patrzy i bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
no nie zawsze, ale wtedy odbiera sie to zupelnie inaczej. polamany ale zyje, mowi, patrzy i bedzie...
a ktos bliski nie reaguje na ten wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jestes pewien gosciu ze na pewno bliski? z czyjego punktu widzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a jestes pewien gosciu ze na pewno bliski? z czyjego punktu widzenia?
poszkodowanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...