Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
VAREA napisał:
a jestes pewien gosciu ze na pewno bliski? z czyjego punktu widzenia?
życze ci szczerze wesołych swiat i szczesliwego nowego roku pa k.c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba "bliska" nie pozostawi ofiary wypadku bez opieki. jakie ty masz pomysly. chyba ze nie jest "bliska", po prostu sobie jest blisko. jakkolwiek to brzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
życze ci szczerze wesołych swiat i szczesliwego nowego roku pa k.c.
a ja tobie zycze, zebys to potrafil te "k.c." szczerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a ja tobie zycze, zebys to potrafil te "k.c." szczerze.
zawsze bylo szczere w stosunku do tej osoby R&W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje - bylo a teraz nie zasmiecajmy watku. pan wybaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
masz racje - bylo a teraz nie zasmiecajmy watku. pan wybaczy...
bylo,jest i bedzie tak jak to zawsze mowilem pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co jalk patrze na te posty
A co tu badac? Przyczyna jest oczywista: szczyl bez wyobraźni jechał za szybko. Za to o stanie drogi jako przyczynie wypadków piszą właśnie ci debi..le, którzy próbują dorównac Kubicy. W Polsce są 2 główne przyczyny wypadków: prędkośc i alkohol. Potwierdza to artykuł. [/quote] [quote]I bardzo dobrze!!! Jeden potencjalny zabójca (moich znajomych, dzieci, krewnych, etc.) mniej. Brawo, niech się sami eliminują. Baranów w Polsce nie trzeba. A odpowiedzi na ten post przez trzodę (która jeździ podobnie, mając w du*** innych użytkowników drogi) latają mi koło ch...a. Szczekajcie sobie, karwana jedzie dalej.
itp. to mogę tylko napisać że nigdy nie jeździliście samochodami, dla tych którzy mówią było za szybko Widzieliście wysokość tego krawężnika ! przy uderzeniu kołem ono się składa jak karty a posesja jest niżej niż chodnik dlatego auto walnęło na dach, po drugie widzieliście ciało chłopaka nie było widać śladów wypadku . Wy którzy tak namiętnie komentujecie widzieliście kiedyś jakiś wypadek? ja byłem świadkiem facet mnie wyprzedzał, przepisowo jechaliśmy zaraz za zakrętem wziął się za wyprzedzanie ,na drodze był dołek koleś przy około 60 wpadł w niego i takiego kanara wywalił że szok auto rozleciało się w pył a dlaczego bo dach to najsłabsza konstrukcja auta a przy dachowaniu prawdopodobieństwo śmierci jest bardzo duże. WIĘC WY ZNAWCY WSZYSTKIEGO PRZESTAŃCIE KOMENTOWAĆ BO JAK CZYTAM TE GŁUPIE WASZE POSTY TO WYDAJE SIĘ ŻE Z MOTORYZACJĄ TO MACIE TYLE WSPÓLNEGO ŻE WIECIE GDZIE PALIWO NALAĆ< ŻYCZENIE ŚMIERĆ TEŻ NIE JEST CZYMŚ WYŚMIENITYM CHCE KTOŚ ZOBACZYĆ MATKĘ CHŁOPAK OJCA I POWIEDZIEĆ IM W TWARZ TO CO PISZECIE NADE MNĄ, ŻAL MI WAS LUDZIE ŁOPATOLOGIA W WASZYM PRZYPADKU TO JEDYNA DZIEDZINA NAUKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak obrażać innych tym bardziej zmarłego, brak szacunku to był młody chłopak żal mi go... Może wkońcu wezmą się za tą drogę bo chodniki z wysokimi krawężnikami zrobili czas na nowy dywan..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy nic nie wiecie o nim i nie gadajcie tak ja go znałem na pamieć był mi jak brat a teraz co gdyby nie to je.bane drzewo to może by przeżył :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic o nim nie wiecie to sie nie odzywajcie ja byłem z nim jak brat wiem o nim wszystko ale gdyby nie to je***e drzewo to może by przeżył szkoda mi go bardzo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest napisał:
nic o nim nie wiecie to sie nie odzywajcie ja byłem z nim jak brat wiem o nim wszystko ale gdyby nie to je***e drzewo to może by przeżył szkoda mi go bardzo :(
Współczuję Ci naprawdę, j...e drzewo zaatakowało Twojego kolegę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wymądrzajcie sie ok?? ja z nim byłam 4 lata!!! takie głupoty piszecie a my to czytamy...myślcie czasem o innych!!!! ja pierd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...