Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kryzys wykańcza handel. Upadają sklepy spożywcze

Utworzony przez michał 23, 20 lipca 2009 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Kryzys powinien wykończyć pośredników,a oni mają się dobrze,dlaczego?Niech na to pytanie odpowiedzą sobie handlowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ci sklepikarze sami są sobie winni. Nie wiem, jak jest na innych osiedlach, ale na Kleeberga zakupy można zrobić wyłącznie rano. O godzinie 17, kiedy wracam z pracy nie mogę kupić nawet pieczywa, o wędlinie czy świeżym mięsie mogę zapomnieć. Jedyne wyjście do spacer do Leclerca. Nie znaczy to, że sklepy nie są zaopatrywane w towar. Owszem są, ale towar znika do południa - trafia do ludzi, którzy nie pracują, czyli do emerytów, rencistów, matek wychowujących dzieci i bezrobotnych. Nie wiem, dlaczego małe sklepy prowadzą taką idiotyczną politykę handlu (aczkolwiek Lux Społem czy sieć sklepów mięsnych Łukowa i Ryjka to nie małe sklepiki), ale skoro i tak muszę iść na zakupy do hipermarketu, to jak dla mnie taki sklep może nie istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...