Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów. Awantura i pośmiewisko na Skałce(foto)

Utworzony przez Paweł Zarzeczny, 10 stycznia 2015 r. o 20:02
Fakt faktem ; - ) fakt ;-) pzdr i Haj żywie Krzczonów!    
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 00:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Zarzeczny i  Przemek Kainel  to dwa pedały które niszą naszą narodową tkankę. My prawicowi komuniści z PPS RN popieramy tylko Kowalskiego Precz z pachołkami dudy i komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś mnie nastraszył ;)
mam dla ciebie złe wieści z prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dla ciebie złe wieści z prokuratury
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dla ciebie złe wieści z prokuratury
Koniowi zamelduj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniowi zamelduj.
[media]https://www.youtube.com/watch?v=xKOG911gqAk[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo kainel wielki szacun... 60 tysiaków odsłon tematu z ciebie to taki Kukiz forumowych polityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo kainel wielki szacun... 60 tysiaków odsłon tematu z ciebie to taki Kukiz forumowych polityków
  Pastisz (z fr. pastiche – utwór naśladowczy) – odmiana stylizacji; utwór naśladujący istotne cechy jakiegoś dzieła lub stylu, zagęszczający je i uwydatniający. Może pełnić rolę żartobliwą jako zabawa literacka lub też stanowić świadectwo sprawności warsztatowej jego twórcy. W przeciwieństwie do parodii nie pełni funkcji satyrycznej i uprawiany może być w celu pochwały stylu, maniery danego pisarza lub gatunku, nie w celu jego krytyki  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dla ciebie złe wieści z prokuratury
Czy już papiery poszły do sądu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już papiery poszły do sądu ???
Tak, wkrótce otrzymasz wezwanie na rozprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak leniak działa jak wołek zbożowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak leniak działa jak wołek zbożowy
to znaczy jak ???  
Wołek zbożowy (Sitophilus granarius, Sitophila granaria, Calandra granaria) – owad z rzędu chrząszczy. Długość do 5 mm. Barwa czarna, przedplecze i pokrywy skrzydłowe punktowane. Wołek zbożowy jest pozbawiony skrzydeł błoniastych. Jest to gatunek synantropijny, żerujący na ziarnie zmagazynowanego zboża. Larwy rozwijają się w ziarnie żyta, pszenicy, owsa, jęczmienia, ryżu, kukurydzy. W przypadku braku ziarna larwy mogą się rozwijać w produktach mącznych takich jak makaron czy suszony chleb. Samica rozpoczyna składanie jaja w ziarnie od wygryzienia w nim kanalika. Następnie umieszcza w nim jajo i zasklepia kanalik specjalną wydzieliną. Do jednego ziarna zboża składane jest jedno jajo, wyjątkowo - w ziarnach kukurydzy - kilka. W ciągu życia samica wołka składa średnio do 150 jaj (maksymalnie 700). Po 8-10 dniach z jaja wykluwa się larwa, która żeruje około 40 dni, a następnie przepoczwarza się. Postać dorosła żeruje w ziarnie kilka dni po czym opuszcza je przez wygryziony otwór. Uszkodzone przez wołka ziarno traci około 15% masy i nie nadaje się do celów spożywczych. W ziarnach zboża uszkodzonych przez wołka składają swoje jaja inne szkodniki magazynowe takie jak trojszyk ulec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...