Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
Prowokujesz mnie Kolego kolejny już raz, nie lubisz mnie ;-) A ja Ci powiem, też kolejny już raz, że jak masz mi coś do powiedzenia to zrób to pod własnym imieniem. Bo inaczej brzydką zabawę prowadzisz. Zero odwagi synku;-).
A co to za imię "niezrzeszony " bo takiego jakoś nie słyszałem :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak po spotkaniu z kandydatką Brydą, tak też po spotkaniu z kandydatem Podsiadłym  pozwolę  sobie na swoje spostrzeżenia. Po pierwsze,  wcale nie jest tak jak tu pisze nasz internetowy trol.  Spotkanie było rzeczowe , konkretne. Obecny wójt rozliczył się z czteroletniej działalności na rzecz gminy. Były liczby, wartości, konkrety.  Jeśli ktokolwiek mówi , że to nic, a wiem, że tacy się znajdą, to cóż, pewnie niewiele sami zrobili przez swoje lata życia, a cóż jeszcze dla gminy. Ot tacy frustraci, mali chłopcy bawiący się nadal w piasku . Ale niech im tam,  każdy mierzy swoją miarą… Po drugie ,wójt  mówił prosto, po ludzku, nie używał skrótowców  (chociażby haseł projektów unijnych) , które uwielbia jak sądzę  Jego kontrkandydatka. Jego język jest czytelny i nie przesiąknięty wyuczonymi , okrągłymi formułami szkoleń menagerskich. Dla nas , wyborców jest to ważne, gdyż urząd wójta piastowany jest dla mieszkańców gminy, a nie dla blogerów… (cokolwiek miałoby to znaczyć). Po trzecie, Pani Skarbnik, publicznie oznajmiła, że jest na tym spotkaniu nie z przymusu, a z własnej woli. Gdy tymczasem jeszcze kilka tygodni temu pan PL, próbował wręcz nam wmówić, że jest zmuszana. Kobieta położyła kropkę nad „i” , gdyby ktoś nadal wątpił. Po czwarte, wójt jest osobą znaną, z którą każdy może spotkać się indywidualnie. Nie stroni od ludzi. Prawdopodobnie wisiały gdzieś plakaty wyborcze z Jego wizerunkiem, niestety  nie udało mi się zobaczyć, pewnie natychmiast zostały zerwane lub zakryte trzema kolejnymi Pani Brydy. Takie szczeniackie załatwianie sprawy traktuję jako brak kultury, a także  jako  brak obywatelskiego wychowania. Niestety robią to ludzie z komitetu Pani Katarzyny. Po piąte , dosyć istotnie zmienił się sam Urząd Gminy. I to jest in plus. Owszem są tam jeszcze do naprawy niektóre ogniwa, ale wiem nie od razu wszystko da się zrobić. Po szóste, nie jest sztuką zadłużyć gminę, sztuką jest tak gospodarzyć, aby dług był jak najmniejszy. Każdy gospodarz swojego indywidualnego podwórka wie o tym najlepiej. Nikt nam za darmo nic nie da, szczególnie gdy chodzi o drogie, duże, infrastrukturalne projekty. A już na pewno, wiem, że gdyby Pani Bryda została wójtem, to w każdej chwili jakiś koleś gotów Ją z takiego Krzczonowa wyrwać . I nie musi wcale nazywać się Walasek. Przecież nikt tej kobiety z Krzczonowa nie zwalniał… Po siódme wreszcie, zastanawiam się dlaczego nasz pan Przemek Leniak nie spróbował dyskusji w Krzczonowie , jedynie używa swojej niemocy/mocy na łamach DW? Była ku temu doskonała okazja. Tu czuje się jak ryba w wodzie. Bezkarnie opluwa , zlicza ile jest wejść, ot tylko zacierać ręce. Sfrustrowany, nudny  gostek. I na koniec  już , wiem co mam zrobić ze swoim głosem w dniu 16 listopada. Obiektywizm i rzeczowy profesjonalizm jest kluczem w tych wyborach, a nie ładne zdania lub kolor włosów.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wynik wyborów jest oczywisty.Wygra Pan Podsiadły.Bryda to spadochroniarz .Najchętniej jedną nogą by chcała byc w Krzczonowie ,a drugą w Lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "z daleka" jak już w poprzednim wątku zwrócono ci uwagę nie potrzebnie udajesz niezdecydowaną, mogłabyś wyjaśnić cel takiego pisania? wypisujesz stek bzdur nie podając żadnych konkretów; a z tym "pluciem" to fobia jakaś? - wszędzie to samo;   byłem na zebraniu jednak ani rzeczowości ani konkretów nie słyszałem, język naszego obecnego wójta faktyczne nieskomplikowany, wypowiedź o wylewaniu popłuczyn z ,,petowni"na pole-bezcenna,   pani skarbnik jako urzędnik gminny nie powinna brać udziału w kampanii-takie przepisy- ale kto by na nie zwracał uwagę... plakaty wójta wciąż wiszą nie zakryte... itd.,itd,itd....... skoro taki jesteś zachwycona konkretami to może skonkretyzujesz w jaki sposób wójt wraz z radnym powiatowym postara się o ONW dla naszej gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie odzywałem się w Krzczonowie - no cóż dałem szansę po prostu Podsiadłemu całkiem już porzuciliście wątek który wam darowałem- nie umiecie się niestety sami rządzić ale widzę że poza tradycyjnymi zagrywkami mariańskimi próbujecie udawać merytoryczne posty ok  to już jest pewien zysk pogadajmy zatem najpierw może o kandydatach na radnych Podsiadły znów nie powstrzymał się od wyśmiewania się z nich kto był ten wie kto nie był posłucha sobie to dość charakterystyczne dla odlotu związanego ze zbyt długim romansem z władzą  nie ze sprawowaniem bo Podsiadły sprawować to nie umie nic  ... oczywiście możecie Podsiadłego wybrać - choć wątpię by wyborcy byli trak głupi ale cóż moja sąsiadka udowodniła że rozsadek to nie jest mocna strona wyborców odchodzącego wójta tematu nie będę rozwijał bo cóż jacyś urzędnicy powinni jednak myśleć o tym by się nie kompromitować - szczególnie że robią to na zasadzie nożyc co to się odzywają kiedy się w stół klepnie a że nie myślą nie moja rzecz... wy ją skompromitujecie - bo nie rozumiecie że to jest zwyczajnie niedozwolone co ona robi i ona tez tego nie rozumie ale bezkarnie nikt nie tańczy na brzytwie nawet jak ja udam że nie widzę i nie słyszę karma wróci ... Podsiadły wybrany nie koniecznie byłby długo wójtem - w końcu ja sprawy o poświadczenie nieprawdy nie odpuszczę - ni hu hu ;-) ... zostawiwszy zatem patologie tej władzy wróćmy do tego co było podobno osiągnięciem wójta liczby i konkrety przede mną leżą własnie owe liczby i konkrety ale widzę więcej niż opowiadał Podsiadły ;-) dobra mam wtykę w UG niezłe materiały są o solarach pogadamy o tych liczbach no to zacznijmy od kwoty pozyskanych funduszy UE... taki żart makabryczny ;-) ok widzę ze pojawił się wpis o wylewaniu ścieków z petowni - mam to zdaje się nagrane ;-) ale mam też inne smaczki trzeba to chyba jednak wrzucic co? nic tak nie działa jak obraz i dżwiek ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filmy się przetwarzają no to damy coś o drogach tyle ze nie w relacji Podsiadłego który jak mówiłem ma małe pojęcie o czymkolwiek ale w relacji... kogoś kto wie co mówi uwaga niespodzianka taka zabawne prawda? zdaje się Marian P. chwali się cudzymi sukcesami jednak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzucaj, jak widzisz bez Ciebie forum zamiera, stąd też "przeprowadzka" "wielbicieli" z poprzedniego wątku niby chcieliby żebyś nie pisał ale sami powstrzymać się nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyim zastępcą w 2009 r. była Bryda????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym 2009 stosunki w UG były arcyciekawe  obrazuje je idealnie pewna fotografia wykonana zdaje się przez pewną nauczycielkę niemieckiego ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzucaj, jak widzisz bez Ciebie forum zamiera, stąd też "przeprowadzka" "wielbicieli" z poprzedniego wątku niby chcieliby żebyś nie pisał ale sami powstrzymać się nie mogą.
trudno być obojętnym na wywoływanie sztucznych afer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzucaj, jak widzisz bez Ciebie forum zamiera, stąd też "przeprowadzka" "wielbicieli" z poprzedniego wątku niby chcieliby żebyś nie pisał ale sami powstrzymać się nie mogą.
 no przecie wiedziałem że nie wytrzymają paskudy są jak dzieci... powiesz a kuku i już masz z nimi kontakt ... ostrzegałem że jestem politykiem z długim stażem a oni dają się manipulować tak jak chcieliby manipulować swoimi wyborcami ech... propos pytania "czyim zastępcą w 2009 r. była Bryda????"to nie jest dobre pytanie właściwe brzmi "kto był manekinem kiedy ona sprawowała władzę w gminie?" oczywiście tym statystą był Podsiadły i dziś przecie nie on ma wladzę i nie on decyduje co robić  sam na konwencji mówił jak to co rano idzie do ... po instrukcje ;-) realnie zaś władze mają oczywiście dziewczyny bez których gmina uległa by całkowitej dezintegracji  wszyscy to wiemy przecie nawet najwięksi zwolennicy Podsiadłego nie powiedzą ze on czymkolwiek rządzi pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno być obojętnym na wywoływanie sztucznych afer
doprawdy? to ile wy czasu spędzacie na pudelku w tym urzędzie co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 no przecie wiedziałem że nie wytrzymają paskudy są jak dzieci... powiesz a kuku i już masz z nimi kontakt ... ostrzegałem że jestem politykiem z długim stażem a oni dają się manipulować tak jak chcieliby manipulować swoimi wyborcami ech... propos pytania "czyim zastępcą w 2009 r. była Bryda????" to nie jest dobre pytanie właściwe brzmi "kto był manekinem kiedy ona sprawowała władzę w gminie?" oczywiście tym statystą był Podsiadły i dziś przecie nie on ma wladzę i nie on decyduje co robić  sam na konwencji mówił jak to co rano idzie do ... po instrukcje ;-) realnie zaś władze mają oczywiście dziewczyny bez których gmina uległa by całkowitej dezintegracji  wszyscy to wiemy przecie nawet najwięksi zwolennicy Podsiadłego nie powiedzą ze on czymkolwiek rządzi pzdr
pewnie masz na myśli te dziewczyny, które przekazują ci dokumenty z UG.... twoje insynuacje i ta brudna polityka, którą uprawiasz wzbudzają u mnie wielki niesmak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak zerkam na te ulotki to jeszcze jedna osoba lubi się pochwalić cudzymi osiągnięciami, jak to mówią "sukces ma wielu ojców"   Wyjaśni ktoś z mądrych te "gruszki" ONW bo zdaje się sam pomysłodawca nie bardzo wie o co chodzi?       na niesmak są sposoby(mycie zębów, orbit, mentos itp albo zagryź kiełbasą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie masz na myśli te dziewczyny, które przekazują ci dokumenty z UG.... twoje insynuacje i ta brudna polityka, którą uprawiasz wzbudzają u mnie wielki niesmak
brudna polityka? brudne sprawy publiczne jak te scieki z firmy przerabiającej butelki pet? albo jak sprawa służebności na terenach sprzedanych szkół? albo jak afera z pierco? na niesmak najlepiej zmienić wątek albo władze - ta rada jest gratis a co do tego kto przekazuje mi dokumenty - zróbmy zgaduj zgadulę może kto może mieć aż tak dość odchodzącego wójta? kto wie że on już nieodwołanie odchodzi? hmm? przy okazji ostatnie dokumenty które wykorzystałem musiałem opłacić ;-) taka powiedzmy "inwestycja" ech wyluzujmy trochę zanim ustalimy kto jest szpiegiem z krainy deszczowców wyluzujmy jednak https://www.youtube.com/watch?v=CNx-qz0aGgU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm cóż postanowiłem w końcu jednak nie wycinać sąsiadki - w końcu i tak już wszystko powiedziano w tym temacie relacja ma 52 minuty 1 15 sekund nie wszystko nagrywałem bo też interesowały mnie tylko niektóre sprawy voila https://www.youtube.com/watch?v=B3dgtNbKAYU  
  • 1290 wyświetleń o 22:06
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 22:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten film jest prywatny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 no przecie wiedziałem że nie wytrzymają paskudy są jak dzieci... powiesz a kuku i już masz z nimi kontakt ... ostrzegałem że jestem politykiem z długim stażem a oni dają się manipulować tak jak chcieliby manipulować swoimi wyborcami (...)  
Ty jesteś politykiem ? Raczej szajbusem, któremu w życiu nic nie wyszło i nie możesz zcierpieć tego w samotności. No pochwal się w trakcie jakich czynności nasmarowałeś tych bodaj 15 postów. Siedzisz cały dzień przed kompem i manipulujesz przy forum, sam przewracasz te strony, piszesz pod wieloma nickami i spisujesz gówno warte liczniki. Prawda o twojej popularności jest na YouTube, tam nie da się w krótkim czasie naklikać tyle wejść co tu. Zobaczysz, jaką miernotą jesteś, w dniu wyborów. Zdąbędziesz śmieszną liczbę głosów, bo kto rozsądny zagłosuje na blogerospamera, specjalistę od wklejania filmów. Nic nie mówiłeś na spotkaniu i siedziałeś w kącie, bo się zaczynasz wstydzić tego tasiemca na forum. Każdy już zauważył, że to nie jest normalne, gdy mężczyzna (42 lata) tak się zachowuje. To raczej tobie wystarczy powiedzieć "a kuku" i już jesteś ze swoim rozlazłym wywodem bogato ilustrowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten film jest prywatny!!!
Ale co sie dziwicie, autor to lewus do kwadratu! On tylko potrafi stukać pierdoły na klawiaturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.                                                                                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...