Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów: Motocyklista uderzył w słup. Walczy o życie

Utworzony przez luk, 14 września 2009 r. o 14:04 Powrót do artykułu
brawura bo chciał zostać dawcą -proste !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy ci rafał - twoje narządy napewno sie przydadzą - mózg sobie zabierz na tamten swiat - i tak nikt by go nie chcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warunek wydania dowodu rejestracyjnego motoru to wpis na nim "dawca organów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldek s napisał:
dziękujemy ci rafał - twoje narządy napewno sie przydadzą - mózg sobie zabierz na tamten swiat - i tak nikt by go nie chcial
jestes glupim, ochlaplym ciulem. Twoj mozg tez do niczego nie nadaje sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAZYWANIE TAKIEGO BEZMYŚLNEGO SZCZYLA MOTOCYKLISTĄ JEST NIESPARAWIEDLIWE I KRZYWDZĄCE DLA MOTOCYKLITÓW. TO NIE JEST MOTOCYKLISTA TYLKO BEZMÓZG!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bony... ;(( Aż mi się coś robi, jak czytam wasze komentarze... chociaż nie dziwie się, bo moja reakcja była by taka sama , jak bym nie znała całej sytuacji, i nie znała Rafała... ;( A znałam go i jeszcze tego dnia, gdy miał wypadek widziałam go całego, uśmiechniętego i wgl ;| ;(( teraz jest w szpitalu i "walczy o życie"... ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...