Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NAJBARDZIEJ BEZRADNY MARSZAŁEK, NIE ZROBIONO ZUPEŁNIE NIC W WOJEWÓDZTWIE POZA GADANIEM...NA ZEBRANIACH PLS JEDYNE CO MIAŁ DO POWIEDZENIA TO CZY MOŻNA OTWORZYĆ OKNO BO JEST GORĄCO... P.S wazeliniarze niech się odezwą bo nie będzie premii na Święta
0
Panie Marszałku jakie wrota Lubelszczyzny a gdzie jest ta Lubelszczyzna.Pytam Wielmożnego Marszałka z PSl-u: w jakim okresie historycznym istniała ZIEMIA LUBELSKA-LUBELSZCZYZNA,posiadająca odrębny  status jako ziemia lub dzielnica,Na podstawie jakich aktów prawnych i faktów historycznych,upoważnia Pana Marszałka do używania synonimu LUBELSZCZYZNA na określenie województwa.Pan jest przedstawicielem władzy i osobą publiczną,którego obowiązkiem jest przestrzeganie prawa,a ponadto ma Pan obowiązek kreować rzeczywistość zgodnie z prawdą.Na koniec od kiedy/proszę podać okres-czas/ZIEMIA CHEŁMSKA jest LUBELSZCZYZNĄ. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. Pańie Marszałku pisma ministerialne zapewne zostały uzgodnione z Polską Akademią Nauk.A zatem województwo nie jest Pańską własnością ani urzędu Pańskiego i póki co RZECZYPOSPOLITA LUBELSZCZYZNY nie istnieje,stąd też proszę uszanować prawo i prawdę historyczną po przez zamiany słowa lubelszczyzna na lubelskie na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego. Zwracam się do rodaków w Polsce(a nie w Polszczyznie),by zaprzestali Lubelszczyznić ZIEMIĘ CHEŁMSKĄ i uszanowali jej tysiąc letnią historię Polskości. Do Pańskie kancelarii wpłynęło poniższe pismo. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
0
Tak to jest w naszym kociołku !. Teraz można zamrażać płace-słowa na czasie!. Ci co tam zarabiają 5-10 tys. zł. to tego nawet nie odczują. A co pan zrobi z tymi co zarabiają niewiele więcej niż 1tys.zł na rękę.Czy tez im trzeba zamrozić ?
0
To dziwne, ale jestem w tej mniejszości 1$, która uważa, że MARSZAŁEK, NIEDOSZŁY POSEŁ, JĄ OSZUKAŁ!! Sorry Winnetou. Co na niego spojrzę, to się czuję OSZUKANA. Dlatego nie mogę na niego patrzeć. Ani go słuchać, nie wierzę w żadne jego słowo. Jako polityk jest dla mnie skończony. I tyle.
0
najgorsze jak siedzi ktoś na szczycie piramidy i myśli że ci na dole mają takie same widoki . Chciałem coś napisać nawet pochwalić , ale jak przeczytałe wywiad do końca ... sorry takie bałwochwalcze tony pamiętam tylko z czasów sukcesu . Tymi drogami , lotniskami i mostami to będą jeszcze szybciej stąd młodzi spieprzali . To piękne co pan pisze o tablicach , boiskach i basenach ale sorry niech uczeń zechce z nich skorzystać po lekcja , jak nie zarezerowane to proszęale tylko za kase bo szkoły muszą łatać budżety , bo dostają pięniądze na cudawianki a na podstawowe potzreby to wała . Był pan kiedyś w szkolnej stołówce ?? Cyfry... coś tam ??( kurzcze mamy taki piękny język a tu takie cudeńka ) , laptopy dla radnych , płatne hot spoty których prędkość jest gorsza od modemów z lat 90 ubiegłego stulecia . Panie marszałku dlaczego , pytam dlaczego nie poszedł pan do warszawki tam wyższa piramida , lepsze widoki ... ale i o prywatną kase trudniej bo się spadnie w szeregu po pieniazki . Nie wiem , ale moim zdaniem pieprzysz pan farmazonyn .
0
Absolutnie się nie zgadzam z kolegą - ale z betonem nie ma co polemizować. Hetman jako jedyny marszałek zajął się regionem. Śląsk miał swojego Gierka- przepraszam za porównanie - a my mamy Hetmana. Tu naprawdę była umieralnia. Mam nadzieję iż to się kończy. Facet ma pojęcie skąd i jak brać kasę , jak ją wydawać , jest młody, ambitny. . To że nie poszedł do sejmu jest bardzo dobrą decyzją. Aby tylko zapał nie wygasł, a sam region ma naprawdę potencjał, wykształconych młodych ludzi, bliskość granicy - trzeba tylko mądrych ludzi u steru.
0
Absolutnie się nie zgadzam z kolegą - ale z betonem nie ma co polemizować. Hetman jako jedyny marszałek zajął się regionem. Śląsk miał swojego Gierka- przepraszam za porównanie - a my mamy Hetmana. Tu naprawdę była umieralnia. Mam nadzieję iż to się kończy. Facet ma pojęcie skąd i jak brać kasę , jak ją wydawać , jest młody, ambitny. . To że nie poszedł do sejmu jest bardzo dobrą decyzją. Aby tylko zapał nie wygasł, a sam region ma naprawdę potencjał, wykształconych młodych ludzi, bliskość granicy - trzeba tylko mądrych ludzi u steru.
0
Tomciu Lubelskie nigdy nie będzie Śląskiem,a porównanie było celowe.Marzenie,które jest ukryte w głowie jest utopią i to jest właśnie beton z którym nie warto polemizować,bo rzeczywistość jest inna i bywa czasami okrutna.
0
Tomcio napisał:
... sam region ma naprawdę potencjał, wykształconych młodych ludzi, bliskość granicy - trzeba tylko mądrych ludzi u steru.
co z tego, że ma? żaden z tych mądrych wykształconych nie posiada w kieszeni szczęśliwej zielonej czterolistnej koniczynki, więc w wyścigu do steru wyprzedzają ich całe rodziny rolników z województwa.
0
Chciałem tyko nieśmiało zauważyć, że papier robi się teraz już chyba głównie ze szmat i makulatury, więc z tym ratowaniem lasów amazońskich bym nie przesadzał...
0
Politycy wszystkich maści , nic nie mówią o ty że nasze województwo przeżywa recesję pomimo wzrostu w Polsce , ale cóż prawda boli !
0
Szerokopasmowy internet i wąska kolej nadwiślańska....nie dociągnie nas do Gdańska A małe gminy już wycinają szkoły, by mogły myśleć o jakiekolwiek inwestycji. Punktowo faktycznie jest już unijnie, a dookoła wszechobecne post gs-owskie zadupie. Z wójtami i starostami którzy kiedyś nieboszczkach prezesowali. I czego po takiej "kompaniji" można oczekiwać? Trzeba się pakować - bilet z nieokreśloną datą powrotu, jeśli będzie do czego jeszcze wracać
0
Konieczne- Radykalne poprawienie dostępności komunikacyjnej Lublina. Kolej metropolitalna-rozwiazanie bardzo popierane przez p. Marszałka Hetmana.Dobre połączenia komunikacyjne z Warszawą, Krakowem i Rzeszowem-dolina lotnicza.Nawet tylko to poprawi dostępność mieszkańców Lublina do rynku pracy.Konieczne wzmocnienie przejść granicznych z Ukrainą i Białorusią oraz udrożnienie ruchu granicznego co spowoduje dynamiczny rozwój Pogranicza.Wiekszość tych zadań jest albo będzie realizowana.
0
. napisał:
Wiekszość tych zadań jest albo będzie realizowana.
Przez kogo? Zielona mafia bezmózgów rujnuje nas od lat. P Zapytam jeszcze raz, przez kogo będą te plany realizowane? Dopóki ludzie tu nie zmądrzeją i nie wywalą PSLu na zbity ryj, to nie będzie tu nic poza zadupiem.
0
Mądry facet.
0
. napisał:
Mądry facet.
No i zbuduje lotnisko w Niedzwiadzie.
0
Panie Marszałku jakie zaciskanie pasa ? dla kogo ? traktujecie nas jak głupi motłoch, który ma posłusznie wykonywać polecenia i siedzieć cicho. Pan Premier wozi siebie i swoją rodzinę samolotami do Sopotu i wcale nie mysli o jakimś zaciskaniu pasa. Czas na zmiany ! Obudź się Polsko !
0
Gość napisał:
Panie Marszałku jakie wrota Lubelszczyzny a gdzie jest ta Lubelszczyzna.Pytam Wielmożnego Marszałka z PSl-u: w jakim okresie historycznym istniała ZIEMIA LUBELSKA-LUBELSZCZYZNA,posiadająca odrębny  status jako ziemia lub dzielnica,Na podstawie jakich aktów prawnych i faktów historycznych,upoważnia Pana Marszałka do używania synonimu LUBELSZCZYZNA na określenie województwa.Pan jest przedstawicielem władzy i osobą publiczną,którego obowiązkiem jest przestrzeganie prawa,a ponadto ma Pan obowiązek kreować rzeczywistość zgodnie z prawdą.Na koniec od kiedy/proszę podać okres-czas/ZIEMIA CHEŁMSKA jest LUBELSZCZYZNĄ. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. Pańie Marszałku pisma ministerialne zapewne zostały uzgodnione z Polską Akademią Nauk.A zatem województwo nie jest Pańską własnością ani urzędu Pańskiego i póki co RZECZYPOSPOLITA LUBELSZCZYZNY nie istnieje,stąd też proszę uszanować prawo i prawdę historyczną po przez zamiany słowa lubelszczyzna na lubelskie na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego. Zwracam się do rodaków w Polsce(a nie w Polszczyznie),by zaprzestali Lubelszczyznić ZIEMIĘ CHEŁMSKĄ i uszanowali jej tysiąc letnią historię Polskości. Do Pańskie kancelarii wpłynęło poniższe pismo. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
0
Panie Marszałku życzę Panu powodzenia na trudne lata, które sa dopiero przed nami. Wielu ludzi z naszego regionu i miasta uważa, że jest Pan najlepszym marszałkiem jakiego miało nasze województwo. Proszę się nie zrażać głosów krytyki ( często prymitywnej i niemerytorycznej) i iśc dalej do przodu.
0
Andrzej napisał:
Panie Marszałku życzę Panu powodzenia na trudne lata, które sa dopiero przed nami. Wielu ludzi z naszego regionu i miasta uważa, że jest Pan najlepszym marszałkiem jakiego miało nasze województwo. Proszę się nie zrażać głosów krytyki ( często prymitywnej i niemerytorycznej) i iśc dalej do przodu.
Panie Marszałku. Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.