Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman w kierownictwie PSL

Utworzony przez Rozczarowany Hetmanem, 1 grudnia 2012 r. o 16:58
Halo, czy to ten sam, na którego głosowało mnóstwo ludzi z lubelszczyzny w ostatnich wyborach, w tym i ja, a których zrobił w jajo oddając miejsce jakiemuś staremu działaczowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ten sam, jeśli mnie oczy nie mylą. A jeśli mnie pamięć ie myli, to ten drugi marszałek, zrobił dokładnie to samo, w sąsiednim województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowany Hetmanem napisał:
Halo, czy to ten sam, na którego głosowało mnóstwo ludzi z lubelszczyzny w ostatnich wyborach, w tym i ja, a których zrobił w jajo oddając miejsce jakiemuś staremu działaczowi ?
tak, ten sam. nie tylko to sprawiło, że się jego rządzeniem bardzo mocno rozczarowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panie marszałku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowany Hetmanem napisał:
Halo, czy to ten sam, na którego głosowało mnóstwo ludzi z lubelszczyzny w ostatnich wyborach, w tym i ja, a których zrobił w jajo oddając miejsce jakiemuś staremu działaczowi ?
Jak znalazłeś lubelszczyznę,to wskaż jej położenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryj ma jak niewypał aż patrzeć się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w hierarhii PSL znajduje się ulubieniec i prawa ręka od "OSP" nasz mianowany przez W.Pawlaka Maniuś Starownik? Z żalu wylał tyle łez ze woda w stawie się bardzo podniosła - całe szczęście że wokół sucho. Przetrzymaj Maniuś - ty zawsze jak kot spadniesz na cztery łapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt i nic nie jest mnie w stanie przekonać do tej partii kolesiów. Koniunkturaliści załatwiający tylko swoje sprawy. Są do wynajęcia koalicyjnego, zero kręgosłupa. Załatwiają pracę sobie, swoim żonom, dzieciom , kuzynom, kuzynom kuzynów itd. Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żyd czy normalny jest ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan hetman oszukał wyborców startując do sejmu i nie biorąc mandatu, więc spokojnie poczekamy do następnych wyborów i podziekujemy panu za wszystko. Myśli ze ludzie są głupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz Hetman ma zadanie: dokończyć obwodnicę - jej ostatni odcinek DĄBROWICA-KONOPNICA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Hetman zwieje do Warszawy. Juz od poniedziałku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowany Hetmanem napisał:
Halo, czy to ten sam, na którego głosowało mnóstwo ludzi z lubelszczyzny w ostatnich wyborach, w tym i ja, a których zrobił w jajo oddając miejsce jakiemuś staremu działaczowi ?
Problem w tym że hetman to człowiek BEZ DECYZJI !!!!!!!!!! zanim podejmie decyzję upływa bardzo dużo czasu i do tego grymas chłopczyka takiego małego chłopca który boi się że może ktoś mu zabierze wiaderko z piaskownicy jednym słowem SŁABY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek z hrubielowa napisał:
Problem w tym że hetman to człowiek BEZ DECYZJI !!!!!!!!!! zanim podejmie decyzję upływa bardzo dużo czasu i do tego grymas chłopczyka takiego małego chłopca który boi się że może ktoś mu zabierze wiaderko z piaskownicy jednym słowem SŁABY
to jedyna prawda co napisał człowiek z hrubielowa bo albo go nie ma albo nie dzisiaj - fatalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma o co kopii kruszyć ,bo oni mają koniczynkę w klapie i zielono w głowie.Hetman Lubelski ,bo tak się juz mianował wcześniej został spuszczony z W-wy,za wiedze i możliwości,a w Lublinie rozpoczął rozbiorkę teatru wcześniej wybudowanego przez jego poprzedników z PSl-u ,no i nazwał się lubelskim.Nie wróże niczego dobrego w takim składzie.Daj Boże ostatni raz PSL-owi we władzach.Ta "zielona zaraza" musi zginąć z powierzchni partyjnej.Odpowiadają za zniszczenie prawdziwie zdrowego rolnictwa w Polsce!!!Pierwszy Kalinowski z Millerem za źły układ stowarzyszeniowy,następnie Pawlak za kontrakt gazowy,posółwie na sejm i europosłowie z PSL-u przed plutonem egzekucyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś zbiorowa petycja - ZABIERZCIE HETMANA DO WARSZAWY NIECH DALEJ NIE POGRĄŻA TEGO BIEDNEGO REGIONU LECZĄĆ SWOJE KOMPLEKSY, CHCE METROPOLI I WSTYDZI SIĘ LUBELSKIEJ WSI, DLATEO IM SZYBCIEJ PRZESTANIE BYĆ MARSZAŁKIEM, TYM LEPIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...