Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman - z marszałka na posła?

Utworzony przez Nikt, 15 czerwca 2011 r. o 07:31 Powrót do artykułu
Bardzo ciekawy i interesujący pomysł co do startu w wyborach do Sejmu. Jest wiele argumentów za: 1.Pan Krzysztof Hetman jest młodym, jednocześnie bardzo doświadczonym politycznie człowiekiem, piastował urząd wiceministra rozwoju regionalnego przez to wyrobił sobie doświadczenie w krajowej polityce i udowodnił, że dla Lubelszczyzny i Lublina sporo może wywalczyć. 2. Aktualnie piastuje urząd Marszałka województwa lubelskiego ( radni wybrali go na ten urząd bez żadnego sprzeciwu) , mimo iż jest marszałkiem nieco od pół roku pokazał, że zależy mu na rozwoju naszego regionu – to w zasadzie jego zasługa jest ruszenie z budową S17 3. Jest szefem jednej z głównych sił politycznych w kraju, a na pewno na Lubelszczyźnie ( PSL)- dzięki temu wolny jest od jakichkolwiek nacisków partyjnych, gdyż to on kreuje działanie PSL-u na Lubelszczyźnie. 4. Potrzeba Lubelszczyźnie fachowych, młodych, energicznych, nie uwikłanych w walki partyjne polityków tam w Warszawie – do takich niewątpliwie należy Pan Krzysztof Hetman Wydaje mi się, że ja i moja rodzina zagłosowalibyśmy na Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszakniec Lublina napisał:
Panie Marszałku niech Pan nie zwleka i podejmie decyzje o starcie. Jest Pan liderem znaczącej partii w regionie, na stanowisku Marszałka województwa lubelskiego wielokrotnie udowodnił Pan , że potrafi pan skutecznie działać ponad podziałami dla dobra Lubelszczyzny. Może Pan liczyć na moje i moich bliskich poparcie.
Mam nadzieję że się zdecyduje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto nam zostanie do roboty na miejscu. Poseł ma mniejszy wpływ na to co się dzieje w regionie. Ja będę głosować przeciw, żeby Pan został. Pozdrawiam
Ola L. napisał:
Hetmanowi dziękujemy za: - S17 - gigantyczne środki dla lubelskich uczelni MASZ NASZE POPARCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma w życiu dylematy. Dziwicie się Hetmanowi?? Jako młody człowiek ja też chciałbym się rozwijać. Pomimo swojej kadencji krótkiej i tak wiele zdziałał: S17, szerokopasmowy internet może to mało, ale jakiś prognostyk na przyszłość. Podajcie polityka, który jest adekwatny na dzisiejsze czasy w naszym regionie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszakniec Lublina napisał:
Panie Marszałku niech Pan nie zwleka i podejmie decyzje o starcie. Jest Pan liderem znaczącej partii w regionie, na stanowisku Marszałka województwa lubelskiego wielokrotnie udowodnił Pan , że potrafi pan skutecznie działać ponad podziałami dla dobra Lubelszczyzny. Może Pan liczyć na moje i moich bliskich poparcie.
Koleś spod znaku badylka??? Frasobliwa mina, czoło przywódcy no i te wiecznie nienażarte współczłonki... Ja wolę hipcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł, Panie Marszałku niech Pan nie oglada sie na różnego rodzaju opinie i podejmie decyzje o starcie w wyborach do Sejmu. Swoją dotychczasowa postawa udowodnił Pan, że dobro naszego regionu lezy Panu na sercu. Łęczna stoi za Panem. Krzysztof Hetman Posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO HETMAN nawet sie nie zastanawiaj POKAZAŁEŚ ZE POTRAFISZ CSK,S17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku niech Pan startuje w wyborach do Sejmu, potrzeba nam sprawdzonych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Bardzo ciekawy i interesujący pomysł co do startu w wyborach do Sejmu. Jest wiele argumentów za: 1.Pan Krzysztof Hetman jest młodym, jednocześnie bardzo doświadczonym politycznie człowiekiem, piastował urząd wiceministra rozwoju regionalnego przez to wyrobił sobie doświadczenie w krajowej polityce i udowodnił, że dla Lubelszczyzny i Lublina sporo może wywalczyć. 2. Aktualnie piastuje urząd Marszałka województwa lubelskiego ( radni wybrali go na ten urząd bez żadnego sprzeciwu) , mimo iż jest marszałkiem nieco od pół roku pokazał, że zależy mu na rozwoju naszego regionu – to w zasadzie jego zasługa jest ruszenie z budową S17 3. Jest szefem jednej z głównych sił politycznych w kraju, a na pewno na Lubelszczyźnie ( PSL)- dzięki temu wolny jest od jakichkolwiek nacisków partyjnych, gdyż to on kreuje działanie PSL-u na Lubelszczyźnie. 4. Potrzeba Lubelszczyźnie fachowych, młodych, energicznych, nie uwikłanych w walki partyjne polityków tam w Warszawie – do takich niewątpliwie należy Pan Krzysztof Hetman Wydaje mi się, że ja i moja rodzina zagłosowalibyśmy na Hetmana ] W pełni popieram, nasz Marszałek , nasz Poseł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Jeśli nie Hetman i Żuk to kto sami sobie odpowiedzcie na to pytanie Gąsior Marek, Mucha, Czerniak, Michałkiewicz - co oni dla Lubelszczyzny zrobili proszę o przykład!
Wpierw nie Pani sobie odpowie na pytanie gdzie ta lubelszczyzna jest proszę o przykład ze wskazaniem mapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krzysztof Hetman mimo młodego wieku jest wspaniałym i doświadczonym politykiem. Sprawdził się na stanowisku Wiceministra, sprawdza się na stanowisku Marszałka i z pewnością będzie świetnym Posłem. Pomimo że tak krótko piastuje urząd Marszałka to już budują drogę S17 którą zawdzięczyć możemy tylko Panu Hetmanowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Koleś spod znaku badylka??? Frasobliwa mina, czoło przywódcy no i te wiecznie nienażarte współczłonki... Ja wolę hipcia
... i co nie mówiłem? Wolę hipcia Koledzy partyjni coś nabazgrolili - czytajcie wcześniejsze wpisy. Jeśli s17 to tylko jego zasługa, to po co inni zieloni fachowcy siedzą na stołkach? Siać i orać chłopy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wystartuje Pan Krzysztof Hetman, na pewno zagłosuję na niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LATAWIEC POLITYCZNY, KTÓRY UNOSI PODMUCH POTRZEBY ODMŁODZENIA PSLu. - to karierowicz polityczny - zdobywa stanowiska, gada ciągle to samo i nic z tego nie wynika. Będzie 1 PSL bo trzeba wyskrobać jak najlepszy wynik, a gdzie indziej, jak nie na Lubelszczyźnie? Dla mnie ten człowiek co najwyżej może być dyrektorem - jak był przed "błyskotliwym zrywem politycznym". Szkoda tego regionu, tu robi się biznes polityczny a nie działa, tylko mówi o działaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jowita napisał:
LATAWIEC POLITYCZNY, KTÓRY UNOSI PODMUCH POTRZEBY ODMŁODZENIA PSLu. - to karierowicz polityczny - zdobywa stanowiska, gada ciągle to samo i nic z tego nie wynika. Będzie 1 PSL bo trzeba wyskrobać jak najlepszy wynik, a gdzie indziej, jak nie na Lubelszczyźnie? Dla mnie ten człowiek co najwyżej może być dyrektorem - jak był przed "błyskotliwym zrywem politycznym". Szkoda tego regionu, tu robi się biznes polityczny a nie działa, tylko mówi o działaniu.
co Ty pierdzielisz "jowita" chyba spadłaś z wysokiego drzewa bo pierdzielisz jak ... Hetman nie gada tylko robi przykładem jest S17, centrum spotkań kultury, internet szerokopasmowy, gigantyczne pieniądze na lubelskie uczelnie CZY TY TEGO NIE WIDZISZ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre wiadomości. Młody i kompetentny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie marszałku Hetman ,jezeli wierzy pan w powodzenie Lubelszczyzny w Stolicy mozna więcej przekonac [posłow ]dla dobra Lublina i regionu jestem na tak .Zyczac panu decyzji politycznych ministerjalnych i ekonomicznych dla dobra regionu i kraju .2.Zastępca pana powinien byc czlowiek młody zutki menadżenr a najlepiej gdy pan go zasugeruje ze warto go wybrac .Pan ma juz wielki szacunek w regionie ,dlatego widze pana w dalszej przyszłosci prezydentem miasta Lublina.Według mojej oceny pan moze wiecej perspektywicznie zrobic dla miasta niz bufon Żuk ,ktory niszczy Lubelski sport i przegrywa z małym Rzeszowkiem poczowszy od firm [załadów Prezydęcji budowy dróg ,hoteli Ikei oraz planuje budowe mini stadionika dla miasta 400tysiecznego w ktorym inwestycje porządne duze buduja 1x na 100lat]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne, że lider partii powinien kandydować! Krzysztof Hetman udowodnił, że wiele potrafi zrobić dobrego dla naszego regionu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Maniuś Starownik ps. Roman.Nie podniecajmy się tak wyborami i PSL-em.W tym roku uzyskają 2,99% i w końcu znajdą swoje miejsce.Nawet strażacy nie pomogą,ani unieważnianie głosów konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman Lubelskim Posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...