Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk: Startujemy z lotniskiem. I to jest wyzwanie

Utworzony przez kozak, 15 grudnia 2012 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Brawo Panie Prezydencie!! Dziękujemy za lotnisko. To Pan najwięcej się do tego przyłożył i wiedza to wszyscy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich, bez wyjatku.To pierwsze od zakończenia wojny zbudowane od podstaw lotnisko.Jestem z tego dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka, partie, mnie nie interesują. Dlatego powiem, że gdyby nie Krzysztof Żuk, lotniska by nie było. A teraz stoi z boku, a inni zbierają laury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kładnie jak w tytule. Trzeba przekonać mieszkańca regionu, że warto odlecieć z Lublina! powiedział Prezydent! Tu nie ma żadnej pracy i wylot jest jedyną nadzieją żeby wkońcu zacząć jakieś normalne życie... W Lublinie mieli być inwestorzy, praca a tu co - wielkie G. nie ma szans. Wiecej firm sie zamyka niż powstaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to jest gość. Takiego prezydenta nam trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poproszę jeszcze loty do Belgii lub Holandii i będzie git!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, w związku ze słabą komunikacja, nie dajaca satysfakcji w czasie dojazdu przed odlotem na lotnisko chętnie pomogę w transporcie na lotnisko i z Lotniska, zapraszam i proszę o kontakt, 15 zl/os (lublin) z bagażem, moj e-mail tstn@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny też muszą być dla ludzi a nie z kosmosu. chyba gazeta porównywała loty z lublina i modlina. niektóre kierunki są z lublina o 150 zł droższe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko loty krajowe ( małe samoloty ) mogą "rozruszać" to nowe lotnisko ! Teraz pociagiem do Wrocławia jedzie się pociagiem ponad 9 godz. powinny sprawdzić się - Gdańsk i Poznań oraz Katowice lub Kraków !!! Na początek 2/3 loty tygodniowo ( do 1 miasta ) i będzie OK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przekonać mieszkańca regionu, że warto odlecieć z Lublina! powiedział Prezydent! Co za bzdura - jak będą dobre połączenia z dobrymi cenami to nikogo do niczego nie trzeba będzie przekonywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie niektóre loty Modlin ma tańsze różnica 50 zł na nikim wrażenia nie zrobi ale do 300 zł pewnie tak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
ceny też muszą być dla ludzi a nie z kosmosu. chyba gazeta porównywała loty z lublina i modlina. niektóre kierunki są z lublina o 150 zł droższe
Szanowny Janie !! Z Lublina do Modlina jest 205 km. W dwie strony jest 410 km. Chciałbym przejachać 410 km płacąc 150 PLN. Latam do Anglii służbowo kilka razy w roku. Dodając do kosztów dojazdu na lotnisko np. do Modlina koszty ewentualnego parkingu to nie wychodzi już tak kolorowo. Mam lotnisko na miejscu, więc nie będę musiał płacić za dojazdy do innego lotniska + dodatkowo za pozostawienie samochodu na parkingu. Czasami o 150-200 PLN droższy bilet to w ogólnym rozrachunku i tak wyjdzie taniej. Z szacunkiem, ale co władze lotniska tymbardziej prezydent Żuk ma do cen biletów lotniczych, które regulują de facto tylko i wyłącznie linie lotnicze. Pozdrawiam wszystkich malkontentów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banery nowwgo lotniska - Lublin Airport powinny już od środy zawisnąć podczas wszystkich meczy rozgrywanych na Globusie i w hali MOSiR a takze w hali Targów Lubelskich ! Niech Druzyny Gosci dowiedzą się o mozliwości dotarcia do Lublina i tą drogą ( warunek - połączenia krajowe - Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Szczecin ) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest niewątpliwym sukcesem i daje możliwości rozwoju, ale.... dlaczego na znakach dojazdowych do lotniskach nie ma ani słowa po angielsku? Mało który obcokrajowiec będzie wiedział, że odloty to departures.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk wspomnial o konkurencyjnosci Swidnika do Modlina i Rzeszowa, dla Londynu. A co mnie qwa obchodzi London? na Stansted czy na Luton ta sama odlegosc ode mnie, czyli 400km w jedna strone, a co z ludzmi z Penzance i calej Cornwalii? polaczenie z Bristolem musi byc, i nie wazne czy ryanairem czy wizzairem, to jest dopiero zarobek dla lotniska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynam mieć szacunek dla pana Żuka pomimo że nie popierałem PO w tym wywiadzie gościu jest konkretny że wszyscy zainteresowani powini latać właśnie z lotniska Lubelskiego ,gdyż w jedności jest sukce choćby mozolnie budowany .Dlatego i prezesi lotniska niech myślą o lotach krajowych choćby na początek 1x w tygodniu gdyż wielu ziomali mieszka w zachodniej Polsce z regionu Lubelskiego.Jako mieszkaniec Poznania życzę powodzenia tej inwestycji takim trudem zbudowaną ,przez mieszkanców biedniejszergo regionu -krótko trzymam kciuki oby wszyscychcieli korzystać z tego lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wywiad . Zuk mówi konkretnie. Zna się na rzeczy. A przytym nie jest chwalipiętą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madry i wplywowy czlowiek. Dobry prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w koncu w lublinie jest jakis prezydent, ktory nie jest bucem( jak pewien pruszon) i cos robi (w odroznieniu np do wasilewskiego),teraz zajmij sie dokonczeniem obwodnicy w Konopnicicy, nic tam nie jest jeszcze zrobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Kilka tygodni temu spytałam pana Jacka Sobczaka, szefa Rady Nadzorczej portu, czyim sukcesem jest lotnisko. Bez wahania odpowiedział, że to jego sukces. A co pan odpowie na to pytanie ? ŻUK : – Zdecydowanie nie zgadzam się z panem marszałkiem w tej kwestii. Każdy sukces jest dziełem pracy zespołowej i jestem przeciwny zawłaszczaniu sukcesu lotniska przez poszczególne osoby " ... no i już przepychanki między chłopcami kto i co "zbudował, he he. A prawda jest taka, że gdyby nie potężna kasa z UE + kasa wszystkich podatników z województwa to tam byłoby szczere pole. Poza tym lotnisko miało kosztować 200 mln PLN, a wyszło grubo ponad 400 mln PLN. No a teraz czas na podwyżki podatków w Lublinie, bo ono nigdy na siebie nie zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...