Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto nazwie lotnisko w Świdniku?

Utworzony przez ktosik, 21 lutego 2009 r. o 07:22 Powrót do artykułu
Wszystkim tym urzędnikom potrzeba grubego muru, zeby po przepudzeniu mogli mocno w nigo walnąć dla otrzeźwienia, to juz nawet nie jest śmieszne. Ja czekam kiedy wreszczie bedzie mozna zapalić świeczkę na ołtarzu dla portu lotniczego. Najlepiej nazwijcie go im. urzędników lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze lubelskiego magistratu są bardzo zachłanne w sprawach nazewnictwa.Gorzej z realizacją obiektów w rzeczywistości.Zapominają również że to nie one są najważniejsze tylko mieszkańcy Lublina.Panie radny Daniewski weź się pan za rozwiązywanie rzeczywistych problemów a nie lanie wody i robienie ludziom z niej mózgów.To że wyszedł pan z tej instytucji to wcale nie upoważnia do tego.Nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Uwaga! Uwaga! Ujawniamy przygotowane już przez ratusz - warunki konkursu na wybór nazwy dla Portu Lotniczego Lublin: Uczestnicy ubiegający się o udział w konkursie musi przedstawić: 1)Wykaz wykonanych w okresie ostatnich 3 lat a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, co najmniej 3 wygranych konkursów na nazwę. 2)Dokumenty potwierdzające, że usługi wskazane w wykazie zostały wykonane należycie. 3)Rekomendację minimum trzech członków jedynej słusznej aktualnie organizacji partyjnej, lub minimum jednego jej przedstawiciela w parlamencie. Uwaga! Konkurs może zostać w każdej chwili odwołany i unieważniony przez Kapitułę bez podania przyczyn!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Konkurs powinien być organizowany przez wszystkie media. I odbyć się w momencie, gdy zapadnie decyzja o pozwoleniu na budowę. " A jak pozwolenie na budowę zostanie wydane dopiero po 7 czerwca 2009? Nie stać nas ich na to, żeby stracić taką okazję do autopromocji kandydatów do PE. A póżniej? A później, a póżniej, a póżniej to 10.000 euro na miesiąc i loty samolotem razem z posłem który już dysponuje prywatnym samolotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UNII 1569
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za nazywanie wezmą się radni, to będziemy mieć coś w rodzaju: Lotnisko im. 27 Pancernej Dywizji Piechoty AK albo Represjonowanych Żołnierzy Górników Walczących Za Niepodległą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nazwę dla świdnickiego "lotniska" - niewypał prowincji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII i dojazd ul.łęczyńską jako główną aleją w stronę lotniska......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie może raz być normalnie czyli bez idiotycznych nazw po prostu PORT LOTNICZY ŚWIDNIK???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz powinni dać głos świdniccy. Port jest przecież położony ( w planach) na terenie gminy Ś. Śmiało chłopcy od Jaksona. Pokażcie, że nie wypadliście sroce spod ogona. Też macie prawo do głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Port nie jest połozony w gminie Ś, port ma być połozony w gminie Wólka, Mełgiew, troszke Świdnik. Kolejność nie jest przypadkowa. Tyle temu portowi nieistniejącemu do Świdnika jak mnie do Marsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motłoch może sobie urządzać konkursy, a władza i tak Jana Pawła II nazwie. Życiński pokropi, a pierwszy samolot na nowym lotnisku będzie się nazywał B(enedykt)-16. A jakie kody będzie miało to lotnisko? Kraków ma EPKK i KRK, to w Lublinie będzie EPKW (Karol Wojtyła), EPPP (Papieża Polaka) lub EPOS (Ojca Świętego) no i zamiast LBL będzie JP2. Natomiast radiowy kod wywoławczy nie będzie Lublin Kwadrat (jak np. Katowice Kwadrat albo Radawiec Kwadrat), tylko Lublin Krzyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NIE MOŻE BYĆ TO PO PROSTU "PORT LOTNICZY LUBLIN"??????????????????LUDZIE NIE MACIE NIC DO ROBOTY?? PANOWIE RADNI I TY ZARZĄDZIE MIASTA "L" - CZY NIE MACIE WIĘKSZYCH PROBLEMÓW?? JEŚLI JUŻ MA BYĆ NAZWA TO PROPONUJĘ: "PORT LOTNICZY IM.POROZUMIENIA PALIKOTA Z BRAĆMI KACZYŃSKIMI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiecie jak mi ulżyło jak sie dowiedziałem, że lotnisko zamiast w Niedźwiadzie powstanie w Świdniku! Za spryskane zrzutem awaryjnym paliwem działki i domy, smród, hałas non stop, zero dzikiej zwierzyny. Dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mash napisał:
Nawet nie wiecie jak mi ulżyło jak sie dowiedziałem, że lotnisko zamiast w Niedźwiadzie powstanie w Świdniku! Za spryskane zrzutem awaryjnym paliwem działki i domy, smród, hałas non stop, zero dzikiej zwierzyny. Dziękujemy!
Co ty trujesz paliwo lotnicze iest lotne przy awaryjnym zrzucie wyparowuje w powietrzu i niedolatuje do ziemi,o iakim ty smrodzie myślisz a zwierzynę to faktycznie w tej dziurze masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Port nie jest połozony w gminie Ś, port ma być połozony w gminie Wólka, Mełgiew, troszke Świdnik. Kolejność nie jest przypadkowa. Tyle temu portowi nieistniejącemu do Świdnika jak mnie do Marsa.
"ktosiku" drogi, masz rację Port Lotniczy czyli droga startowa, drogi kołowania, t.zw. stojanki, magazyny paliw, budynek obsługi pasażerów i wiele innych obiektów jest planowany na terenie trzech gmin i DWÓCH powiatów. Z tego powodu można się spodziewać wielu "zabawnych" sytuacji. Np gmina Ś. będzie oczekiwała na profity z racji położenia na jej terenie prawie całej infrastrukturu obsługi pasażerów z budynkiem "portu" włącznie. A wracając do nazwy. Port Lotniczy Lublin może nosić różne nazwy ale lotnisko zawsze będzie Świdnik. To zostało zafixowane w momencie podjęcia decyzji o ROZBUDOWIE dotychczasowego lotniska (pierwszy wariant). Pomimo zmiany koncepcji i de facto budowy nowego lotniska dalej jest to traktowane jako modernizacja tego trawiastego. Dlaczego? Bo to pozwala na obejście wielu procedur związanych z wprowadzeniem lotniska cywilnego do eksploatacji. Ciekawe jak długo ten szfindel będzie funkcjonował? Jeśli jesteś ciekawy to wpisz do wyszukiwarki taki skrót - AIP i dokładnie poczytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Capri, nie musze nic sprawdzać, bo to wszystko wiem. Znam nawet kolejnośc jaka Rząd uchwalił w rozbudowach, modernizacjach, budowach lotnisk. Od tego zależa środki unijne jakie sie dostanie i czy wogóle sie dostanie. Cieszy mnie to, ze zauważyłeś, ze jest to faktycznie budowa a nie rozbudowa lotniska. Jak to ma sie do wszytkich potrzebnych dokumentów, od planów zagospodarowania po decyzje lokalizacyjne ( niepotrzebane zreszta przy rozbudowie) po dzielenie kasy. Ano ma sie nijak. Długi temat jak rzeka. Nie przekonuję juz nikogo do swoich racji, bo szkoda prądu na tych których prasa, telewizja i propaganda zezarła szare komórki. Pozdrawiam Cie Capri
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=EyPhhptupJc...feature=related obejrzyjcie . Niby nic wspólnego z tym tematem nie ma, a jednak ma Części filmu jest 9, proponuję obejrzeć wszystkie i zacząć myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...