Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kwalifikacja wojskowa 2020. Kto będzie wezwany przed komisję lekarską?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2020 r. o 11:18 Powrót do artykułu
To pokolenie jest otyłe i niesprawne fizycznie. Większość to bedzie kategoria B i C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dadzą im jakieś dopalacze to staną na wysokości zadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokolenie jest otyłe i niesprawne fizycznie. Większość to bedzie kategoria B i C.
 "Tamto" zaś - cyniczne i zgryźliwe . . . :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc a niby o co mamy walczyć ? Aby dalej ta banda była przy władzy i dalej mogła kraść pieniądze, krzycząc że oni kradli więcej ?? CO mi zapewnia ta Wolska oprócz obowiązkowego ZUS, tragicznej służby zdrowia i kolejnych podatków ?? Ja nie mam żadnych zobowiązań wobec tego państwa teoretycznego i niech się odpier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie krotkotrwala wojna w 2021 roku w polnocno -wscodniej Polsce ? amerykany juz płyna ,z anglii część Polakow bedzie musiała wrocic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOT to nic innego jak mięso armatnie niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wyjść z NATO i błyskawicznie zaatakować Niemcy czy nawet Czechy a później natychmiast się poddać i zostać anektowanym. Dosyć już tej obrzydliwej martyrologii, kultu nieudacznictwa i meczęństwa, szkodliwego idealizmu polskiego romantyzmu oraz pełnego hipokryzji i prywaty "patriotyzmu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokolenie jest otyłe i niesprawne fizycznie. Większość to bedzie kategoria B i C.
...a do tego niedorozwięte intelektualnie, ma to po rodzicach czyli nieco tylko mniej niedorozwiniętych milenialsach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kociarstwo sie nadaje ale do strzelania z d..y albo w CS-a lub COD-a. Mlode chlopaki to lalusiowate pindy i maminsynki a dziewczyny to wytapetowane i wydziarane rozpuszczone zolzy z dwoma lewymi rekami do pracy. Nie wróże świetlanej przyszłości temu pokoleniu ani jego potomstwu, chociaż lepiej żeby coś takiego w ogóle się nie rozmnażało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska gospodarka sprzedana została i to teraz własność prywatna. polskich przedsiębiorców i kapitalistów, w tym zagranicznych. - to ponad 80 % polskiej gospodarki. i ich majątku mamy bronić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam zołnierza zawodowego,ktory sie boi krwii i mdleje jak ja widzi. Takie teraz mamy wojsko... ale Tatus posadzil na stolku i synek bierze niemala kase co miesiac. Zyc nie umierac. To państwo teoretyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przysięga Pan służyć odnowionej Ojczyźnie ? - Bezapelacyjnie ... do końca jej lub mego ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...