Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Landarty przy lotnisku w Świdniku obiegły cały świat, ale trzeba je było skosić

Utworzony przez Przemysław Leniak, 11 października 2014 r. o 08:07 Powrót do artykułu
złamanie prawa to złamanie prawa - jesli wspiera je wola wielu osób to nadal złamanie prawa ... nie zamierzam odpuścić  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej zła wola i zazdrość. Prawo to łamią narodowcy, organizując kibolskie rozróby na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koziara na swój projekt dostał 10 tysięcy dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego. 8 tysięcy dołożył lubelski Urząd Miasta."   ... a susły wypięły się na taką "sztukę" i 18 tys. PLN poszło w piz ...u.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cele unijnej ochrony natura 2000, w tym przypadku suseł, to nie jest jakaś tam przeszkoda do ominięcia - bo są inne cele, powiedzmy bardziej namacalne i dające więcej korzyści niż jakiś tam gryzoń biegający po łące. Jest prawo rodzime i unijne wypada się z tym liczyć. A już dotowanie tego projektu...to porażka i kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
landarty obiegły świat??? w jaki sposób????? :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak bym gołą d... wypiął aby przywitać pasażerów to tez dostałbym dofinansowanie za działalność artystyczną w tamtej przestrzeni? Byłby to taki performance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porównywalny chyba. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złamanie prawa to złamanie prawa - jesli wspiera je wola wielu osób to nadal złamanie prawa ... nie zamierzam odpuścić  
Wielka szkoda, że kolega nie był tak stanowczy gdy lotnisko budowano na obszarze Natura 2000, i wycięto 140 ha lasu. Lotnisko i tak czeka marny los, w najlepszym wypadku zostanie zaorane, bo się sprawdza jak odcisk na stopi, ale kasa wydana, dług jest i nasze prawnuki będą jeszcze ten pomnik arogancji spłacać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej zła wola i zazdrość. Prawo to łamią narodowcy, organizując kibolskie rozróby na ulicach
Coś Ci się mylą pojęcia, albo mózg masz przeżarty tvnem, Kibol i Narodowiec, obejrzyj synku film " Gniew stadionów", a później wysil się na analizę i samodzielne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Wielka szkoda, że kolega nie był tak stanowczy gdy lotnisko budowano na obszarze Natura 2000, i wycięto 140 ha lasu. Lotnisko i tak czeka marny los, w najlepszym wypadku zostanie zaorane, bo się sprawdza jak odcisk na stopi, ale kasa wydana, dług jest i nasze prawnuki będą jeszcze ten pomnik arogancji spłacać..
Ale ta ekologia ma nawalone w tych łbach. Ludzie zeszli na drugi plan. Liczy się jakaś glizda, robal, gryzoń. Nakładają kilometrów przy budowie drogi żeby tej pladze dogodzić. My mamy emigrować za pracą a taki jebany gryzoń jest omijany przez autostrady i inne inwestycje. Ludzie otrząśnijciue się ! Niedługo z mieszkań was wysiedlą bo jakiś karaluch egzotyczny się pojawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale ta ekologia ma nawalone w tych łbach. Ludzie zeszli na drugi plan. Liczy się jakaś glizda, robal, gryzoń. Nakładają kilometrów przy budowie drogi żeby tej pladze dogodzić. My mamy emigrować za pracą a taki je***y gryzoń jest omijany przez autostrady i inne inwestycje. Ludzie otrząśnijciue się ! Niedługo z mieszkań was wysiedlą bo jakiś karaluch egzotyczny się pojawi.
Własnie lotnisko masz po to, by móc szybko wyemigrować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Własnie lotnisko masz po to, by móc szybko wyemigrować"   Ja go nawet podwiozę do tego Świdnika na swój koszt, byleby tylko wyleciał i już nigdy nie wrócił jak mu ten gryzoń przeszkadza.;-)
Ostatnio edytowany 11 października 2014 r. o 21:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale ta ekologia ma nawalone w tych łbach. Ludzie zeszli na drugi plan. Liczy się jakaś glizda, robal, gryzoń. Nakładają kilometrów przy budowie drogi żeby tej pladze dogodzić. My mamy emigrować za pracą a taki je***y gryzoń jest omijany przez autostrady i inne inwestycje. Ludzie otrząśnijciue się ! Niedługo z mieszkań was wysiedlą bo jakiś karaluch egzotyczny się pojawi.
Gryzoń Ci przeszkadza, ale specustawy, brak poszanowania własności prywatnej już jest O.K. Dziecino, nie ta kolejność w tych apelach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że kolega nie był tak stanowczy gdy lotnisko budowano na obszarze Natura 2000, i wycięto 140 ha lasu. Lotnisko i tak czeka marny los, w najlepszym wypadku zostanie zaorane, bo się sprawdza jak odcisk na stopi, ale kasa wydana, dług jest i nasze prawnuki będą jeszcze ten pomnik arogancji spłacać..
wiesz co ja nie jestem Supermanem ani Batmanem ani X-menem staram się i w sprawie susłów już występowałem ale wybacz - ja jestem zwykłym pracownikiem fizycznym robię tyle ile mogę żebym mógł wygrać z Żukiem to mojej aktywności nie wystarczy musisz pójść i zagłosować np na mnie akurat dzięki Ruchowi Narodowemu startuję w wyborach jak to zrobisz możesz wymagać jak nie to spadaj  nie posiadam super mocy po prostu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale ta ekologia ma nawalone w tych łbach. Ludzie zeszli na drugi plan. Liczy się jakaś glizda, robal, gryzoń. Nakładają kilometrów przy budowie drogi żeby tej pladze dogodzić. My mamy emigrować za pracą a taki je***y gryzoń jest omijany przez autostrady i inne inwestycje. Ludzie otrząśnijciue się ! Niedługo z mieszkań was wysiedlą bo jakiś karaluch egzotyczny się pojawi.
żeby to była ekologia ale nie - to tylko korupcja jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co ja nie jestem Supermanem ani Batmanem ani X-menem staram się i w sprawie susłów już występowałem ale wybacz - ja jestem zwykłym pracownikiem fizycznym robię tyle ile mogę żebym mógł wygrać z Żukiem to mojej aktywności nie wystarczy musisz pójść i zagłosować np na mnie akurat dzięki Ruchowi Narodowemu startuję w wyborach jak to zrobisz możesz wymagać jak nie to spadaj  nie posiadam super mocy po prostu pozdrawiam
To słowo " spadaj" najbardziej mnie urzekło. Bo wiesz, ja coś w tym kierunku robiłam od 2007 roku, i dostałam za to mnóstwo niewybrednych epitetów. Wtedy popieranie budowy lotniska było cool, gdy się było przeciw, tzn. , że się było malkontentem. Popieram Ruch Narodowy, ale przypominając sobie Twoje kolego posty, to jakoś niekoniecznie mi się kojarzą z Ruchem Narodowym. Dzięki temu " spadaj", mojego głosu mieć nie będziesz, sorry, ale najpierw trzeba myśleć, a  potem pisać. Nawiasem mówiąc, to głosowanie ( nie mylić z wyborami), to jest jak łapanie pcheł przez ślepego.   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz - tu na forum staram się być zwyczajnie szczery .. cieszy mnie że popierasz Ruch Narodowy nie musisz w żadnym wypadku popierać mnie popierając Ruch Narodowy na liście nie jestem jedyny są tam ludzie o zdecydowanie większych zasługach dla Ruchu Narodowego ... powiadasz że byłaś aktywną działaczką przeciwko lotnisku - ja byłem za nim popierałem powstanie lotniska w Świdniku i to się nie zmieniło trudno się dziwić ze się ze mną nie zgadzasz... wybory jak łapanie pcheł przez ślepego - mówisz ... hmm gadam z tobą pisząc pod nazwiskiem i niczego nie kryjąc ba używając nieoprawnego politycznie słowa "spadaj"  a ty nadal ślepa? jak sobie chcesz  wielką zaletą wyborów jest również i to że możesz wybrać nie glosowanie to jest twoje święto i twój wybór czy wybierzesz pchłę czy nie ... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz - tu na forum staram się być zwyczajnie szczery .. cieszy mnie że popierasz Ruch Narodowy nie musisz w żadnym wypadku popierać mnie popierając Ruch Narodowy na liście nie jestem jedyny są tam ludzie o zdecydowanie większych zasługach dla Ruchu Narodowego ... powiadasz że byłaś aktywną działaczką przeciwko lotnisku - ja byłem za nim popierałem powstanie lotniska w Świdniku i to się nie zmieniło trudno się dziwić ze się ze mną nie zgadzasz... wybory jak łapanie pcheł przez ślepego - mówisz ... hmm gadam z tobą pisząc pod nazwiskiem i niczego nie kryjąc ba używając nieoprawnego politycznie słowa "spadaj"  a ty nadal ślepa? jak sobie chcesz  wielką zaletą wyborów jest również i to że możesz wybrać nie glosowanie to jest twoje święto i twój wybór czy wybierzesz pchłę czy nie ... Pozdrawiam
" łapanie pcheł przez ślepego" : Henryk Pająk, o ile to nazwisko coś Ci mówi, jeżeli nie to poczytaj, wtedy zrozumiesz. Nigdy nie pisałam pod nazwiskiem, może to źle, bo teraz być może startowałabym z jakiejś listy wyborczej, ale widocznie nie mam aż takiego parcia na szkło. Co do zasług to wole jednak zasługi dla ludzi a nie dla ruchu, jakby się on nie nazywał. Jeżeli jest się na listach z powodu zasług dla ruchu, to dla mnie to za mało. Jeżeli cos robię, to nie po to by się zasłużyć jakiejś organizacji, tylko dlatego, że uważam, że tak być powinno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) no coś mi mówi to nazwisko w ocenie powodu bycia na listach się nie różnimy   może to źle że ciebie na ma na listach? bo to nie jest jak sama piszesz kwestia parcia na szkło tylko tego że ktoś uważa że powinno być tak a nie inaczej szkło - hmm znasz bajkę o królowej śniegu tam jest dokładnie opowiedziany koszt szkła w sercu ... "Szatan jest księciem kłamstwa oraz artystą grzechu.Fałsz miesza pół na pół z prawdą, nie rezygnując z uśmiechu.Przedrzeźnia dobroć Boga i Mękę Zbawiciela,Ludzkości ułatwia życie, rozgrzeszeń chętnie udziela,ale kto sobie i innym prawdę powiada w oczy,takiemu człowiekowi i szatan nie podskoczy"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) no coś mi mówi to nazwisko w ocenie powodu bycia na listach się nie różnimy   może to źle że ciebie na ma na listach? bo to nie jest jak sama piszesz kwestia parcia na szkło tylko tego że ktoś uważa że powinno być tak a nie inaczej szkło - hmm znasz bajkę o królowej śniegu tam jest dokładnie opowiedziany koszt szkła w sercu ... "Szatan jest księciem kłamstwa oraz artystą grzechu.Fałsz miesza pół na pół z prawdą, nie rezygnując z uśmiechu.Przedrzeźnia dobroć Boga i Mękę Zbawiciela,Ludzkości ułatwia życie, rozgrzeszeń chętnie udziela,ale kto sobie i innym prawdę powiada w oczy,takiemu człowiekowi i szatan nie podskoczy"  
Nigdy nie lubiłam tej bajki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...