Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Kaczyński w Sali wstydu

Utworzony przez +++, 23 maja 2008 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Kim ona jest? , gdzie jej dom, rodzina? Ręce opdają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani niech się niepotrzebnie nie wstydzi - raczej bądżmy dumni z prezydenta, który ma słuszne poglądy.Jestem tolerancyjna, ale nie życzę sobie homoseksualnych małżeństw, a o to obraziła się szacowna amerykańska organizacja.Nie róbcie nam wody z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOLAłBYM ZA PłOTEM MAłOżEńSTWO GEJóW JAK ALKOHOLIKóW OSTENTACYJNYCH KATOLIKóW NA KTóRYCH JUZ PATRZEć SIę NIE DA A CO MóWIć SłUCHAć WYZWISK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj najlepszy przyjaciel jest gejem. Nie tym wojujacym, skandujacym na ulicach. Jest dla mnie jak brat. Madry, wrazliwy, zawsze gotowy mi pomoc. Znamy sie od kolyski. Czy mam poslac go w cholere bo jest niepoprawny politycznie ? A co mnie obchodzi z kim on sypia ? Dla mnie jest zywym czlowiekiem, madrym i gotowym niesc pomoc innym. Gdy mialam 5 lat, skad do cholery moglam wiedziec, ze wyrosnie z niego parszywy gay ? I teraz mam przestac go kochac ?! Ni cholery ! Walcie sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lady napisał:
Ta pani niech się niepotrzebnie nie wstydzi - raczej bądżmy dumni z prezydenta, który ma słuszne poglądy.Jestem tolerancyjna, ale nie życzę sobie homoseksualnych małżeństw, a o to obraziła się szacowna amerykańska organizacja.Nie róbcie nam wody z mózgu.
Nikt nie mówi o małżeństwach, ale o zwykłej tolerancji. Ja także się wstydzę prezydenta, gdybym w czasie kiedy go wybierano miał ukończone 18 lat na pewno nie oddałbym głosu na tego b.... !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm nie jest normalny!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA PANI JEST NIENORMALNA. GEJE DOMAGAJA SIE TOLERANCJI, ALE SAMI NIE SA. SA AGRESYWNI, ZADAJA PARAD OBSCENICZNYCH NA ULICACH, PRZYPOMNE INTERNAUTOM ZACHOWANIE NIE TAK DAWNO GEJOW W CZASIE MANIFESACJI W PARYZU GRUPA GEJOW WESZLA DO KATEDRY NOTRE DAME , ZACHOWUJAC SIE OBSCENICZNIE PRZY OLTARZU, PROBOSZCZ KATEDRY, KTORY PROBOWAL ICH WYPROSIC ZOSTAL POBITY. pODOBNIE BYLO KILKA MIESIECY TEMU W PETERSBURGU, GDZIE GEJE WESZLI DO KOSCIOLA KATOLICKIEGO I PROBOWALI WEJSC NA OLTARZ BY SYMULOWAC AKT SEKSUALNY. ZOSTALI PRZEGONIENI PRZEZ NIEKTORYCH WIERNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie, na stronie tytułowej pod artykułem DZIENNIK WSCHODNI umieścił tylko 2 komentarze, obydwa popierające gejów. Jak dobrze przystało na UBecką gazetę, im bardziej niemoralnie, im głupiej, im bardziej UBecko, tym lepiej ....... ale nie dal Polski, tylko dla DZIENNIKA UBECKO WSCHODNIEGO. Wstyd panowie dzeinnikarze, promować obrończynię agresywnych gejów i krytykować legalnie wybranego prezydenta przez dziesiątki milionów POlaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony Polaków wybrało prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego. Jakim prawem ta zboczona pani obraża polskiego prezydenta?????? Ilu ja wybrało, kilku gejów i 3 leby????????? Wstydź się gazeto kiblowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Human Rights Watch to wielka tradycja walki z reżimami i łamaniem prawa. To młot na kacyków. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że napadł gejów, to kazał podsłuchiwac Marcinkiewicza. Zgadnijcie kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po rozmowie z moimi znajomymi mogę stwierdzić że ok. 90% którzy oddali głos na Kaczyńskiego żałują swojej decyzji!!
TA PANI JEST NIENORMALNA. GEJE DOMAGAJA SIE TOLERANCJI, ALE SAMI NIE SA. SA AGRESYWNI, ZADAJA PARAD OBSCENICZNYCH NA ULICACH, PRZYPOMNE INTERNAUTOM ZACHOWANIE NIE TAK DAWNO GEJOW W CZASIE MANIFESACJI W PARYZU GRUPA GEJOW WESZLA DO KATEDRY NOTRE DAME , ZACHOWUJAC SIE OBSCENICZNIE PRZY OLTARZU, PROBOSZCZ KATEDRY, KTORY PROBOWAL ICH WYPROSIC ZOSTAL POBITY. pODOBNIE BYLO KILKA MIESIECY TEMU W PETERSBURGU, GDZIE GEJE WESZLI DO KOSCIOLA KATOLICKIEGO I PROBOWALI WEJSC NA OLTARZ BY SYMULOWAC AKT SEKSUALNY. ZOSTALI PRZEGONIENI PRZEZ NIEKTORYCH WIERNYCH.
A czy ludzie hetero seksualni nie są agresywni. Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka. Zobacz co dzieje się na meczach!! O poziomie agresji ma świadczyć nasza orientacja. Właśnie dzięki takiemu sposobowi myślenia przez tyle lat byli prześladowani np. murzyni w Ameryce. Tylko dlatego, że mieli czarną skórę!! Nie jestem za tym żeby mogli zakładać rodzinę, tzn. np. adoptować dziecko. Ale nie interesuje mnie kogo on tam w nocy ... . PREZYDENT jako głowa państwa, wybraniec całego narodu (może i geyów) powinien być tolerancyjny. GEY TEŻ CZŁOWIEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...