Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Wałęsa był operowany w Houston

Utworzony przez Gość, 29 lutego 2008 r. o 16:18 Powrót do artykułu
ot sensacja, mnie operowano w lublinie, mam zalozone 3 bpasy i nikt o tym nie pisal, jak o wielu 749innych Polakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim ateiści wybudują piekło dla takich zbrodniarzy jak Wałęsa, niech on się jeszcze pomęczy... To tak zamiast standardowych życzeń, tak tych poprawy jak i nagłej śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie byłeś prezydentem. O szaraczkach nie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Houston leży na Lubelszczyżnie? Czyżbym coś przegapiła? P.S. Dla mało lotnych wyjaśniam, że zdziwił mnie wpis o operacji w Houston na stronie poswięconej Lubelszczyżnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Od kiedy Houston leży na Lubelszczyżnie? Czyżbym coś przegapiła? P.S. Dla mało lotnych wyjaśniam, że zdziwił mnie wpis o operacji w Houston na stronie poswięconej Lubelszczyżnie.
Lotna ~Agusiu~ , Watykan i Palestyna też nie leżą na Lubelszczyźnie, a popatrz co się dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już w Polsce nie robią takich zabiegów.?Trzeba aż za granicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co te nerwy? Czyżby przedwiośnie dawało znać o sobie? Moja rada na przyszłość, nie warto tak się ekscytować - może to była prowokacja? a może nie??? Jednak była!!! P.S. Nie jestem Agusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lotna ~Agusiu~ , Watykan i Palestyna też nie leżą na Lubelszczyźnie, a popatrz co się dzieje!
A po co te nerwy? Czyżby przedwiośnie dawało znać o sobie? Moja rada na przyszłość, nie warto tak się ekscytować - może to była prowokacja? a może nie??? Jednak była!!! P.S. Nie jestem Agusia. No i oczywiście nie mam wątpliwości, że Gość jest lotny, też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Jakie nerwy? Po prostu “lotność”. Jakie przedwiośnie? Ja czasy lektur mam za sobą a kalendarz jest słabą sugestią w konfrontacji z pogodą za oknem. Zabawa podlotki: może dam, a może nie, a jednak dam, ale później, o nie, mama nadchodzi i, o matko boska, co sąsiedzi powiedzą!! P.S. Z tą ~Agusią~ , kochanie, weź na drugie skrzydełko, będzie jeszcze lotniej. Chyba, że ono już zajęte duchem świętym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatnik napisał:
A to już w Polsce nie robią takich zabiegów.?Trzeba aż za granicą?
Robią takie zabiegi w polskich klinikach..ale WÓDZ nie ma zaufania do pomorskich kardiologów..ja zresztą też nie..bo przez wiele lat leczył mnie najlepszy specjalista w moim mieście..a zdiagnozowano i podłączono podobny aparacik w innym województwie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo madzre, że Wałęsa nie ma zaufania do krajowych fachowców! Jezcze by w czasie operacji na jego sercu ogłosili strajk, oflagowali się i zaczęli głodówkę. BRAWO LECHU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...