Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze chcą jeszcze więcej

Utworzony przez ~lolek~, 11 kwietnia 2008 r. o 06:48 Powrót do artykułu
... terroryści, nie lekarze. Ciekawe ile muszą zarabiać, aby skończyć z "braniem" i wykorzystywaniem drogiego sprzętu szpitalnego dla swoich prywatnych pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za marne grosze. Muszą mieszkać w M2 w 15 piętrowym wieżowcu i jeździć komunikacją miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dobrego to nie wróży, dyrekcje dbają tylko o zarobki lekarzy, inne grupy zawodowe stały się nieważne. Zresztą tak o innych myślą też lekarze, tylko oni są potrzebni szpitalom. Źle się to skończy, bo żaden lekarz nic nie zrobi bez specjalistów innych zawodów. Ale to dla medyków jest zupełnie nieważne. Strajki wiszą na włosku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jol napisał:
Za marne grosze. Muszą mieszkać w M2 w 15 piętrowym wieżowcu i jeździć komunikacją miejską.
A kto bronił się uczyć szanowni wyznawcy urawniłowki? Ja bym nie chciał aby mnie operował lekarz z M-2 jeżdżący MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misia napisał:
A kto bronił się uczyć szanowni wyznawcy urawniłowki? Ja bym nie chciał aby mnie operował lekarz z M-2 jeżdżący MPK.
a ja bym chciał, żeby mnie łapownik i próżniak nie leczył, za co te podwyżki jak panowie doktorzy mają 10 razy(conajmniej) gorsze wyniki w leczeniu niż lekarze z U.E., U.S.A.- wyznacznikiem jest czas pobytu pacjenta w szpitalu.Nie przytaczajcie z tych krajów aby poprawic swoje samopoczucie patologicznych odstępst, które zapewne i tam znajdziecie a w Polsce wprowadzacie jako normę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...