Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Levis ma prawie 100 lat! Jeździ i to jak...

Utworzony przez 66, 21 sierpnia 2012 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Premium? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś taki motocykl. Wydaje mi się ... [Aby zobaczyć pełną treść komentarza wyślij SMS o treści DOLINA SŁOŃCA na numer 74711, płatność 4,92 z VAT]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby przeczytać ten komentarz wyslij SMS o treście FRAJER na numer: 7777777
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosssszzzzeeeeee, znowu PREMIUM, ale ŻAL :-) p.s. aby zobaczyć dalszą, jakże również interesującą treść komentarza, wyślij smsa o treści: POCAŁUJ MNIE W DUPĘ na numer 0 070 02 772
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę na portal z informacjami, ale nie na kolosa typu bild.de, spiegel, czy bbc, tylko taki, który odwiedza no powiedzmy 20% województwa i co widzę ? Potrzebujesz konta premium... no szlak trafia... Nie macie kasy na utrzymanie serwera, redaktorzynów ?
[background=rgb(241, 241, 241)]Powiadomimy Cię o upływającym czasie promocji i zaproponujemy formy abonamentu[/background]
Informacje z regionu przeważnie oglądam w TV, ale czasami zajrzę na stronę, żeby przeczytać, lecz abonamentto sobie możecie Szanowni Państwo w buty włożyć. Dziękuję za uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję sprzętu!Panie Grzegorzu czy byłby pan zainteresowany zamianą na Rometa T-1 po generalnym remoncie z 1980r???Zawsze to trochę młodszy moto????;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezle cacko .Tez mam kilkadziesiat starych motocykli i innych tzw, legend prl-u.warto zobaczyc-zapraszam CHATA W DECHE Szczyrk.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...