Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od kiedy to Drelów leży po sąsiedzku z Ludwinem? Oj, panie Bednarczyk i inni "Reporterzy Dziennika Wschodniego", widać, że pisaliście ten reportaż nie ruszając się poza opłotki redakcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jeszcze inne "kwiatki": Radecznica w powiecie biłgorajskim (?) oraz szkoła w Rubinku (powinno być: Hubinku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jest jakaś szkoła w leonowie? wydaje mi się że nie ma szkoły podstawowej w leonowie to jest zresztą ul lenów w gminie niemce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam ul. leonów w gminie niemce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze. Mam dla Pana temat. Od kiedy Ulhówek znajduje się w powiecie hrubieszowskim, a Radecznica biłgorajskim??? Myślę, że warto by było na ten temat napisać jakiś reportaż bo cholera na temat zmian granic administracyjnych na lubelszczyźnie nic nie słyszałem, a w internecie nic na ten temat nie mogę znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie da się przesunąć ferii: z połowy lutego na teraz? Wielu osobom mogłoby to znacznie skomplikować feryjne plany, które poczynili dużo wcześniej." I tak oto bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest mniej ważne niż "plany feryjne" innych. Znamienne i ciekawe??? Co gość powie jak dzieciaki rozchorują się lub nie wrócą na noc do domów, bo nie mogły dojechać? Oni po prostu liczą, że odpowiedzialni rodzice nie wyślą dzieci do szkoły...bo jest za zimno i niczego nie trzeba będzie odrabiać. To może też pomieszać plany weekendowe ....niektórym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła podstawowa chyba w Tarnoszynie nie Targoszynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury wypisuje Dziennik Wschodni, lekcje w gimnazjum w Żyrzynie normalnie się odbywają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim Drelowie?? na pewno w gminie Ludwin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, niektóre "nowe przynależności administracyjne" poprawili, ale Drelów nadal leży w gminie Ludwin! Nie wiadomo też co to jest SP w Peresie - chyba w Perespie (gm. Tyszowce)? Jeden artykuł, a tyle wpadek......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh nie żadnym Drelowie tylko DRATOWIE ...drodzy dziennikarze no trosze postarajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej skrócić lekcje? nie byłoby odrabiania w soboty a większość zadań dzieci robiłyby w domu zamiast marznąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...