Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelski Zespół Parlamentarny ma się zająć obwodnicą Kołbieli?To może jeszcze np.zajmijcie się kwestią wywozu śmieci w Garwolinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już więcej nie dostaniecie mojego głosu "patrioci". Szacunek dla Pani Tokarskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pesele. Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście "bliżej ludzkich spraw". Okazuje się, że nic się nie zmieniło. W obawie o odcięcie od koryt jesteście gotowi zaprzedać tak istotne problemy nurtujące społeczeństwo lubelszczyzny. Wasze miejsce jest przy widłach w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż panie Tusk tymi decyzjami pan i pana giermkowie kopią sobie grób u społeczeństwa , arogancja buta itp. powodują ,że na wiosne i póxniej też będzie ciekawie, bo ludzie (nie ludzie pis-u)mają tego dość, zacznijcie się bać gniewu tych co na was głosowali. NIGDY WIĘCEJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za twór ta "sprawiedliwa polska"? Autora... zwolnić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za późno żeby coś zmienić" - a gdzie wczesniej byłaś p...., pilnowałaś tylko żeby razem z mężulkiem się nachapać A ty głupi narodzie dalej głosuj na tych magików co wam cuda obiecują a potem nie narzekaj jak wam rypią z kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziękujemy" chyba już wiem jak będe głosował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena Gąsior-Marek Moi Drodzy, chciałabym podziękować wszystkim, którzy 4 lata temu zaufali mi i oddali na mnie głos. Przez całą kadencję starałam się rzetelnie wypełniać powierzone mi obowiązki i podejmować inicjatywy, które będą służyć mieszkańcom mojej ukochanej Lubelszczyzny. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i ze mną współpracowali. Mam nadzieję, że spełniłam Wasze oczekiwania. Dziękuję również tym, którzy przez ostatnie tygodnie pomagali mi w kampanii wyborczej. Zachęcam do udziału w wyborach. Jeszcze raz dziękuję!
buahaha pogram wyborczy nie przemęczaj się tak bo się spocisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się czepiacie ! airport będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
co się czepiacie ! airport będzie
no i dlatego POsły nie głosowały na kolej, one se będą boeningami do Warśawki latały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziały gały co brały! Teraz można wyciągnoć wnioski na przyszłość, tylko aby znowu lubelaki nie zapomnieli przy wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN musi najpierw uporać się z problemem LATEKSOWEJ PAŁY,w innym przypadku ZERO dotacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wystawią wam rachunek!! TO jest niedopuszczalne żeby w tak rażący sposób powodować dysproporcje w rozwoju regionu w stosunku do innych. Szanowni naiwniacy zacznijcie w końcu głosować na Janusza Korwina Mikkego i jego partie albo przynajmniej choć raz przeczytajcie program i potem spróbujcie go zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak będzie, dopóki na posłów będziemy wybierać osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrani przez obywateli naszego lubelskiego województwa posłowie Platformy Obywatelskiej to małe "pikusie" i zawsze działać będą dla utrzymania własnego stołka , a jak były spotkania przedwyborcze pieli co to załatwią tylko zapomnieli że dla siebie i swoich kolesiów. Mata bezmyślne wyborcy cośćie sobie wybrali , dlatego nie jestem zaskoczony że rodzinna partia PSL zdobywa coraz więcej głosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrajcy i szuje !!! nie głosujcie ludzie na PSL i PO !!!!!! to zdrajcy i chamy dorobkiewicze i frajerzy razem z palikotem zdrajcą i pajacem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PO dwa razy z rzędu, ale po tym co teraz robią zastanawiam się czy jeszcze raz na nich zagłosuję. Szczególnie jeżeli chodzi o obcinanie właśnie inwestycji priorytetowych dla województwa lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Pani Tokarskiej i posłom opozycji. Posłów PO zapytamy osobiście przy najbliższej okazji. Trzymajcie tak dalej i wyprowadzajcie się z regionu lubelskiego (leć za muchą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sd napisał:
Widziały gały co brały! Teraz można wyciągnoć wnioski na przyszłość, tylko aby znowu lubelaki nie zapomnieli przy wyborach!
Na lubelszczyźnie wybory wygrał z dużą przewagą PiS, to niech wam teraz buduje. Dobrze że wam budowy obwodnicy Lublina nie wstrzymali, następnym razem myślcie jak głosujecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te głosowania nad poprawkami nic by nie dały. ja to rozumiem, to walka gołej dupy z batem. lepiej jest rzeczywiście lobbować (wszyscy i konsekwentnie) na objazd Kołbieli, bo tamto miejsce to prawdziwy koszmar. inna sprawa, że poprzednie rządy pisu też nic nie dały dla regionu, a w zasadzie teraz dzieje się więcej (S17) niż za pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...