Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja nawet nie mam brutto tej średniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wypisujcie bzdur, w Chelmie wiekszość ludzi zarabia 1500 brutto, a umowy są na 3/4 etatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu średnia to 1 500 brutto. Wystarczy wejść na oferty pracy i sprawdzić jak płacą w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Puławskim np zarabiam około 2 Tys na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy bierzecie takie statystyki?? Chyba to są średnie wyliczenia dyrektorów, prezesów i innych kierowników na wysokich stanowiskach. Pracuję w jednej z firm transportowych (pracownik biurowy) w Międzyrzecu Podlaskim i do tej średniej brakuje mi bardzo duzo. Postawić takiego dyrektora, prezesa czy tego kierownika na naszym miejscu, dać mu nasze pensje miesięczne i ciekawe jak by mu się żyło przez rok czasu. Osiwieli by wszyscy na miejscu. Bo takie wynagrodzenie to oni wydają w tydzieńna zakupy w markecie o ile tam je robią. Paranoja totalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poseł na sejm RP podstawa uposażenia 9892 zł + dieta poselska wolna od podatku 2473 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GUS powinien podawać MEDIANĘ , nie średnią!!! średnia zarobków w Polsce w ubiegłym roku wynosiła ok 3500 brutto, natomiast mediana oscylowała koło 2700brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w ubiegłym miesiącu (gorszym) zarobiłem na rączke 5100 netto (ROR). Powiat łęczyński, stanowisko dołowe......i tyle w tym temacie. A co do średniej GUSU to niech się w główkę pukną i zaczną kontrolować zakłady bo w każdym jest coś nie tak. Ja mam ok, ale reszta też tak powinna mieć. Polska Polska....eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w ostatnim miesiacu zarobilem 6500zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yarpen napisał:
GUS powinien podawać MEDIANĘ , nie średnią!!! średnia zarobków w Polsce w ubiegłym roku wynosiła ok 3500 brutto, natomiast mediana oscylowała koło 2700brutto.
Zgadzam się z Tobą. Ale 90% czytających podejrzewam, nie wie o czym piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu ma do rzeczy Mediana? Czyli wartość środkowa... Jeżeli już cokolwiek byłoby pomocne przy analizie zarobków w Polsce, poza średnią arytmetyczną, to byłaby wartości modalne dla poszczególnych przedziałów i wartość modalna z całego rozkładu Czyli najczęściej występująca wartość... Tak naczytacie się tych forum onetów i tak powtarzacie potem... ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio z moją dziewczyną mamy po jednym jądrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łęczyńskim Bogdanka zawyża średnią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łęczyńskim Bogdanka nie zawyża średnią, tylko ją tworzy... Pewnie z połowa zatrudnionych albo i więcej w tym powiecie, pracuje w LW albo w spółkach, więc to raczej inni zaniżają średnią Bogdance, niż Bogdanka zawyża średnią innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...