Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taaa lubelszczyzna jest zacofana w każdej dziedzinie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba Puławy znowu prowadza i są najbardziej zagrożone na lubelszczyźnie. Patrząc na artykuły i oglądając telewizje puławska policjanci puławscy łapią niemal codziennie tylko osoby z narkotykami.Można odnieść wrażenie ze w tym mieście niema innych przestępstw prócz narkotykowych. Czyli co albo jest problem w mieście z narkomanią albo nowi i żeby utrzymać swe dupy na dobrze płatnych stołkach każą łapać z byle torebką dla podniesienia wyników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na walkę z narkomanią Lublin chce wydać w przyszłym roku 300 tys. zł." 300 tysiecy - czyzby tam byli "ogrodnicy uzaleznien"??? Jak znam zycie to POdobnie jak w innych akcjach cala kasa pojdzie na bilbordy - no moze z 1 zl dla "Monaru"... Czytasz ten tekst w redakcji, ratuszu, w trelegazecie a moze w radiu czy online w necie? 300 tysiecy zlotych polskich...220 m2 domu w stanie surowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nie mają kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pale zioło okazjonalnie od 10lat nigdy nie brałem nic oprócz palenia propozycji miałem wiele nigdy mnie to nie wciągnie żebym nie mógł bez tego żyć. Papierosy pale od 8lat rzucam od roku jak ja bym chciał żeby to było proste nie palić fajek jak topy.A to badziewie jest dostępne w każdym sklepie,tylko że kasę na tym trzepią.Zalegalizujcie tope zobaczycie jaką kasę będziecie brali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadziej biorą ale częściej uprawiają, na różnych działkach nawet w lesie. Lubelszczyzna ma tradycje rolnicze i ogrodnicze, a uprawy wybierają coraz bardziej "opłacalne". A te uprawy chyba nie na własny użytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawa tez narkotykiem jest i to legalnym tak jak alkohol :/ Cannabis pojawiaja się w prawie każdej znanej ksiażce o medycynie pisanej przez dawnych mędrców i wykształconych ludzi . Jest na ogół klasyfikowana jako jedno z pięciu najlepszych lekarstw i specyfików.Nie udokumentowano nigdy żadnego przypadku zachorowania na raka płuc od palenia wyłacznie marihuany.Nie udokumentowano nigdy żadnego przypadku smierci w wyniku palenia marihuany.Więc czemu zakazana? www.OTWARTAPESTKA.info Ludzie aktywujcie się!!! www.KONOPIALECZY.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo jest osób,ludzi co biora,pala saffa,brown sugar,spid,psylocybe i jeszcze w h... dragow by wymieniac lubelszczyzna jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...