Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Cztery prokuratury do likwidacji

Utworzony przez Czekista, 26 września 2011 r. o 22:51 Powrót do artykułu
W ogóle to towarzystwo koniecznie przetrzebić bo jest bezużyteczne. Panowie prokuratorzy pozamykają się w swoich gabinetach i puszczają bąki w fotel. Główkują tylko jak umorzyć postępowanie albo odmówić wszczęcia. Sam tego doświadczyłem, gdy złożyłem skargę na pracodawcę o uporczywym niepłaceniu wynagrodzenia. Leniwy prokurator najpierw zepchnął sprawę na policję a potem sprawę umorzył. Jak ktoś chce się przekonać to niech się wybierze na ul. Okopową, gdzie na korytarzu młode panienki na aplikacjach tylko spacerują i donoszą po jednej teczce akt siedzącym w gabinetach prokuratorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w Zamościu ma zostać??? Jak likwidują w Chełmie i Białej Podlaskiej to i Zamość!! To już na pewno na PO nie zagłosuję. na likwidatorów. W jednych miastach się etaty zlikwiduje i przeniesie do Lublina i Zamościa. Norma w naszym kraju. I wcale to nie będzie taniej przez takie sztuczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekista napisał:
W ogóle to towarzystwo koniecznie przetrzebić bo jest bezużyteczne. Panowie prokuratorzy pozamykają się w swoich gabinetach i puszczają bąki w fotel. Główkują tylko jak umorzyć postępowanie albo odmówić wszczęcia. Sam tego doświadczyłem, gdy złożyłem skargę na pracodawcę o uporczywym niepłaceniu wynagrodzenia. Leniwy prokurator najpierw zepchnął sprawę na policję a potem sprawę umorzył. Jak ktoś chce się przekonać to niech się wybierze na ul. Okopową, gdzie na korytarzu młode panienki na aplikacjach tylko spacerują i donoszą po jednej teczce akt siedzącym w gabinetach prokuratorom
Jak znam życie odmówił Ci również prawa strony, a tym samym pozbawiw możliwości zaskarżenia decyzji o odmowie wszczęcia czy też umozenia postępowania. Zawsze możesz oskarżyć prokuraturę o dyskryminację na tle poglądów politycznych skoro potrafią działać w innych przypadkach(obrona dobrego imienia polityków koalicji rządzącej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wiem tyle, że jeżeli Patologia Obywatelska wygra październikowe wybory do Sejmu to w ramach oszczędności zaproponowanych przez Vincenta częśc powiatów pójdzie do likwidacji, w tym na pewno janowski i nikt tego nie uratuje nawet ci którzy przemawiają przez kościelne mikrofony z ambon a więc partia zwana"Ludową".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Szeremeta? Zmienił się nam Prokurator Generalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&discId=11325843&threadId=88251453&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw4ODI1MTQ1MywyMjE0NDAyMjAsMTEzMjU4NDMsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A dlaczego w Zamościu ma zostać??? Jak likwidują w Chełmie i Białej Podlaskiej to i Zamość!! To już na pewno na PO nie zagłosuję. na likwidatorów. W jednych miastach się etaty zlikwiduje i przeniesie do Lublina i Zamościa. Norma w naszym kraju. I wcale to nie będzie taniej przez takie sztuczki.
Prawidłowo myślisz,bo oto chodzi.Biała Podlaska i Chełm do zaorania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...