Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Dwie osoby utonęły. Nie żyje 29 i 61-latek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2019 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się czekać do 24 czerwca, do dnia Jana Chrzciciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąłem niedawno 500+ nakupiłem piwa i wódki i walę nad wodę . Bo mnie stać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ jest bardzo dobre. Ja z moim mężem narobiliśmy dzieci . Napstrykaliśmy 3 dzieci i dzięki tym dzieciom nic nie muszę robić . Zwolniłam się z pracy bo mam 1500 zł na troje dzieci . Po co pracować u polskiego prywaciaża wyzyskiwacza za 1800 zł jak ja mam za darmo 1500 zł . Całymi dniami nic nie robię tylko kawę piję i ziarnka łuskam . Dzięki 500 + za darmo mam kasę he he he niech frajerzy pracują ja sobie leżęnic nie robię  i państwo mi za to płaci a wy durnie pracujcie he he he he  500+ jest super !!!!!!!  Zastanawiamy się z mężem czy aby nie zrobić jeszcze jednego dziecka aby było 2000 zł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co będzie jak pislandie odsunie sie od władzy wtedy szbko wrocisz do roboty za 1500 jak cie przyjmą he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas też dzięki 500+ jest lepiej . Mamy dwoje dzieci i te 1000 zł które daje nam PiS za darmo do jest duży zastrzyk finansowy. Dzięki tym pieniążkom za darmo co dostajemy mąż nie musi tyrać po godzinach tylko pracuje 40 godzin w tygodniu , jak przewiduje polskie prawo pracy . Dzięki 500+ zabierzemy dzieci gdzieś na wakacje i jak to mówi mój maż dzięki tym pieniądzom z 500+ mój mąż może sobie co dziennie pozwolić na wypicie 5 piw . Pije to piwko codziennie i kasy starcza . Chyba trzeba jeszcze jakiegoś dzieciaka dorobić to i pieniążków darmowych przybędzie i mąż będzie pił piwko , które tak lubi . Ja też kiedyś paliłam ruskie papierosy z meliny a teraz dzięki 500+ kupuję w sklepie bo nas status materialny się powiększył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wczoraj przepłynołem łukcze i sie nie utopiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 500 + mogę łoić Żubra ile sie da. Niech sie bida wścika. Dzięki kaczorowi tak mogę , jak dojdę do urny to też na niego zagłosuje , może jeszcze co da ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam podobnie . Wcześniej pracowałem w sobotę aby dorobić do pensji . Szef za sobotę za 6 godzin pracy płacił 120 zł . Pracując 4 soboty w miesiącu miałem dodatkowo 480 zł . Teraz jak dadzą z wyrównaniem 500+ na pierwsze dziecko to powiem dla swojego szefa SPIE*DALAJ sam pracuj w sobotę lub kogoś z rodziny sobie zatrudnij za te 120 zł za 6 godzin tyrania. Dostanę od państwa za nic bez pracy 500 zł więc po co mam tyrać 4 soboty za 480 zł. Sobota i niedziela jest po to aby odpocząć , napić się wódeczki lub zimnego browara. Dzięki 500 + nie będę musiał pracować . Dają z socjału kasę to się bierze . Niech wariaty pracują w sobotę i niedzielę ja nie bedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a ja wczoraj przepłynołem łukcze i sie nie utopiłem" Niestety analfabetów diabli nie biorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale troli poko artykuł o utonięciu a tu zmutowane infantylne teksty o 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ jest bardzo dobre. Ja z moim mężem narobiliśmy dzieci . Napstrykaliśmy 3 dzieci i dzięki tym dzieciom nic nie muszę robić . Zwolniłam się z pracy bo mam 1500 zł na troje dzieci . Po co pracować u polskiego prywaciaża wyzyskiwacza za 1800 zł jak ja mam za darmo 1500 zł . Całymi dniami nic nie robię tylko kawę piję i ziarnka łuskam . Dzięki 500 + za darmo mam kasę he he he niech frajerzy pracują ja sobie leżęnic nie robię  i państwo mi za to płaci a wy durnie pracujcie he he he he  500+ jest super !!!!!!!  Zastanawiamy się z mężem czy aby nie zrobić jeszcze jednego dziecka aby było 2000 zł .
  Dam ci dobrą radę: rozwiedź się. Wtedy z pomocy społecznej dostaniesz więcej jako samotna matka. Ja ze swoją starą ślubu nie mam i ona dostaje prawie dwa razy tyle co sąsiedzi co mają ślub. Ja i tak w dzień w chałupie nie siedzę to jak opieka przyjdzie to stara ich przekona że mieszkają sami. A za naszą szóstkę będzie emerytura taka sama jak tych głupków co do roboty chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ jest bardzo dobre. Ja z moim mężem narobiliśmy dzieci . Napstrykaliśmy 3 dzieci i dzięki tym dzieciom nic nie muszę robić . Zwolniłam się z pracy bo mam 1500 zł na troje dzieci . Po co pracować u polskiego prywaciaża wyzyskiwacza za 1800 zł jak ja mam za darmo 1500 zł . Całymi dniami nic nie robię tylko kawę piję i ziarnka łuskam . Dzięki 500 + za darmo mam kasę he he he niech frajerzy pracują ja sobie leżęnic nie robię  i państwo mi za to płaci a wy durnie pracujcie he he he he  500+ jest super !!!!!!!  Zastanawiamy się z mężem czy aby nie zrobić jeszcze jednego dziecka aby było 2000 zł .
 Po pierwsze ścierko do podłogi nie masz dzieci, po drugie trzeba być nieźle po.dolonym żeby pisać takie głupoty. Zwolniłam się z pracy bo mam 500+ na 3 dzieci. Po pierwsze dzieci też kosztują, a więc te 1500 to nie jest na rękę które trafiają do samego rodzica. Po drugie zawsze jest lepiej mieć te 1500 u prywaciarza i w sumie 3000. Po trzecie jaki ma związek 61 letni dziadek z 500+? Mamy cholerny niż demograficzny i głównym grzechem 500+ jest to, że G. zmienił, nie wpłynął na poprawę sytuacji demograficznej jak rodzilo się 400 tyś. dzieci tak się rodzi. Po piąte artykuł jest o utonieciach nad wodą a nie o 500+. Opluc, zniszczyć, zaszufladkowac, metodą lewactwa. Po szóste krytykujesz 500+. Powiedz to swoim guru politycznym. Teraz wszyscy nawet Nowoczesną są za. PO, SLD, PSL chcą nawet program rozszerzać co roku go rewaloryzyjac i przyznając na studentów. No chyba, że z góry wiesz,  że kłamią i że niedotrzymaja obietnic, tak jak to mają w zwyczaju. No chyba, że glosujesz na Korwina, on jedyny chce 500+ zlikwidować, mówi że to rozdawnictwo. Ale dla lewacka to przecież naziol i faszysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zarabiam w Polsce 7 tys na rękę moja żona drugie tyle , wykształciłem córkę bez 500+ i stać mnie na wszystko . Mam dwa domy , dwa samochody i 40 lat na karku. Żadnego kredytu w banku . Można bez jałmużny od państwa to zrobić można . Tylko trzeba być , mądrym , inteligentnym i zaradnym a nie takimi półgłówkami roszczeniowymi jak wy bo Wam się należy . Jesteście debilami , bo Wasze dzieci będą kiedyś spłacać te Wasze pieprzone 500+. Miłego weekendu Państwu życzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam dzieci i nie biorę 500+ ale popieram ludzi którzy biorą 500+ . Po co pracować u wyzyskiwacza , oszusta polskiego pracodawcy , który płaci najniżsża krajową. Lepiej brać 500+ a niech polscy pracodawcy wyzyskiwacze sami tyrają z najniższą krajową . Już nawet Ukraińcy nie chcą pracować u polskich prywaciarzy za 2000 zł . Ja w Belgii wyciagam 1700 euro na rekę , że wszystkimi świadczeniami , legalną umową i pełnym pakietem ubezpieczeń . Niech polski prywaciarz za 2000 zł sam u siebie robi he he he he .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż pracuje jako robol , pachołek na budowie. Ale zarabia na czarno 4000 zł , ja mam 2500 zł i jeszcze na 4 dzieci bierzemy 2000 zł z 500+ . Kasa jest i żyjemy na dobrym poziomie , mimo tego , że z męża się śmieją że jest bez szkoły , że po zawodówce , że robi brudny na budowie jak pastuch na czarno ale 8500 miesięcznie mamy i bez wykształcenia jesteśmy ja i mąż ledwo zawodówkę skończyliśmy ale kasa jest i 500+ jest naprawdę wspaniałe bo za darmo dają . Powinni dawać 1000+ wtedy bym się z pracy zwolniła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój facet też tuman bez szkoły...... tylko zawodówkę skończył i pracuje na budowie ale zarabia tylko 2800 zł . Szef nawet tego tumana nie chce zatrudnić na umowę o pracę  tylko pracuje na czarno i krus opłaca za niego . A mogłam wyjść z kogoś inteligentnego , wykształconego który by zarabiał normalnie legalnie  a umowę o pracę na czas nieokreslony ......ale mam za swoje że wyszłam za tumana po zawodówce , który tylko na budowę się nadaje lub do pracy fizycznej . Dobrze że jest te 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do " M"    To rzeczywiście twój mąż to tuman i nieudacznik skoro pracuje na budowie na czarno bez umowy o pracę, tylko godzi się aby jego szef czy jak mu tam opłacał za niego krus w ramach ubezpieczenia . Twój mąż to nieudacznik życiowy  a jego szef to też jakiś pseudo- pracodawca . Teraz nawet zwykły pijaczek , pomocnik na budowie pracuje na umowę o pracę na czas nieokreslony , ze wszystkimi świadczeniami i pełnym ubezpieczeniem , z płatnym urlopem . Nie te czasy , za zatrudnianie na czarno pracodawcy dostają olbrzymią karę . Trudno teraz kogoś spotkać aby pracował na czarno nawet na budowie . Twój mąż to nieudacznik , że się nie upomina o umowę o pracę . A jego pseudo - pracodawca to jakiś debil . Przecież można go zgłosić do Urzędu Skarbowego  czy Inspekcji pracy że zatrudnia ludzi bez umowy i nie płaci podatków za pracownika. Nawet do 30.000 zł moż dostać taki baran co ludzi bez umowy zatrudnia. Całe szczęście że już nie ma takich pracowników nieudaczników i pracodawców co na czarno bez umowy ludzi zatrudniają. Teraz prawie każdy menel jest zarejestrowany i ma umowę o pracę na budowie . Na czarno pracują jednostki , niudaczniki, jacyś ułomi co nic nie umieją i szef  boi się ich zatrudnić  lub barany co mają komornika na sobie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zarabiam w Polsce 7 tys na rękę moja żona drugie tyle , wykształciłem córkę bez 500+ i stać mnie na wszystko . Mam dwa domy , dwa samochody i 40 lat na karku. Żadnego kredytu w banku . Można bez jałmużny od państwa to zrobić można . Tylko trzeba być , mądrym , inteligentnym i zaradnym a nie takimi półgłówkami roszczeniowymi jak wy bo Wam się należy . Jesteście debilami , bo Wasze dzieci będą kiedyś spłacać te Wasze pieprzone 500+. Miłego weekendu Państwu życzę .
  Nie. To twoje dzieci będą się zrzucać na 500+ dla moich dzieci i emerytury dla nas. A my się będziemy śmiać z takich jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami debile tu piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...