Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Lawinowo rośnie liczba legalnie pracujących cudzoziemców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2018 r. o 17:47 Powrót do artykułu
No i co ? To powód do dumy ? Ze wschodu przyjmują każdą pracę i ile by w Polsce nie zarobili to i tak fortuna w porównaniu z tym co zarobią u siebie. Tym sposobem Polak który chce większą stawkę (Bo siłą rzeczy u nas są inne realia i koszty) przegrywa z tanią siłą roboczą. A nawet jeśli Polak przyjmie najniższe stawki to i tak nie wystarcza od 1 do 1. Chore to wszystko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No i co ? To powód do dumy ? Ze wschodu przyjmują każdą pracę i ile by w Polsce nie zarobili to i tak fortuna w porównaniu z tym co zarobią u siebie.  Tym sposobem Polak który chce większą stawkę (Bo siłą rzeczy u nas są inne realia i koszty) przegrywa z tanią siłą roboczą.  A nawet jeśli Polak przyjmie najniższe stawki to i tak nie wystarcza od 1 do 1. Chore to wszystko .
  No popatrz, to samo może napisać Niemiec, Anglok, Norewg czy Szwed o nas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pokolenie 50+, 60+, 70+ , emeryci itp zapewnia "piękną" przyszłość młodym popierając ten stan rzeczy, bo dla nich emerytury są lub jeszcze będą albo młodzi muszą wyjeżdżać bo nie ma nich godnej pracy bo pracodawcy sobie zatrudniają tych ze wschodu zamiast podnieść wynagrodzenie dla naszych, potrzebne są zmiany w systemie emerytalnym na sprawiedliwe. Jako państwo nie mamy pieniędzy na emerytury powyżej 2500zł. To jest kwota za którą można przeżyć bo ludzie pracują nawet za mniej wobec tego maksymalna emerytura powinna być 2500zł. Oczywiście będą głosy oburzenia że przecież niektórzy wypracowali sobie większą ale zrozumcie, że przy obecnym stanie rzeczy wydatki na świadczenia emerytalne powodują za duże obciązenia gospodarki i na te świadczenia pracują młodzi, którzy przez to nie mogą godnie zarobić bo są za bardzo obciązeni daninami na rzecz państwa bo muszą pracować na wasze emerytury. Tak. Dobrze czytacie to dzięki pracującym są pieniądze, z których można wam wypłacić emerytury i renty a i tak trzeba jeszcze z budżetu. To co sobie wypracowaliście to jest tylko podstawa do wyliczenia wam emerytury. I przede wszystkim skończyć z wyrzucaniem pieniędzy w błoto w budżecie. Po co finansować te niektóre uczelnie, które tylko produkują ludzi nieposiadających żadnych umięjętności przydatnych na rynku pracy. Po wielu kierunkach mogą to samo robić co po liceum. I już jakieś tam miliardy oszczędności. Urzędy pracy to samo. To są proste rozwiązania do poprawy sytuacji w kraji ale obecne partie na scenie politycznej w życiu nie pójdą drogą takich działań. Bo im nie chodzi nie dobro, przyszłość kraju tylko o to aby się utrzymać przy władzy. Jedynie wybór partii prawdziwie pracowitych czyli zarówno pod kątem światopoglądowym a przede wszystkim pod kątem gospodarczym może uratować jeszcze ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
undefined napisał:
No i co ? To powód do dumy ? Ze wschodu przyjmują każdą pracę i ile by w Polsce nie zarobili to i tak fortuna w porównaniu z tym co zarobią u siebie.  Tym sposobem Polak który chce większą stawkę (Bo siłą rzeczy u nas są inne realia i koszty) przegrywa z tanią siłą roboczą.  A nawet jeśli Polak przyjmie najniższe stawki to i tak nie wystarcza od 1 do 1. Chore to wszystko .
No popatrz, to samo może napisać Niemiec, Anglok, Norewg czy Szwed o nas....
Jak o nas? Ty jestes madry? To co napisales to jest niesamowicie zly i zwodniczy przyklad. Po pierwsze Niemcy, Anglicy, Norwegowie, Szwedzi to sa o wiele bogatsze narody od Polakow. Ich system opieki socjalnej jest o wiele hojniejszy od tego w Polsce. To oni moga se naprawde pozwolic na cudzoziemcow, a nie Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są FATALNE! wieści dla Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
i pokolenie 50+, 60+, 70+ , emeryci itp zapewnia "piękną" przyszłość młodym popierając ten stan rzeczy, bo dla nich emerytury są lub jeszcze będą albo młodzi muszą wyjeżdżać bo nie ma nich godnej pracy bo pracodawcy sobie zatrudniają tych ze wschodu zamiast podnieść wynagrodzenie dla naszych, potrzebne są zmiany w systemie emerytalnym na sprawiedliwe. Jako państwo nie mamy pieniędzy na emerytury powyżej 2500zł. To jest kwota za którą można przeżyć bo ludzie pracują nawet za mniej wobec tego maksymalna emerytura powinna być 2500zł. Oczywiście będą głosy oburzenia że przecież niektórzy wypracowali sobie większą ale zrozumcie, że przy obecnym stanie rzeczy wydatki na świadczenia emerytalne powodują za duże obciązenia gospodarki i na te świadczenia pracują młodzi, którzy przez to nie mogą godnie zarobić bo są za bardzo obciązeni daninami na rzecz państwa bo muszą pracować na wasze emerytury. Tak. Dobrze czytacie to dzięki pracującym są pieniądze, z których można wam wypłacić emerytury i renty a i tak trzeba jeszcze z budżetu. To co sobie wypracowaliście to jest tylko podstawa do wyliczenia wam emerytury. I przede wszystkim skończyć z wyrzucaniem pieniędzy w błoto w budżecie. Po co finansować te niektóre uczelnie, które tylko produkują ludzi nieposiadających żadnych umięjętności przydatnych na rynku pracy. Po wielu kierunkach mogą to samo robić co po liceum. I już jakieś tam miliardy oszczędności. Urzędy pracy to samo. To są proste rozwiązania do poprawy sytuacji w kraji ale obecne partie na scenie politycznej w życiu nie pójdą drogą takich działań. Bo im nie chodzi nie dobro, przyszłość kraju tylko o to aby się utrzymać przy władzy. Jedynie wybór partii prawdziwie pracowitych czyli zarówno pod kątem światopoglądowym a przede wszystkim pod kątem gospodarczym może uratować jeszcze ten kraj.
młodzi teraz nie pracują bo dostają za darmo w full pieniędzy tj. 500+ z pieniędzy wypracowanych tych 50 latków zaoszczędoznych na emeryturę, którzy jeszcze zapieprzają na te wasze bachory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież teraz na emerytury każdy sobie sam okłada, przestańcie pitolić , że ktoś na czyjeś emerytury pracuje, to kuźwa cholery jedne pisowskie to ja na 500+ własnie pracuję, bo moje dzieci są już duże, a od mojej emerytury łapy z dla, bo pourywam bo ja sob ie na nią pracuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto na 500+ pracuje, barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie, podajcie ile składek do ZUS i US odprowadzili Polacy a ile składek na ZUS i US odprowadzili cudzoziemcy. to żaden problem, jest baza danych, są komputery, serwery. Jak podacie stosunek procentowy to zadecydujemy czy ta jakaś LAWINA czy raczej PROPAGANDOWA BUJDA NA RESORACH. Prosimy o konkrety a wnioski wyciągniemy sami, bez słowno-językowych sztuczek i niedopowiedzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje Balcerowiczowi, gdyby nie on ,to mial bym emerytury 600zl miesiecznie , a moje dzieci jechali by do pracy na Ukraine ,czy Bialorus i zarabiali by po 1200zl W 1989r startowalismy z podobnego poziomu, a Ukraina bogatsza jest ,jesli chodzi o bogactwa mineralne, czy urodzajne gleby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Aaron Bucholtz (członek PZPR) mar­ksi­sto­wski doktryner od Problemów Marksizmu-Leninizmu , pseud. Leszek Baltzerowicz, ten który sprzedał połowę kraju obcym firmom za bezcen, poucza obecny rząd, który śrubuje gospodarcze rekordy? Lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnienie dla opozycyjnych komuszków - Kasa na 500+ pochodzi z LIKWIDACJI MAFII PALIWOWYCH ORAZ FIRM WYŁUDZAJĄCYCH VAT tzw KARUZELI VATOWSKICH -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaron Buchwoltz to co sprzedal to i tak za drogo, dziwie sie, ze i tak ktokowiek to chcial kupic!!! Technologie na poziomie Syrenki, pralki Frani , Poloneza, czy Tarpana, lub Zuka!! Dziwie sie , ze ktokowiek to dziadostwo chcial kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
przecież teraz na emerytury każdy sobie sam okłada, przestańcie pitolić , że ktoś na czyjeś emerytury pracuje, to kuźwa cholery jedne pisowskie to ja na 500+ własnie pracuję, bo moje dzieci są już duże, a od mojej emerytury łapy z dla, bo pourywam bo ja sob ie na nią pracuję
 No załóżmy, że nagle wszyscy pracujący przestają pracować. Czy na kontach emerytów i rencistów będą jakieś pieniądze?? Dziękuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
undefined napisał:
przecież teraz na emerytury każdy sobie sam okłada, przestańcie pitolić , że ktoś na czyjeś emerytury pracuje, to kuźwa cholery jedne pisowskie to ja na 500+ własnie pracuję, bo moje dzieci są już duże, a od mojej emerytury łapy z dla, bo pourywam bo ja sob ie na nią pracuję
No załóżmy, że nagle wszyscy pracujący przestają pracować. Czy na kontach emerytów i rencistów będą jakieś pieniądze?? Dziękuje.
gówno mnie obchodzi co cholerny rzad zrobił z moimi zaoszczędzonymi pieniedzmi na emeryturę, niech odbierze od tych młodych rodziców co im płaci za pieprzenie i rozmnażanie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przypomnienie dla opozycyjnych komuszków -  Kasa na 500+ pochodzi z LIKWIDACJI MAFII PALIWOWYCH ORAZ FIRM WYŁUDZAJĄCYCH VAT tzw KARUZELI VATOWSKICH -
 acha, pieprzysz jak potłuczony, a kto z OFE zapieprzył i na co, normalne, że na 500+, bo przeciez brakuje, już się piswoce zwróciły do uni po pomoc o dofinansowanie 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
undefined napisał:
przecież teraz na emerytury każdy sobie sam okłada, przestańcie pitolić , że ktoś na czyjeś emerytury pracuje, to kuźwa cholery jedne pisowskie to ja na 500+ własnie pracuję, bo moje dzieci są już duże, a od mojej emerytury łapy z dla, bo pourywam bo ja sob ie na nią pracuję
No załóżmy, że nagle wszyscy pracujący przestają pracować. Czy na kontach emerytów i rencistów będą jakieś pieniądze?? Dziękuje.
 się kuźwa martw z czego by 500+ było wypłacane  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto na 500+ pracuje, barany A DLACZEGO WYPLACA SIE TE 500+ TAKZE UKRSINCOM SKORO ONI ANI DO UE ANI DO EOG NIE NALEZA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, w razie co mogą przekuć kosy na sztorc, jak tam powiedział ich wódz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...