Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Pierwszy dzień akcji "Znicz". Policja miała pełne ręce roboty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2019 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Sytuacja z wczoraj. Za miejscowością Sułów w kierunku Szczebrzeszyna jest ograniczenie do 40 km/h na 200 metrach prostej drogi. Wcześniej można jechać 90 km/h. Po jednej i drugiej stronie pola i drzewa. Za ograniczeniem do 40 km/h są dość ostre zakręty przy których na wjeździe jest ograniczenie do 60 km/h (logiki brak prosty odcinek w polach 40, a na zakrętach przed wjazdem w teren zabudowany 60). Po kolejnych 50-100 metrach teren zabudowany. Wczoraj mnie na tej 40 złapał nieoznakowany. Wjechałem 72km/h i hamowałem by w teren zabudowany i w zakręty wjechać prawidłowo co zrobiłem. Znaki te zostały prawdopodobnie po robotach drogowych, które dawno się zakończyły, a policja wykorzystuje to miejsce by łapać frajerów (ja:-)) a nie by zwiększać bezpieczeństwo. Policjant powiedział mi, że to akcja znicz. Cmentarza tam nie uświadczysz, tylko pola i drzewa po obu stronach drogi. W myśl przepisów jestem piratem, a na zdrowy rozsądek to wsparłem budżet państwa bo z bezpieczeństwem to nie miało nic wspólnego. Po wszystkim zamiast pojechać dalej dzielni policjanci zawrócili by łapać w tym miejscu kolejnych frajerów. Nie przeciwko takiemu działaniu policji, na którą płacę podatki ja i wielu innych w ten sposób złapanych. Łapcie prawdziwych piratów, a nie naprawiajcie swoje statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poto są znaki żeby się do nich dostosować i nie tobie jest oceniać czy stoją w prawidłowym miejscu czy nie !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...