Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Pies proboszcza zdychał pod kościołem. Właśnie trwała niedzielna msza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2018 r. o 20:30 Powrót do artykułu
Jak by w tej parafii byli prawdziwi KATOLICY to by pozbawili tego SUKINSYNA dobrobytu ale oni są takie same przechszty jak on ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być potworem żeby tak potraktować bezbronne zwierzę. Za czasów poprzedniego proboszcza było zupełnie inaczej. Nowy proboszcz to zwykły pasożyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ta zbiórka ? Skoro jego pierwszy opiekun się znalazł niech pokryje leczenia tego biednego zwierzaka. Przeciez on nawet kare powinien dostać za zaniedbanie i za porzucenie. Proszę mu rachunek wysłać. Nauczał wszak o milosierdziu i przykazaniach bozych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie sytuacje Kościół traci swój mocno nadszarpniety wizerunek. Zdumiewa brak zdecydowanej reakcji ze strony proboszczow czy ich zwierzchników. Majątek kościoła i księży bije po oczach. Nijak sie ma do nauczania Jezusa i papieża. Fundacja zbiera pieniądze... Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste jest dla mnie, że proboszcz który zaniedbał psa zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://youtu.be/n9asxqvr2m8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne że świta klechowska jest nażarta. Świńskie ryje co jeden to większy kaban. Rzygać się chce na sam widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać ich k*rwa na weterynarza i karme?!!! Jak tak może osoba duchowna pozwolić, żeby pies zdychał!!! W głowie się nie mieści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako katolik jestem zbulewrsowany postawą obydwu księży i parafian. Ich postawa jest zgorszeniem dla innych i podstawą do przykrych słów pod naszym adresem. Cóż, w Pismie Świętym jest napisane:" przez was będą mnie nienawidzieć". Podjąłem decyzję,że w najbliszą niedzielę nie dam na tacę a zrobię wpłatę na ratowanie psa. Namawiam do takiej postawy innych. A młodej dziewczynie która nie przeszła obojętnie obok psa w potrzebie życzę wszystkiego najlepszego. Rodzice z postawy swej córki pewnie są dumni. Gratulacje za takie wychowanie córki.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego proboszcz nie poniesie kosztów leczenia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna mafia... Nauka idzie "z góry", a takiego biznesmena jak Rydzyk, to szukać... Ksiądz to nie instytucja Kościoła, ksiądz to biznesman, a bycie nim to sposób na życie... Nie jest to regułą, ale niestety większość z nich tak to traktuje. Żal, żal i jeszcze raz żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o kościół w łubkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś taki jak ty, z takimi poglądami niestety nie jest człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś taki jak ty, z takimi poglądami niestety nie jest człowiekiem
 (chodzi o komentarz w sprawie uśpienia psa i "nie zawracania głowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dajcie spokój. Nie ma pieniędzy na leczenie ludzi, a wy psem się przejmujecie. Psa uśpić i głowy ludziom nie zawracać!"
 Ktoś taki jak ty nie ma prawa głosu!!!!!!!!!         Prędzej ciebie powinni uśpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...